Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
2. júl 2009

stale ho krmim 😒 ,vie len lyzicou ist do taniera a tam sa spara 😒

jul
2. júl 2009

chystam sa ho od zajtra odnaucat od plienok 😅

mixka
2. júl 2009

uz julis 😕 ??? wau, ja ani omylom, mne nefrologicka vravela, ze skor ako v dvoch rokoch to nema vyznam, ze pre dieta je to len trapenie a kym na to nedozreje aj tak sa to nepodari 🙂 tak ja sa budem riadit jej radou a necham baby na pokoji bez zbytocnych stresov 🙂

jul
2. júl 2009

ja ho chcem nechat behat bez plienky,nech sa nauci sam, mali by mu vadit mokre slipky....no skusim a uvidim

mixka
2. júl 2009

jasne, vsak za pokus nic nedas a uvidis 🙂 ja budem skusat az na jar 🙂

jul
2. júl 2009

ale pomalicky ne nasilu, v noci mu dam plienocku na zaciatok a cez den len slipky a budem za nim behat z nocnikom

pipka
2. júl 2009

mixi, ja som nemala plienky od roka a nemyslim, ze by som mala z toho nejake stresy 😅 😉

pipka
2. júl 2009

ved dvojrocne deti su uz bezne bez plienok 😎 my bereme v skolke od dvoch rokov, ale nesmu mat plienky a aj sme tam mali takych deti dost a nikto plienky nenosil...mozno na noc im mamy dali, ale cez den boli bez a v pohode 😎

mixka
2. júl 2009

ok, vsak ja nikomu nezakazujem oducat skor, len vravim, co mi radi lekarka a ze sa toho budem drzat 🙂

jul
2. júl 2009

aj sa pocikali obcas? 😅

pipka
2. júl 2009

ved jasne, ak mate problemy s oblickami, tak to je ine...ale normalne kludne uz jeden a pol rocne deticky mozu
existovat bez plienky 😉

julis, obcas sa stane, sak su malinke..ked sa silno zahraju a zabudnu...ale my tam chodimestale cikat..tak hromadne 😀 ze nemali cas sa pocikat 😀
ved si vezmi, ze ked dojdu, dala ich este mamikna vycikat, o polhodku ideme papat a pred tym sa cika, po papani sa zase cika, potom sa ucime, po uceni sa zase cika a ide sa von, ked dojdeme z vonku sa zase cika a ide sa papat, po papani sa zase cika a ide sa spinkat.....sak v skolke sa vlastne stale len cika 😀 😀 😀

jul
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zlateeeee 😵

mixka
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀

jul
2. júl 2009

teraz ma napadlo,ze od zajtra nemozem skusat az od soboty,lebo zajtra sa varuje u nasich 😅

mixka
2. júl 2009

julis a risko sa ti da posadit na nocnik ??? lebo baby ani omylom, ako ho vidia trielia prec 🙄 😀

mixka
2. júl 2009

to sankovanie v byte je dobreee 😀

pipka
2. júl 2009

hanula na nom sedi...ale v plienke 😀 ked som ju tam skusila posadit s holou ritkou...trielila tiez 😅
a to som si ju posadila oproti zachodu, aby ma videla, ked som cikala aj ja 😀 😅 😀

pipka
2. júl 2009

no hadaj, kto to vymyslel? 😅 😀 😀

mixka
2. júl 2009

nase baby nechcu ani oblecene 😀 budem to mat vesele este s odplienkovanim 😖

mixka
2. júl 2009

ze by babi 😀 ??? alebo dedo 😀 ???

jul
2. júl 2009

nechce sediet na na nocniku 😖
no budem skusat

jul
2. júl 2009

jeeeeej hanka ma tusim konecne vlasky 😅 😀

pipka
2. júl 2009

...alebo tati 😀

pipka
2. júl 2009

no zacinaju jej rast...ale len take paperka ma zatial 😅 a vyzera to tak, ze rysaveeeee 😀

pipka
2. júl 2009

babulky, idem spinkat...doba pokrocila 😅
dobru nocku zelam 🙂 paaaa

jul
3. júl 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎

lia
autor
3. júl 2009

dobre ranko 🙂
pipi,krpana je svetovaaaaa 😀

lia
autor
3. júl 2009

pipi,ked pojdem na 3D,tak urcite jedine s ocinkom 😉

mixka
3. júl 2009

ahojte, bre ranko 😵