Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
5. mar 2009

ides kuk Terinu? 😀
tak ju nezabudni odfotit konecne 😠 😉

jul
5. mar 2009

urob masko na hrasku 😝 😝 😝 😝

pipka
5. mar 2009

julis, ake su fasirky? 😕 😝 😵

jul
5. mar 2009

mnaaaam dobreee,R ich zjedol asi 10,ale ja robim take malicke prenho,on take lubi 😅 ,lebo to jeho babka tak robi 😠

lia
autor
5. mar 2009

vyprazala si fasirky ci piekla??mnaammm,ja som piekla R hurky,len som slintala,ja som dojedala gulas a salat som si urobila miesany

pipka
5. mar 2009

no to je super, ked musis robit take ako babka 😅 a ine by nezjedol? 😕 ja niekedy robim tak, ze peciem vcelku a krajam na platky, nie je taka nasiaknuta olejom potom 😉

jul
5. mar 2009

mnaaaaam hurkyyyyyyyyy ☹

jul
5. mar 2009

liušššš,ece som nikdy nepiekla 😒
ale urcite vyskusam 😎

jul
5. mar 2009

pipi,taku akoby sekanu vcelku?

jul
5. mar 2009

no ved vy ste uz ine kucharky 😠 ja som dost slaba 😅

inac vcera mi R chvalil furt tu tuniakovu natierku a nezabudol spomenut tu,co som vykydla tej macke 😠 😠 😠
dobre sa sam pobavil na tom 😠

pipka
5. mar 2009

anoo, a ked do toho dam vajko natvrdo, tak ked to krajam, je to take pekne 😵

pipka
5. mar 2009

ja tu mam uz upeceny kolacik, ale ece je horuuuuci, tak tu nad nim slintam 😝 😅

pipka
5. mar 2009

co by si bola slaba...si uz frajerka, sak denne dobroty kuchtis 😎

lia
autor
5. mar 2009

ja zase len peciem,neste sa mi obalovat 😝
na tom sa uz bavim aj ja 😀 😀
odfotim,ale najprv mi musi doniest R fotak,ale akurat som sa dozvedela,ze asi nepojdem,nechce sa mi tak nahanat..
v rakusku su aj prasky ine..vsetko...

jul
5. mar 2009

jaaaaj,to som raz robila,aj s vajickom,no moc sa mi to nepodarilo,lebo mi to dost popraskalo ked sa to pieklo,skoro sa mi to rozpadlo,robila som to podla nejakeho receptu v casopise a bolo to teda dost tazke,musela som to maso najskor varit v sacku.
A ako to robis ty pipi? daj recept 😉

pipka
5. mar 2009

Vilko mi minule povedal, ze raz mi urobi taku web stranku, kde sa budu pridavat rozne recepty, kto klikne a bude chciet pridat recept, prida...tak tam budeme potom chodit slintat 😝 😀
ale aj obrazky tam musia davat 😀

jul
5. mar 2009

no ved bez obrazkov to neni zaujimave 😒

jul
5. mar 2009

lurcite vyskusam piect tu fasirku,len teraz tak nerada peciem,lebo mozem iba ked maly spi,on by mi tam paprce nacapil na sklo ☹

pipka
5. mar 2009

julis, spravim normalne ten fasilkovy maglajz, jak si dnes urobila, naolejujem si dlane a vyformujem taky sulec, do ktoreho dam tie vajka natvrdo, akoze to masko okolo vajok, potom to povalam v struhanke a dam piect na plech, najprv to mam prikryte alobalom a po asi 20 min dam alobal prec, a dopeciem to normalne, kym na vrchu nie je kôrka 😉

jul
5. mar 2009

nechapem preco v tom recepte kazali,aby som to najskor povarila v sacku 😒

pipka
5. mar 2009

musis si potom do novej kuchyne kupit taky sporak s rurou, co nie je horuci, ked pecies, zvonku je to sklo studene. Ja mam taku ruru, tak dufam, ze hanula sa nepopali 😉

lia
autor
5. mar 2009

a mas vrele to sklo juliššš??
aj ja nerada peciem,to je strasna truba 😠 ani korunu by som za nu uz nedala,nemame sa radi 😠

jul
5. mar 2009

uz nech mam kuchynu,tam budem mat ruru vysoko 🙂

pipka
5. mar 2009

netusim, asi to niekto raz vyskusal a podarilo sa nahodou, tak dal do receptu 😀

pipka
5. mar 2009

no ty mas na to priestor, aby si mala ruru vysoko 😵 , aj ja som chcela, ale nemala by som potom absolutne pracovnu plochu ziadnu ☹ 🙄

jul
5. mar 2009

heeej to sklo je vrele jak svina,nemam tu ruru co sklo nepali 😒
ale nebudem potrebovat taku,lebo bude vysoko

pipka
5. mar 2009

musim uz aj ja do toho Rakuska ist na nakupy, len musim si dat najprv malu do pasu a to sa mi nesce 😒 minule som bola na policii, ze na pockanie mi to spravia a asi sto ludi tam cakalo 😠 🙄 , tak som sa otocila a odvtedy to stale odkladam 😅

jul
5. mar 2009

pipi,no ja tiez nemozem moc vyskakovat,ja tu mam cez pol kuchyne ten sklon podkrovny a tam sa nic neda spravit 😒

pipka
5. mar 2009

ked bude vysoko, nebudes, ale myslim, ze dnes uz vsetky tie nove rury su take, ze sklo nepali, ani dvierka 😉

jul
5. mar 2009

naco tam budes trepat malu,ved dedkovci postrazia a vy chodte s Vilim