Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
17. aug 2009

ja osobne som zufaly maniak nakupovaci, co sa tyka oblecenia a obuvania deti, lebo zohnat dvoje rovnake nie je zas az taka sranda, tak musim v riadnom predstihu, kym je na sklade 😀

pipka
17. aug 2009

sak vydrzim mixi 😀

no julis, sak tebe sa to smeje, ked tebe nakupuje svokra 😀 a risino jak model zo zurnalu 😎
ale sak ja sa nestazujem, najnutnejsie mame a ak pokupim par drobnosti aj zima uz moze dojst 😀

ale najradsej, keby bolo este dllllho leto 😎

mixka
17. aug 2009

ja nechcem leto, uz ho mam po krk 🙄 tesim sa, ze snad coskoro pride jesen a sa ochladi 🙂

pipka
17. aug 2009

sak aj v lete sa moze ochladit 😉 ale ja nescem dazde a zimu a clapkanice 😝 🙄

mixka
17. aug 2009

dazd mi nevadi a zima tiez nie, ovsem clapkanica z roztopeneho snehu to uz ee ani ja 😀

pipka
17. aug 2009

a to zimne babusenie kazdy den pred tym, nez ideme von 🙄 ja milujem leto, ze si das sortky, tricko, slapky a ide sa 😉 😎 😉 a slniecko svieti...a v zime je stale tma 😒 🙄

mixka
17. aug 2009

no ja som mala minulu zimu krpate komplet prebalene a naobliekane obe za 12 minut v tej najvacsej zime, takze mne toto problen nerobi 😀

pipka
17. aug 2009

obliect ju obleciem...ale mne tecie dole chrbtom 😝 a to najprv obleciem seba, potom ju a padame co najrychlejsie...a to bola babatko, tuto zimu uz to bude veselsie...najma ked si stale strhava ciapku 😅

pipka
17. aug 2009

babulky padam ja na kute, ocka mi uz klipocu 🙄 , paa a dobru nocku

jul
17. aug 2009

svokra uz dlllho nic nekupila 😠 😅

ale moja mama pokazde skupuje,vzdy ked od nej odchadzame,tak neseme bud tricka,teplaky,bundicky.....ja som uz dlho nic nekupila malemu 😎

mixka
17. aug 2009

tak to veru uprimne zavidim jul, to by som aj ja potrebovala takuto vypomoc...

pipka
17. aug 2009

sak vravim julis...ty mas na to lidi 😀

veru aj mne by sa taky sponzor zisiel 😅

jul
17. aug 2009

plnu skrinu ma veci,niektore veci este ani nemal na sebe,aj mi je toho luto,ze to nevynosi.

zabka132
18. aug 2009

dobre ranko 🙂 ...jeeej, konecne som prva 😵

zabka132
18. aug 2009

jaaaj, tak ako citam....julis, to sa niekto ma 🙂 .....mne by sa tiez zisiel taky sponzor na oblecko pre Fifca.

jul
18. aug 2009

sak som jej aj hovorila,ze naco furt neco kupuje,ze to maly ani nevynosi...no ona si neda povedat 😖

jul
18. aug 2009

ze ona ten dochodok nema kde minut 😅 😀

lia
autor
18. aug 2009

navarene a ja tiez 😝

ajka23
18. aug 2009

cafte, tak mam tu maminu, nestiham nic a dnes doleti rodinka z Tunisu, tak tu bude zase veselo... 🙄 🙄 🙄
dnes sme boli v blave, nakupovot nieco na meniny, bude aj Anable mat aj svagrina, vsade je kooopec ludi a same vypredaje, v teranove mi prislo tak blbo, ze som si musela sadnut, no katastrofa... 😖 😖 😖 dycha sa i tak tazko, ako keby som bola 30 rocny fajciar, neviem co mi je, dufam, ze nebudem musiet navstivit lekara, to je moja smrt... 🙄 🙄 😀 😀 😀

lia
autor
18. aug 2009

aji,davaj prosim ta na seba pozor 😖 pijes dost tekutin??
ja teraz co najmenej vychadzam,po prve ani nevladzem,ale zajtra asi budem musiet ist s mamou,musim cestovat na zahorie,seklo ju a strasne ju to boli,ma mi dojst zajtra ta detska,ale mama je prednejsia.hlavne nech je v poriadku

pipka
18. aug 2009

haloooo 🙂

mixka
18. aug 2009

halooooo 😀

pipka
18. aug 2009

julis, tak jej povedz, ze c 86 dievcenske teraz moze nakupovat 😀 😀 😀 😀 ked nema kam peniaze davat 😀

pipka
18. aug 2009

Ajus, nasa hanulka je narodena na Anabelku 😵

nie si tehula? 😕 😉

lia
autor
18. aug 2009

uz 86 nosite??

pipka
18. aug 2009

haloooooooooo mixi 😀

mixka
18. aug 2009

haloooo pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

pipka
18. aug 2009

lius veru, uz ma 82 cm 😅 tak uz nosi tie veci 12-18 mesiacov

pipka
18. aug 2009

my mame dnes za sebou desnyyy den 🙄 hanula absolutne nic nejedla, ani pit nechcela...som z nej hotova, jedine, co som do nej dostala bolo mlieko 😒

lia
autor
18. aug 2009

aspon tekutiny musi.a co jjej je pipi??
no pekne rastiete 😅