Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
16. jan 2010

cafet 😎 konecne mam aj ja klud

fifi dosla taka znavena a vymrznuta zo sankovacky, ze zdriemla uz aj v aute a po kupkani zaspala hned 😉

pipka
16. jan 2010

lius, u nas bol od narodenia a vlastne az dodnes tiez pevny bod kupanie, presne o siedmej...a nevynechali sme ani den. Ja som ju uz tak pol hodku pred kupanim najneskor jemne zobudila...aby po kupkani a papani zase hajala...a aj tak bolo 😉

pipka
16. jan 2010

julis...super 😎 drzim palce, len tak dalej 😉

sa tesim, ked to budeme robit my 😅 😝

pipka
16. jan 2010

wigh, zatial kukam trapnu smotanku...ale este tak sekundu a prepinam 🙄 😀

jul
16. jan 2010

ja pozeram prave smotanku ako sa tam tie stare rachetle ukazuju v tych cukrikovych robach 😅

wighy
16. jan 2010

no aj ja som kukala ale straaasne vobec ma to nebavi 😀 😀 prepla som na jojplus 😀 😀 😀 😀 😀

ja nechapem co je so mnou mam taky hlad ze umrem a to som pred chvilou zjedla dusenu borkolicu

jul
16. jan 2010

pipi aj ja sa tesim ked to budete skusat vy 😅
to snad uz my budeme bez 😎 😀

jul
16. jan 2010

ja som teraz dojedlapolku bananu co maly nezjedol....no skoda vyhodit nie? 😅 😀

pipka
16. jan 2010

a ta Kollarova milenka....v tych bielych satach...co 😅 😠
som citala v markize, ze skoro cely vecer sedela sama pri stole a kolllar s kamaratmi popijal 😀 a ona tam nanho musela cakat az do tretej...a pritom sa citila unavena a vycerpana a uz o polnoci by najradsej lezala doma v posteli...no krava 😠 bolo jej treba sa tam trepat 😠 🙄

jul
16. jan 2010

sak co sa stazuje jak takeee tupelííííno...naco tam lezla.....bala sa ist domov skor ,aby si tam nahodou nejaku dalsiu slepicu nezavesil na krk 🙄

wighy
16. jan 2010

pipi hmmmmm 😒

pipka
16. jan 2010

ja som plna...ja som si o siestej dala polievku kyslu zemiakovu s dvomi posuchmi...teraz popijam re-fresh a uz nejem

no veru julis...ja dufam, ze v lete to bude jednoduchsie, ze sa mozeme vycikat v najhorsom aj vonku 😉

jul
16. jan 2010

no ved vsetkym teraz ukazal ako si ju vazi 🙄

pipka
16. jan 2010

presne julis 😅 davam tomuto paru tak maximalne pol roka 😀 😝

jul
16. jan 2010

ja pijem kavu a refresh sa mi chladiiiii....tomam poslednyyyyy a zajtra idem uz na ten druhy spalovac 😀

wighy
16. jan 2010

no veru a furt ju cepoval nie ze chyti pohar sampanskeho lebo to je negativna reklama 😝 😝 😝

pipka
16. jan 2010

debil! a ona krava...tak sa k sebe hodia 😅 😀

pipka
16. jan 2010

som zvedava, kam sa ako prve potrepe Puskarova, ked porodi 😅

wighy
16. jan 2010

hehehehe

pipka
16. jan 2010

no nadisla ta prava chvila...akonahle sa tam zjavil Traubner...tak sme prepli 😅 😀

jul
16. jan 2010

a trsala o zivot ta heringova ... 😀 😀 😀

jul
16. jan 2010

puskarovu budu tocit nazivo pri porode 😝 🙄

jul
16. jan 2010

ta judyniova sa trepe jak krava ked vyprava 😒

wighy
16. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
16. jan 2010

my uz kukame na CT1 hodinu pravdy a potom tu pojde taka komedia...tak si spravime vtipny vecer 😀

wighy
16. jan 2010

ty koki dobra pakaren 😝 😀 😀 😀

jul
16. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wig

dudu
16. jan 2010

jul to vazne sa puskarova necha natacat pri porode, to musi cele slovensko vidiet jej p...u?

pipka
16. jan 2010

ale niee dudus, to juliska vymysla 😀

jul
16. jan 2010

inac to co je za meno ze Heliodor? to dala stofanikova tomu malemu 🙄
asi nejaky grecky boh