Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
7. okt 2009

sama neviem juliššš ako som padla,ale na brusko tusim nie,ja si to vobec nepamatam ,som uplne mimo z toho.
som total vycerpana uz

jul
7. okt 2009

tak radsej oddychuj a nerob uz nišššt,uz aj tak vsetko mas,či?

pipka
7. okt 2009

halooooo som tuuu 😉

pipka
7. okt 2009

no veru, ja som padla na brusko v 36tt 😨 🙄 ale nastastie bolo vsetko ok 😉 doki povedal, ze mala je chranena niekolkymi vrstvami, tak som bola kludna 😉

jul
7. okt 2009

uz navsteva odisla?

jul
7. okt 2009

do rici,uz revem jak pavian,zase som si prepla na modre z neba ☹

pipka
7. okt 2009

ano ano, odisla ako hanula zaspala 😉

ja som kukala preslapy na prime, taky funny serial 😀 ale teraz som to prepla na modre z neba a uz tu slzime aj s vilkom 😅 ☹

jul
7. okt 2009

joooooj Vilko zase plačkáááá??? 😀

pipka
7. okt 2009

naaa sak klasika...dojima ho aj reklama na plienky 😀

jul
7. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mala spinka?

pipka
7. okt 2009

spinkala...doteraz 🙄 asi som to zakrikla, ked som ju za dnesnu noc pochvalila.. 😠 takze pre dnesok koncim, lebo uz tu zas doliezla za nami do obyvky 😅 🙄

takze dobruuu 😉

ajka23
8. okt 2009

prva... 😉 🙂 🙂

ajka23
8. okt 2009

dnes idem na vystavu psov do Incheby, sa tesim na ten smrad a dusno, ale co clovek neurobi pre deti... 😖 🙄 😀 😀 😀

jul
8. okt 2009

druhaaaa 😎

jul
8. okt 2009

Aji,my sme boli raz na vystave psov v Inchebe a mne sa lubilo 😅

jul
8. okt 2009

Liuššššššššš 🙂 🙂 🙂 🙂

http://wanda.atlas.sk/vyhrajte-dalsiu-premenu-s...

lia
autor
8. okt 2009

ahojte,

julišššš,ja nemam ziadnu novu fotku,sak to tak leti,ze ja normalne nestiham sledovat 😅
moja nelly si navodila tehotenstvo 🙄 my stale musime nieco riesit 😖

jul
8. okt 2009

tak fot,nech mas pamiatku... 🙂

lia
autor
8. okt 2009

uz som jak sud 😲

jul
8. okt 2009

cafffte

ako je super vonku,ze??? 🙂

pipka
8. okt 2009

cafteeee 😉

fantastickyyy je vonku...hotove leto 😎 skoda, ze uz od zajtra sa ochladi ☹ mohlo takto vydrzat az do jari 😵

pipka
8. okt 2009

lius...nelly sce byt jak ty 😀 asi ti zavidela to krasne brusko 😅 😵

pipka
8. okt 2009

my sme dnes boli na vychadzke poobede, vbehli sme do lidla, lebo dnes zacala akcia na detske veci a kupila som hanule kraaasne pyzamko, uz take dievcenske 🙂 skoda, ze mali posledny kus v tej velkosti, co som chcela 😒 ale zajtra idem este do ineho lidlu, tak skusim kuk tam 😉

a cestou domov si madam v kociku popijala lucku z tej malej flasky s cucakom a kukam na nu...a ona flasku opacne, a potlacila a ceeela mokra 🙄 😅 ...tak sme uz aj supovali sa prezliect 😝 esteze je take teplo, ze hned neprechladla 😎

dudu
8. okt 2009

ahojte 😀

lia
autor
8. okt 2009

asi,ja som to od zaciatku hovorila,ze ona so mnou suciti 😵 moje hovienko 😵 uz je po zabale,som zvedava ci jej to stiahne

pipka
8. okt 2009

lius, kamoskina havinka to mala asi trikrat a vzdy jej tie zabaly pomohli 😉 ...ale gumenu babiku vlacila este mesiac v papuli 😀 😅

ajoooj duduska 😉

dudu
8. okt 2009

som bola u drabeka na morfolo... ult..., a neurobil mi to, lebo ze vraj mi ho uz robil moj gyndas a on by mi to robil uz navyse

jul
8. okt 2009

po akom zabale?

pipka
8. okt 2009

a to si nevedela, ked si tam isla? Ved to musis mat v tehu knizke...

dudu
8. okt 2009

sak som tam aj mala nieco napisane ale som ja vedela ze to je ten isty ultrazvuk 😕