Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
19. sep 2009

ja som mala cigansku bez soli,bez korenia a cesnak uz nehrozi aby tam niekto dal,dala som si aj s dusenou cibulou a ta cibula sa mi teda nezdala,ako keby bola pokazena,tak som to vyhodila 😝

lia
autor
19. sep 2009

aj ty si sa tesila 😀 ??
fuuujj,na co sa tam taki stankari trepu 😠

jul
19. sep 2009

na takychto jednorazovych akciach si to mozu dovolit,my kebyze to spravime u nas v robote,tak uz si u nas nikto cigansku neda

lia
autor
19. sep 2009

tak ale aj tak si ich ludia zapamataju a uz na buduce u nich nic nekupia

jul
19. sep 2009

boze,dnes ma caka zehlenie,uz sa neviem dockat ☹

uz mam povysavane,podlahy poumyvane,upratane,oprate,prevlecene navliecky,umyte riady....a koncim

lia
autor
19. sep 2009

fuj,mna necaka nic,ja sa ledva otocim,vsetko ma boli,kazdy pohyb.R vari a teraz som zistila,ze ide robit kasu z varenych zemiakov v supke 😅
no teraz mozes nastupit k nam 😝 😀

jul
19. sep 2009

kde ste vsetky?

pipka
19. sep 2009

zehlim 😝

jul
19. sep 2009

mne sa nechce...asi to necham na zajtra 😒

pipka
19. sep 2009

lius, ja mam doma taky papier, ze co treba do porodka pre teba a co pre babo, do Ruzinova teda...ale to by si mala aj ty dostat od gyndaka svojho, mne to dal Drabek asi v 34tt 😉 ale ak ti neda, tak ti to napisem, alebo dam, ked sa stretneme 😵

neboj, do porodu mas este cas, dovtedy to tu budeme preberat este 100x 😀

pipka
19. sep 2009

idem to dozehlit a priebezne budem nakukat 😎

jul
19. sep 2009

ok

pipka
19. sep 2009

zehlis?

si mohla zo solidarity ku mne zehlit tiez 😀

lius, aj zo zemiakov v supe sa da, akurat treba dosolit 😅 ale ocen aspon jeho snahu 😉
ja som slamena dnes, vilko cely den makal u mamy na zahrade a vecer siel s kamosmi na nejaku oslavu 😅
tak ja vyuzivam prazdny byt a zehlim 😝 😀 kravka 😅

jul
19. sep 2009

dnes som porobila dost,tak necham to na zajtra,uz sa mi nechce 😝

pipka
19. sep 2009

no uz mam ozehlene hankine a moje...tak este vilkovu kopku triciek 😝

pipka
19. sep 2009

uz ma drzi pri zivote len vidina super strudle, co mame doma, malinovo-makova 😝 😵 svokruska mi poslala 😀 aby som ani nahodou neschudla 😅

jul
19. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malinovo-makovu som este nejedla

mala som aj ja dnes jednu makovu u babky

pipka
19. sep 2009

hotovo 😝

no cas pokrocil, uz si strudlicku asi nedam 😅 necham si na ranajky 😵

lia
autor
20. sep 2009

ok pipi,opytam sa ho na to,potrebujem pokupit tie veci,kto vie co bude neskor...
ale obedik bol paradny,najprv som frflala,ze co to bude za kasu,vedela som,ze sa to da,ale normalne to nie je varit v supke zemiaky na kasu,ale bola najlepsia 😝 .ale asi preto mi to vsetko chutilo,lebo konecne aj mne niekto navaril 🤐

mixka
20. sep 2009

dobre rano 🙂

ja som chora ako pes, takze ma caka den v posteli ☹ a deti zacali tak strasne kaslat, ze nas zajtra mudra neminie ☹

lia
autor
20. sep 2009

mixi,podobne 🙄
co sa tie bacily prenasaju konom??

ajka23
20. sep 2009

joj baby, co to tu citam, tak my sa asi tento tyzden asi nestretneme... ☹ ☹ ☹
nie ze mi poslete tie bacily... 😠 😀 😀 😀

ajka23
20. sep 2009

ja som vcera stravila cely den v kuchyni, betonoval sa u nas plot, kopec chlapov som tam mala, tak som aj kuchtit musela, aj vela roboty bolo, mali sme doma maly vybuch, aj pracka mi bezala na trikrat a aj mi dosla svokra, takze veselo a k tomu este mrcha, no radostny den... 🙄 🙄 🙄
dnes ma asi cakaju hriby, manzel isiel, tak sa na to psychicky pripravujem, ale aspon teraz mam pokoj... 😎 😎 😎

pipka
20. sep 2009

lius, najlepsie chuti, ked ti niekto druhy navari, ze? 😀 mne aj parky vtedy stacia 😀

mixi...uz aj ty? Brutus... 😕 😅 😀 tak to vidim, ze stretko tak o dva tyzdne 😒

ja som mala dnes volny den, vilko dorazil nadranom...pod obraz bozi 😠 😠 tak som sa s nim nes...la a fukla som mu malu 😠 😀 ale musim uznat, ze spal asi dve hodky a ochotne vstal, a hral sa s nou, potom ked doobeda spala, tak sme si zdriemli cela rodinka 😀 , obed som mala odvcera, tak som sa najedla, nakrmila malu a uz aj som ich vysupovala von, nabalila som im olovrant a ze do siestej minimalne ich tu nechcem 😀 😀

tak som sa fajne okupkala vo vani asi po dvoch mesiacoch, oholila si vsetko co sa dalo 😀 a teraz relaxujem pri pohariku...dzusu 😀

pipka
20. sep 2009

ajus...sa nenudis, co? 😅

ako tu tak na to pozeram, tak na stretko sme pripravene len my dve 😅 😀

pipka
20. sep 2009

dufam, ze nemate prasaciu chripku vsetky? 😕 😀

ajka23
20. sep 2009

haloooo, no pipi, asi to tak vyzera, ja zaockovana proti chripke som odsudena na to byt zdrava... 😀 😀 😀
huby inac nic moc, asi tam vcera bola cela Blava... 😒 😀 😀 😀

jul
20. sep 2009

aky napinavy film davaju na jojke,nekukate?

ajka23
20. sep 2009

ja nekukam, ja som na stavbe a slnim sa... 😎 😎
ked ti robili hormonalny profil, bola si v ktore DC? a na lacno? 😕

lia
autor
20. sep 2009

pipi,no tak ani nespominaj prosim ta,ja si idem po druhe antibiotika zajtra,je mi este horsie.
juliššš,to je dobry film,ja som ho uz videla