Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
22. júl 2009

caute,
tak ja mam za sebou tiez zavaranie. Zavarila som si cucoriedky a zajtra ma caka 15 kg broskyn a dve torty, este musim stihnut ist na nechty a popri tom obriadit Fifca ...no neviem, ci mi bude stacit 24 hodinovy den.
Pipi, co stoja u vas uhorky ?

zabka132
22. júl 2009

idem ja spat, lebo dnes som vstavala o pol siestej a mam toho dnes tak akurat dost 😝

jul
22. júl 2009

cafte 🙂

no pipi,neviem neviem,ale snad by som sa uz odhodlala aj mimo nasej dzedziny 😅

lia
autor
23. júl 2009

ahojte 🙂
nic si neprepasla pipi 😀

lia
autor
23. júl 2009

zabi?? 😅 ja dnes asi nic nerobim,konecne 🙂
no to dufam juliššš.cakam kedy pojdeme na kavickuuuuuuuuuuuuuu

mixka
23. júl 2009

ahojte 🙂

pipi, nechodili sme traz von, lebo krpky boli chore, ja som bola chora a nas ocko tiez. ale inak chodime von len rano, kym je chladnejsie na nejaku hodku a potom uz do toho tepla vobec. neviem si predsatvit, ze by som mala v tom horku za nimi behat 😖 a dalsia vec je, ze nemozu baby chodit do piesku, lebo su hned flakate a vyhadzane a svrbi ich to a zese behat za nimi len tak bezcielne je o nicom...

jul
23. júl 2009

LIUšššš,tak vymysli miesto nejake,nech si prejdem cestu ci to zvladnem 😅

pipka
23. júl 2009

zabi, na trhu sme kupili za 60 centov, ale maju rozne, aj za 1€ maju 😉 ale take ukazkove, vsetky rovnako velke...no vilko usetril, kupil zatocene, no na hovno sa to cistilo a ukladalo do poharov 😠 som ho preklinala pri kazdej jednej uhorke 😀

ale uz to mam za sebou chvalabohu a rok nechcem zavaranie ani vidiet 😅 😝
mam aj marhule zavarene, aj dzem navareny, aj ribezlovy aj visne som v rume nalozila na gulicky, aj marhulove knedle zamrazila, tak tento rok uz nerobim NIC 😀 ...ako dlho mi to asi vydrzi? 😅

pipka
23. júl 2009

furt sa mi vypina pocitac 😠

som tu dnes len tak na pol oka, lebo mi dojde svokra na obed, tak varim a peciem strudlu... 😅

pipka
23. júl 2009

mixi a co im bolo? nejaka viroza? 😕 rychle sa uzdravte 😉
a k vode nechodite? 😕 myslim vsetci? nie ty sama s nimi 😅 keby si sa sama vybrala na Rosnicku, to by bola myslim hotova katastrofa 😀 ...pre teba asi 😒 😅 ale snad s maminou by sa dalo, ci nie? 😕

mixka
23. júl 2009

pipi, hej viroza, cela rodina 😖 k vode nie, vsak vies, ze baby maju oblicky a nemozu sa kupat v inej vode, ako v slanom mori ☹

pipka
23. júl 2009

jaaaaj, zabudla som 🙄 skoda, sme mohli aspon raz na kupco ist 😒

a tie rifle si im kde kupovala 😕 ...to si mi stale nenapisala ☹

mixka
23. júl 2009

pipi, na mileticke v ulicke prvej ale nie od zeleniny ale od tych murovanych predajni, je tam stanok na lavej strane a tam predavaju manzelia uz skoro na dochodku vypadaju ze su a u nich. su to slovenske vyrobky, ziadna cina. a stali jedny 9,90 tusim, ale dala mi ich za 9, ze ked beriem pre dvojky, ze mi da zlavu 😀

pipka
23. júl 2009

jaaaj, musim tam zbehnut a kuknut 😉 , a su tie rifle na traky?
mohla by aj mne dat zlavu, lebo ja by som malej vzala aj troje gature na jesen...aj ked rozne 🙂

pipka
23. júl 2009

tam kde maju vedla aj periny z Ruzomberka? 😕

mixka
23. júl 2009

nie pipi, to si uplne mimo 😀 presne na opacnej strane, v tych murovanych, okolo ktorych sa da ist do zdravotnej poistovne 🙂

pipka
23. júl 2009

ty myslis z tej strany, nie od krizovatky Mileticova - Zahradnicka, le zo strany trencianskej 😕

pipka
23. júl 2009

ako keby pri vychode z trhoviska? 😕

pipka
23. júl 2009

no musim to tam prestrikovat krizom krazom a bez rifli neodidem 😀

mixka
23. júl 2009

ano pipi, presne tu stranu myslim 😵 ved si ich ani nevidela este 😀 ale su zlate, tmavomodre a maju taku ruzovu macicku na naprsnom vrecku a na jednej nohe 🙂

pipka
23. júl 2009

sak nemusim mat rovnake, staci ak budu kvalitne a pekne a snad uz nejake kupim 😉

pipka
23. júl 2009

uz jedny som jej kupila na inzerat za 3€, su celkom pekne, ale sa mi nezda, lebo je na nich ze 12-18 mes a uz teraz su hanule dobre...tak neviem ak stale bude rast tak za dva mesiace jej budu kratke, tak chcem kuk nejake zimne a jesenne galoty 😵

jul
23. júl 2009

pipi,ty si potom mozes otvorit obchod z riflami

pipka
23. júl 2009

julis 😀 ..ale mame len dvoje 😀 😀

mixi, dnes sme kupili mačičkovééééééé 😀 😀 😀

akurat sme sa vratili, som uvarena nadobro 😝 a to sme boli pri vode 😅 a hanula ma energie za troch 😝 😅 😀 ja tu jak skapacina lezim a ona jak s vrtulkou v ritke vyvadza 😀

pipka
23. júl 2009

no dietatko ulozene, mala by som zehlit, ale straaaasne sa mi nechce 🙄

jul
23. júl 2009

ja mam take nervy na toho hajzla ze az 😠 🙄

pipka
23. júl 2009

na R 😕 co sa zase stalo? 😨 😨 😒

pipka
23. júl 2009

miesto zehlenia som spraskala kukuricku 😅

pipka
23. júl 2009

mixi a teta na mileticke si ta pamatala, ze nikto tam v poslednej dobe nekupil rifle, len asi pred tyzdnom jedna pani hned dvoje 😀 😀 😀 tak som povedala, ze na jej doporucenie som tam a ze ked chce, dohodime jej tam dalsie zakaznicky 😀 😀 😀 tak dala zlavu aj mne a mam ich za 9,30€ 😎

pipka
23. júl 2009

no idem na to zehlenie teda... 🙄