Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
21. jan 2010

hanulka to tam zvlada...ona deda miluje, predpokladam, ze jej zase spravi, co jej na ociach uvidi...len aby som ju potom doma dala do laty 😅 😀 ale zase v pripade nudze babka zakroci prisnou rukou 🤐 😀

pipka
21. jan 2010

v takomto nezvycajnom case som tu tusim uz rok a pol nebola 😅

pipka
21. jan 2010

boooze moje babatko ma od vcera uz 17 mesiacov... 😨 😕 straaaasne to letíííííí 😖 😅

jul
21. jan 2010

pipi nemozes papulovat co? 😀

dudu
21. jan 2010

pipi, tak sup odchod a snazilkovat 😀

dudu
21. jan 2010

picha ma v podbrusku, na lavej strane 😒

pipka
21. jan 2010

nemooozem julis 😅 😅 😅 ale sak ani nemam na co teraz...obaja sme na jednej lodi 😝 ale musim V pochvalit, jemu uz je lepsie, tak sa teraz stara on o mna, a aj na zajtra slubil, ze ma bude obskakovat 😉

pipka
21. jan 2010

dudus, naa sak som uz musela pouzit jeden z tych tehutestov od teba, dokina sa ma pyta...nie ste tehotna? kym zacnete uzivat atb, spravte si pre istotu test...tak som testovala, lebo mrsina uz tri dni meska...ale jedna palica...tak som si hned dala pilulku 🙄 😅

pipka
21. jan 2010

dudus, a uz si sa pytala dokiho ako ta nakoniec bude rodit? Spravi ti ten cisarsky? 😕

dudu
21. jan 2010

povedal , ze ked chcem cisarak tak mi spravi cisarak, ale ked som si citala na konovi o cisaraku, tak vsetky maju terminy skor ako normalne vypocitany porod. No a ked mi pisal ziadost na epi..., tak mi tam napisal termin 20.2, tak neviem , ved v pondelok mam poradnu, poslednu v raci a potom budem chodit k nemu v ruzinove co ma ambulanciu.., ale ja si myslim , ze sa krpatej rozsvieti a otoci sa a nebude ziaden cisarak

skoda, ze ti na teste nic nevislo ☹ ,

pipka
21. jan 2010

jaaaj, tak len pekne sviet...sviet...nech sa pipiša otoci a maminke to ulahčí 😉

no ja ti neviem...len taky duch, ale skor si myslim, ci to aj tou chorobou nie je ovplyvnene, asi ano...nepredpokladam, ze by som bola tehotna...to by musel byt iny zazrak 😅 😎

pipka
21. jan 2010

ak by aj naaahodoooou...tak som prestudovala pribalovy letak a tieto atb mozu aj tehule, inak su to presne tie iste, co som brala aj pri hanke, ked som bola v prvom mesiaci chora 😅

dudu
21. jan 2010

sak si skus spravit aj ten druhy test ked doberies tablety, hm?
cica zazraky sa deju, ja tomu verim....

vies co, ja som sa aj s tym cisarakom uz zmierila..., ale samozrejme ze chcem rodit normalne, ja si myslim, ze ona tam ma dost miesta preto sa este neotocila, lebo sak ja si normalne zmacknem sadlo na bruchu... 😅 , ked som to ukazovala lucke tak povedala, ze ona v 9 mesiaci mala brucho napratane..., ani kozu nezmackla

najvacsia sranda bude ked sa nam narodi chlapec 😕 😅 😕 , a budem musiet dat meno karol 😅

pipka
21. jan 2010

ze karol 😅 😀 😀 to by si mu neurobila 😝 😀 😀 aj ked kajko uz sa da 😉

neboj, ci sa otoci, ci neotoci, je jedno...hlavne aby sa zdrava narodila, a ty co najmenej trpela. 😉 Pocula som uz aj ze sa babatko otocilo par hodin pred porodom...tak jej dohovaraj a mozno posluchne 😉

no mozem skusit, ked vyzdraviem...ved jeden mam este v zalohe 😀 😎

dudu
21. jan 2010

pipi, ja este kupim dalsie , len aby tam boli // 😅

dudu
21. jan 2010

no sak na FB sme sa na tom dohodli, nepamatas, ze ked to bude chlapec musim dat meno karol 😅 , ale keby to nahodou bol chalan, tak chuuudatko, sak prve tri mesiace bude chodit v ruzovom a suknickach... 😅

pipka
21. jan 2010

dik 😀 sak to si aj sama mozem kupit 😎 ved budem mat zvysenu matersku 😅 😀 😝

pipka
21. jan 2010

dudus...ja som ti tam aj biele a zlte dupky dala 😉 aj hanka bola v modrom...po Riskovi a Simonkovi...a tu je 😀

dudu
21. jan 2010

no sak ale ja som jej pokupovala, take vecicky na von a ku lekarke 😅 😉 , no nevadi..., len nech je zdrave babo, aj v ruzovom...

co pozeras? ja jojku

dudu
21. jan 2010

kokos vypadla mi kablovka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , dnes uz treti krat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lia
autor
21. jan 2010

helou dracice,akooo??

dudu
21. jan 2010

kon mi nejde, telka nejde, pisem na slepo, idem sa asi okupkat..

lia
autor
21. jan 2010

no fasa,de steeeeeeeeeeee??

wighy
21. jan 2010

ja som tiiuuuuuu

ako liuska???uz je lepsie???

pipka
21. jan 2010

my kukame markizu...ale uz sme to videli, tak ja studujem nove ZDRAVIE, akurat sa tam pise o porodoch, za a proti sekcii...

pipka
21. jan 2010

ajooooj stratena liuska 😉 ako sa mate? co nove? 😕 uz mala lepsie hajka?

kon mi strajkuje zase 😠 🙄 ma to nebavi 🙄

lia
autor
21. jan 2010

ahojte,ano,ale uz sa bojim nieco aj povedat,klop,klop,klop

pipka
21. jan 2010

dudus...ved aj karolko moze chodit k lekarke v satockach 😉 😀

a juliska je kde? 😕 😲 😲 😲

lia
autor
21. jan 2010

dnes sa budila len na krmenie,okupanie a zase stuhla 🙂 moj anjelik,uz je taka spokojna 😵

pipka
21. jan 2010

spravne spravne, len to nezakrikni, ale uz bude mat 6tt uz sa to ustaluje...uz bude len doble...uvidis 😵

a lepsie a lepsie... 🙂 a nove fotky su kde? 😕