Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
zabka132
22. júl 2009
caute,
tak ja mam za sebou tiez zavaranie. Zavarila som si cucoriedky a zajtra ma caka 15 kg broskyn a dve torty, este musim stihnut ist na nechty a popri tom obriadit Fifca ...no neviem, ci mi bude stacit 24 hodinovy den.
Pipi, co stoja u vas uhorky ?
zabka132
22. júl 2009
idem ja spat, lebo dnes som vstavala o pol siestej a mam toho dnes tak akurat dost :-p
jul
22. júl 2009
cafte 🙂

no pipi,neviem neviem,ale snad by som sa uz odhodlala aj mimo nasej dzedziny :-N
liaautor
23. júl 2009
ahojte 🙂
nic si neprepasla pipi 😃
liaautor
23. júl 2009
zabi?? :-N ja dnes asi nic nerobim,konecne 🙂
no to dufam juliššš.cakam kedy pojdeme na kavickuuuuuuuuuuuuuu
mixka
23. júl 2009
ahojte 🙂

pipi, nechodili sme traz von, lebo krpky boli chore, ja som bola chora a nas ocko tiez. ale inak chodime von len rano, kym je chladnejsie na nejaku hodku a potom uz do toho tepla vobec. neviem si predsatvit, ze by som mala v tom horku za nimi behat :-S a dalsia vec je, ze nemozu baby chodit do piesku, lebo su hned flakate a vyhadzane a svrbi ich to a zese behat za nimi len tak bezcielne je o nicom...
jul
23. júl 2009
LIUšššš,tak vymysli miesto nejake,nech si prejdem cestu ci to zvladnem :-N
pipka
23. júl 2009
zabi, na trhu sme kupili za 60 centov, ale maju rozne, aj za 1€ maju 😉 ale take ukazkove, vsetky rovnako velke...no vilko usetril, kupil zatocene, no na hovno sa to cistilo a ukladalo do poharov ]-( som ho preklinala pri kazdej jednej uhorke 😃

ale uz to mam za sebou chvalabohu a rok nechcem zavaranie ani vidiet :-N :-p
mam aj marhule zavarene, aj dzem navareny, aj ribezlovy aj visne som v rume nalozila na gulicky, aj marhulove knedle zamrazila, tak tento rok uz nerobim NIC 😃 ...ako dlho mi to asi vydrzi? :-N
pipka
23. júl 2009
furt sa mi vypina pocitac ]-(

som tu dnes len tak na pol oka, lebo mi dojde svokra na obed, tak varim a peciem strudlu... :-N
pipka
23. júl 2009
mixi a co im bolo? nejaka viroza? =-) rychle sa uzdravte 😉
a k vode nechodite? =-) myslim vsetci? nie ty sama s nimi :-N keby si sa sama vybrala na Rosnicku, to by bola myslim hotova katastrofa 😃 ...pre teba asi :-| :-N ale snad s maminou by sa dalo, ci nie? =-)
mixka
23. júl 2009
pipi, hej viroza, cela rodina :-S k vode nie, vsak vies, ze baby maju oblicky a nemozu sa kupat v inej vode, ako v slanom mori 😞
pipka
23. júl 2009
jaaaaj, zabudla som 8-( skoda, sme mohli aspon raz na kupco ist :-|

a tie rifle si im kde kupovala =-) ...to si mi stale nenapisala 😞
mixka
23. júl 2009
pipi, na mileticke v ulicke prvej ale nie od zeleniny ale od tych murovanych predajni, je tam stanok na lavej strane a tam predavaju manzelia uz skoro na dochodku vypadaju ze su a u nich. su to slovenske vyrobky, ziadna cina. a stali jedny 9,90 tusim, ale dala mi ich za 9, ze ked beriem pre dvojky, ze mi da zlavu 😃
pipka
23. júl 2009
jaaaj, musim tam zbehnut a kuknut 😉 , a su tie rifle na traky?
mohla by aj mne dat zlavu, lebo ja by som malej vzala aj troje gature na jesen...aj ked rozne 🙂
pipka
23. júl 2009
tam kde maju vedla aj periny z Ruzomberka? =-)
mixka
23. júl 2009
nie pipi, to si uplne mimo 😃 presne na opacnej strane, v tych murovanych, okolo ktorych sa da ist do zdravotnej poistovne 🙂
pipka
23. júl 2009
ty myslis z tej strany, nie od krizovatky Mileticova - Zahradnicka, le zo strany trencianskej =-)
pipka
23. júl 2009
ako keby pri vychode z trhoviska? =-)
pipka
23. júl 2009
no musim to tam prestrikovat krizom krazom a bez rifli neodidem 😃
mixka
23. júl 2009
ano pipi, presne tu stranu myslim x-) ved si ich ani nevidela este 😃 ale su zlate, tmavomodre a maju taku ruzovu macicku na naprsnom vrecku a na jednej nohe 🙂
pipka
23. júl 2009
sak nemusim mat rovnake, staci ak budu kvalitne a pekne a snad uz nejake kupim 😉
pipka
23. júl 2009
uz jedny som jej kupila na inzerat za 3€, su celkom pekne, ale sa mi nezda, lebo je na nich ze 12-18 mes a uz teraz su hanule dobre...tak neviem ak stale bude rast tak za dva mesiace jej budu kratke, tak chcem kuk nejake zimne a jesenne galoty x-)
jul
23. júl 2009
pipi,ty si potom mozes otvorit obchod z riflami
pipka
23. júl 2009
julis 😃 ..ale mame len dvoje 😃 😃

mixi, dnes sme kupili mačičkovééééééé 😃 😃 😃

akurat sme sa vratili, som uvarena nadobro :-p a to sme boli pri vode :-N a hanula ma energie za troch :-p :-N 😃 ja tu jak skapacina lezim a ona jak s vrtulkou v ritke vyvadza 😃
pipka
23. júl 2009
no dietatko ulozene, mala by som zehlit, ale straaaasne sa mi nechce 8-(
jul
23. júl 2009
ja mam take nervy na toho hajzla ze az ]-( 8-(
pipka
23. júl 2009
na R =-) co sa zase stalo? 😕 😕 :-|
pipka
23. júl 2009
miesto zehlenia som spraskala kukuricku :-N
pipka
23. júl 2009
mixi a teta na mileticke si ta pamatala, ze nikto tam v poslednej dobe nekupil rifle, len asi pred tyzdnom jedna pani hned dvoje 😃 😃 😃 tak som povedala, ze na jej doporucenie som tam a ze ked chce, dohodime jej tam dalsie zakaznicky 😃 😃 😃 tak dala zlavu aj mne a mam ich za 9,30€ 😎
pipka
23. júl 2009
no idem na to zehlenie teda... 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli