Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
1. okt 2009

co taka vysmiata, ste teraz vstavali? 😕 🙂

jul
1. okt 2009

Aji vstavali sme o 7-mej 🙄
robia mi terasu a chodia uz o 7,15 🙄

uz som bola na poste,v banke,s mamou v Tescu.....a akurat idem ulozit maleho nech mam pokoj chvilu.

jul
1. okt 2009

majstri vypadli do stavebnin,boh vie kedy dojdu,uz tu bol aj klampiar a este cakam na kamosa co mi robi obyvacku.....den otvorenych dveri a bordelu jak v tanku 😔

pipka
1. okt 2009

ajus, aj by som jej ho dala...ale ona na nom v postielke svojej nezaspi...len u nas a potom ju musim preniest 😒 ale aj to lepsie ako vecne revy 😅 tak to urobim tak, ze zaspi u seba, po hodine ak sa zobudi, tak ju dam k nam a v noci budem prenasat...uvidim ako dlho to potrva 😒 😅

julis, do kedy ti budu tu terasu robit?

jul
1. okt 2009

este zajtra,cez vikend nerobia a v pondelok,utorok...su pomalí,ved to poznas 🙄

pipka
1. okt 2009

mne hanula rano spi uz od 9.45 😵 ..som zvedava kedy sa zobudi...lebo skolkari nam uz vrestia pod oknami 😠 😀

pipka
1. okt 2009

klasika...suchtavi majstri 😀 su plateni od hodiny? 😕

jul
1. okt 2009

ona uz chodi?

jul
1. okt 2009

ja neviem ako su platení,ja ich neplatim 😀

ajka23
1. okt 2009

julis... 😀 😀 😀
pipi, ako to je s nasou stretavkou vlastne? 😕 😕

jul
1. okt 2009

ked odchadzali do stavebnin,povedali,ze do hodiny dojdu a uz presli 2 😅

podla mna ,este chodia niekam robit medzitym....

jul
1. okt 2009

hlavne,ze im to potom trva jak lacnemu sran.e...... 😀 a ja mam rozbombardovany cely byt a este aj cely dvor 😠

pipka
1. okt 2009

no uz je fifinka hore 😉

pipka
1. okt 2009

chodi uz davno...presne od roka 😉

no ja neviem...povedzte si termin a ja som tam 😀 ťťťťťť

pipka
1. okt 2009

uz mi tu pise aj hanula 😀

ajka23
1. okt 2009

ja to tiez tvrdim povedzte si termin... 😉 😀 😀 😀

pipka
1. okt 2009

no tento tyzden to uz asi nestihame 😀
ale buduci okrem stvrtka hocikedy 😉

pipka
1. okt 2009

stale hlasia slniecko, tak by sme to este mohli stihnut 😎

pipka
1. okt 2009

julis, nad robosmi sa darmo rozculovat 😠 😀 oni su vsetci rovnaki...skoda si nicit zdravie 😅 hlavne aby si to mala kvalitne urobene 😉

ta nasa "super" firma, co nam tak dodrbala kupelnu bola teraz aj v lamparni 😠 😅 skoda, ze sme to nevedeli skor 🙄 sudi sa s nimi nejaky pan z Petrzky a vyhral sud a maju mu zaplatit vyse 4000€ za zlu robotu 😨 ...my by sme urcite tiez vyhrali, len sa nam do toho uz nechcelo, radsej to vilko dorobil, aby sa mala narodila uz do kludu a nie do bordelu 😅

ajka23
1. okt 2009

lucim sa s vami pre dnesok, musim sa ist chystat do roboty... 🙄 🙄

pipka
1. okt 2009

ajus paaa 😉

jul
1. okt 2009

aji ahooooj

jul
1. okt 2009
jul
1. okt 2009

http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

a toto je terasa...ten stredovy tram sa nedal odstranit,lebo je dolezity 😒 ,bez neho by to bolo super,ale co uz

zabka132
1. okt 2009

caute, co mate nove ?

zabka132
1. okt 2009

my sme zasa akysi chori....ja viem z coho...v nedelu bol v mojom byvalom bydlisku jarmok, tak sme sli peso "cez kopec"...ako sa to tu hovori...teda sli sme peso cez horu do susednej dediny. Bolo krasne slnieckovo, a hned ako sme tam dorazili som si dala male pivco a herecka este som chodila v tielecku 😎 ....a teraz mi o tom rozprava moje zapalene hrdlo a priedusky 😝 .
A fifcovi sa prerezala stolicka, tak teplotuje od nedele 😔 .

zabka132
1. okt 2009

a este aby toho nebolo malo, zacina kaslat.....ale to ma zasa odo mna...to sa dalo cakat 😒

mixka
1. okt 2009

ahojte bosorky 🙂 konecne som sa sem dostala, ja nejak nemam posledne dni vobec cas ☹ nejak mi zabudli povedat, ze mat dvojicky je nadludska makacka 😔

pipka
1. okt 2009

haloooo, tak zulkina Romanka je uz na svete, narodila sa dnes o 14.30,3120g a 51 cm, maminka aj malinka su v poriadku a pozdravuju vas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mixka
1. okt 2009

jeeeej, gratulujem a zelam len to naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵