Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
23. jún 2009

😀 😀 😀

sweetberry
23. jún 2009

zraaaaac 😀 😀 😀

mixka
23. jún 2009

lius, deti hriby a huby do 2r vobec nesmu ☹ ok, vyskusam a podam spravu 🙂

lia
autor
23. jún 2009

som si myslela

jul
23. jún 2009

mne furt pada net ☹
ja uz neviem co s tym 😠 😖

jul
23. jún 2009

a netece nam tepla voda a ja mam vlasy jak jezibaba 😒

jul
23. jún 2009

liuššš,na buduci tt uz moze tvoje mimi kopkat 😵

lia
autor
24. jún 2009

breee ranko,zase prva,hmmmm 🙂
ja som hlados 😒
preco vam nejde tepla voda juliššš??ja si musim ist umyt hlavu,ale v tomto pocasi sa mi nechce ani pohnut a to som si myslela,ze uz bude celkom fajn.
niektore baby uz citia pohyby,ale uz sa tym nebudem zaoberat,moje este nekopka ☹ ,ale zevraj je cas do 22tt.dufam,ze je ok ☹

mixka
24. jún 2009

bre ranko 🙂

dnes uz mame za sebou zurivy vystup nasej milovanej susedy, 7,30 hulakala na celu chodbu, ze krista banda jedna nech uz prestane konecne 🙄 a to len baby boli chvilku hore, do vecera ju chudatko urcite porazi a budeme mat klud 😀

lia
autor
24. jún 2009

to je hrozne 🙄
oni su pod vami??
a co robia krpky??asi len stvornozkuju a to im ide na nervy ci co??preco ti to nepovie zoci voci??

zulka29
24. jún 2009

Ahojte, sa vam sem votriem 🙂
Liuska, jasne ze je skoro, neboj, ja som cítila kopance od 19 tt a asi od 17 tt také jemné šteklenie, ale to mi dr. povedal že určite som nemohla od 17 tt cítiť nič. Všicko je na porádku, užívaj si 😉

lia
autor
24. jún 2009

nááá šak ostan zuli 🙂
ako sa mavate??ááá gratulujem k dievcatku 😉
ok zuli,tak budem cakat 🙂
a kde to citit??dole??ci az pri pupku??

jul
24. jún 2009

neboj liuššš,ako pises do 22tt netreba stresovat 😉
niektore citia skor a niektore neskor

jul
24. jún 2009

mixi,to je hrozne,ked vas takto susedia stresuju ☹
oni su uz asi starci na dochodku a chcu mat klud,ale nadavat by teda nemuseli 😠

mixka
24. jún 2009

su pod nami a su to ona 60 a on 65. baby rano 4nozkovali, presnejsie sa nahanali, lenka zdrhala laure s knizkou v zuboch 😀 trvalo to fakt chvilku a uz hulakala 😠 inak baby normalne behaju a je fakt, ze ked sa rozbehnu, tak dupocu, ale co mam robit, ked je vonku furt skaredo ☹ no zoci voci nam to nepovedia, ked sme uz na nich volali 2x policiu a aj dali trestne oznamenie 😀 ale ja fakt chcem ist odtialto prec, lebo stres to je riadny 😔

zulka29
24. jún 2009

Liuš, dlho som cítila len dole, mala som pocit ze raz vystrci nozku von 😀 . Teraz ked sedím tak len dole a ked ležím tak všade 🙂 .
Mávame sa fajn, beriem si akurát dovcu pol dna, lebo ma bolí chrbát, tak idem oddychovat. A super, ze Duduska je tehulka, dufam ze jej to dobre dopadne.

jul
24. jún 2009

viete co dnes spravil Riško?
vyliezol na sedacku,odtial na stol a postavil sa na notebook 😖 ,este dobre,ze som to vcas zbadala 😒

jul
24. jún 2009

uz mohol mat hlavu rozbitu keby zletel ☹

cely den robi zle ,uz nevladzem,stale sa opakujem jak idiot nono nono nono 😔

lia
autor
24. jún 2009

ahhhaaa,tak budem pozorovat a radsej teraz nesledovat tu nasu temu,lebo urcite zase ja budem posledna s pohybmi a budem smutna.
aj mna boli chrbat,musim sa zase objednat na masaz a musim chodit aspon raz do tyzdna nech sa to rozbije 😒
no ja som dnes zase hodovala 😀 cina a potom cukraren 😀
parada juliššš 😀 uz sa tesim.mixi,aj vy mate veselo 😀 este ze byvame na prvom 😅

jul
24. jún 2009

☹ ☹ ja som si musela umyt vlasy v ladovej vode 😖
ale nemala som inu moznost 😅

jul
24. jún 2009

kolko si uz pribrala?
ja by som uz mala asi 100 kil kebyze pojem to co ty 😅

jul
24. jún 2009

ja som mala dnes len polievku

jul
24. jún 2009

si pisala do temy Joolz?
najradsej mam,ked tam zacnu pisat baby,co ani nevedia ako vlastne ten kocik vyzera 🙄

mixka
24. jún 2009

julis, nonono je u nas na dennom poriadku, citim sa uz jak idiot a baby na kazde nono kaslu a robia si dalej po svojom, ze uz si zacinam mysliet, ze mi robia schvalne prieky a som totalne hotova 😔

lia
autor
24. jún 2009

patada juliššš,sak vcera si si mala umyt,nie??
neviem juliššš,furt neni toho boha kto by vymenil v nasej domacnosti baterku do vahy 😠

lia
autor
24. jún 2009

sak ja uz mam juliššš 😀 teraz som jedla zase chleby vo vajicku 😀
pisala a nikto mi tam neodpoveda,co ho nikto este nema??
mixi 😀 😀

jul
24. jún 2009

liuššš,ale ved mne nesla voda uz vcera cely den 🙄

jul
24. jún 2009

aj mne maly robi naschval,vzdy to co nema a ked ho hresim,tak sa mi rehoce do xichtu 😖

lia
autor
24. jún 2009

parada 🙄
boooze,nestraste,sak ma picne 😅