Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
28. okt 2009

ninus a ty uz mas moj novy mail? ci tebe som nepisala 😕 😒

jul
28. okt 2009

ano ano...hned som si ju ulozila do adresara 😎

ninka1234
28. okt 2009

u mna je najväčšia hovadina to, že keď otočím hlavu do ľava a vidím bruna na tom gauči, tak ma ide šľak trafiť 😠

jul
28. okt 2009

preco ninuššš?

pipka
28. okt 2009

ninus 😀 😀 😀 😀 posli ho do spalne...aby si sa nanho nemusela kukat 😀 😅 😀

ninka1234
28. okt 2009

jul preto že to nanávidím, ale hroooooooozne

pipi, jeho už nezobudí nič, on sa preberie až ráno a s kľudom mi povie, dobre ránko mamička a do mna vtedy vojde ešte viac nervom. a to som mu pred cestou vravela, že keď sa vráti že mu ani periny nevyberiem, že zbytočná moja námaha, večer vyberám a ráno odkladám jak šľahnutá. Dnes ho ani neprikryjem, ešte otvorím okno, nech tu vymrzne 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jul
28. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ninnka,ty sa nezdašš 😎 😀

pipka
28. okt 2009

ninus ide tiiiiiii 😀 😀 😀

ja som dnes takto nechala vilka bez obeda 😠 😀 zacal frflat, ze ci to nemozem inak varit...ze on to ma rad take a onake......tak som ho poslala na obed k mamicke 😠 a on sa zdvihol a isiel 😅 😀 😀 ale vecer sa vratil uplne v pohode...asi bol cely den hladny 😀 😀 😀

jul
28. okt 2009

a co ste mali?

ninka1234
28. okt 2009

no baby ide 😉

ninka1234
28. okt 2009

pipi dobrá si, chýba tu prst nahor

pipka
28. okt 2009

sak tu cinu 😅 ale zacal frflat, ze preco tam davam solamyl...ze on to nema rad...a ked som povedala, ze to tam musi byt, lebo tak je to v recepte...tak, ze ci sa nechcem zlepsit...a varit podla neho 😅 😕 😀 😀 a ja, ze ja to takto lubim...a ze ked chce, budem mu len na vode dusit...tak ze dooobre on to zje...a ja ze nemusi...nech ide k mamicke 😠 😠 😠 😅 ..a isiel 😀

ale my s ajkou sme si dali 😵 aspon mam aj na zajtra a nemusim varit 🙂

pipka
28. okt 2009

no hadam sa mu nebudem prosit, aby jedol...nechce, nechce...nech necha tak...mohol by si aj sam varit...ale to si radsej natrie chleba 😖 😀

jul
28. okt 2009

jaaaaj cinu.....no to som si myslela,ze V je papkac co zje vsetko 😲

jul
28. okt 2009

to aj vy mate stale plny drez spinaveho riadu? ja som dnes asi 10x umyvala a zase tam mam kopu 🙄

ninka1234
28. okt 2009

škoda že sa mi nabíja baterka do foťáku, normálne by som vám ho odfotila, jak tu drichme v tom v čom prišiel pako jeden, ráno bude dolámaný jak vzduchovka

pipka
28. okt 2009

ved on zozere secko julis...len okolo niecoho frfle...a to ma stve 😠 lebo ofrfle ale potom si ide 3x nalozit 😠 😠 😅
a to varim vacsinou stale len to co vyslovene lubi...aby som mu ulahodila...aj ked to nie je az take tazke...ved on naozaj zje vsetko, ci privarky, ci minutky...sladke aj slane...

pipka
28. okt 2009

ninus pockaaaaaaaj nieco pridam do albumu 😀

ninka1234
28. okt 2009

jul aj u nás je stále plný a hlavne keď moje dve hoviadka dôjdu zo školy a potom sa hádajú kto to umyje. a nahádžu to do umývačky, len potom zas nieje toho kto by ju vybral

ninka1234
28. okt 2009

pipi no to som zvedavá

pipka
28. okt 2009

aj u nas...cely den priebezne umyvam a furt tam nieco je 😠 ide ma porazit 🙄

ninka1234
28. okt 2009

aj ja stále niečo upratujem, umývam a mojim puberťakom to už ide na nervy, lebo furt ziapem uprac si to uprac si hento. Tak minule mi Tomáš vravel, že sa mám ísť liečiť na prednú horu. Ako sa drogovo závislí lliečia od závislosti na drogy tak že ja sa mám ísť liečiť od závislosti na poriadku, lebo že nič podľa mňa nieje dobre upratané, no nezabili by ste ho??????

pipka
28. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ninus tak kukn, tu mas dve fotky...nehovori ti to nieco 😀 to tu uz spi asi pol hodinu 😠 nieze by isiel do postele, ale chrape mi tu 😅

ninka1234
28. okt 2009

pipi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , celkom ako u nás. idem kuk na tu baterku či sa nedobila

pipka
28. okt 2009

ninus...u nas detto...len ja zatial upratujem len po dvoch 😀 ale po hanke je to v pohode...ale moj kôpkar, co nechava veci po celom byte...poviem ti, niekedy som najradsej ked je v robote 😀
a to sme manzelia len dva roky 😀 😀 😀 co budem hovorit po 20tich rokoch 🙄 😀

pipka
28. okt 2009

julis...hulis 😕 😠

ninka1234
28. okt 2009

odfotila som ho, idem to na chvíľku dať 😀

pipka
28. okt 2009

jaky rym som hodila 😀 😀 😀 😅

pipka
28. okt 2009

no cakaaam ninus 😀

ninka1234
28. okt 2009

je to tam