Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
3. nov 2009

asi tak nejako, ja vybrate mam ale milacik sa chcel rozhodovat az to bude na sto percdent.

Laura, Nina, Marcelka

jul
3. nov 2009

aj bruseno ti fotila pipina?

dudu
3. nov 2009

jasneeeeeee 😅 😀 , inac by som ho tam nedostala, lebo ja ked sa stem fotit tak nemam fotak a ked mam fotak tak ma to nenapadne

ninka1234
3. nov 2009

dudu ved už je to isté že je to baba 😉

dudu
3. nov 2009

ano dr. povedal ze je to na sto percent, tak snad sa nepomylil, lebo T povedal ze ak si krpec pipika nahodou schoval , tak ked sa narodi chlapec bude sa volat Karol, tak neviem ci za trest alebo sa mu to meno tak paci 😕 😅

pipka
3. nov 2009

halooo tu fotografka pipina 😀

pipka
3. nov 2009

lius, a ze som tu doobeda videla dverarov s aftom 😅 vediet to, tak ta necham aspon pozdravit 😀 😀 😀

pipka
3. nov 2009

dudus...ale zabudla som ti zmenit v pase, ze cakate dievcatko...tak sup sup si to zmen 😎 lebo ti to zmenim ja 😀 😀

lia
autor
3. nov 2009

joj,tak to neviem ci boli nasi,rano tam letel R nieco len radsej preverit,ze ci su taki rychli,tak to neviem 🤐
ake auto??

lia
autor
3. nov 2009

ci ako si vedela,ze su monteri dveri??

jul
3. nov 2009

cafet 🙂

liušš aty ece hore? 😵

pipka
3. nov 2009

biela dodavka..to nebol on? ale pri vedlajsom vchode, nie u nas 😉

pipka
3. nov 2009

cafet...dnes mas neospravedlnenu hodinu ty 😠 😀

lia
autor
3. nov 2009

hej,dnes som bola na vzduchu,to mam asi miesto kavy 😀
nie,on nechodi na dodavke,iba monteri 😉 on bol na cyrilovej 5

lia
autor
3. nov 2009

kolko vas stoji jedna plienka teraz??

jul
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀

uz mas ozehlene?

pipka
3. nov 2009

no ved ja som na 7 😎 tak to je nahoda, ale neviem ci to boli dverari, ja som len dodavku videla a nejaki chlapi v monterkach, mozno boli robit elektriku 😅 na aute nemali napisane nic.

ja to nepreratavam na kusy lius, ja proste kupim, ked je v akcii, lebo v kazdom baleni je iny pocet kusov, my striedame znacky stale. najcastejsie mame babylove a tie su tusim 13€ cca 70ks..ale klamala by som, ci je to 100% tak, neviem... 😅

julis, na zehlenie som sa vy...dve palice na ovu teste, cakam doma s roztiahnutou sedackou 😀 ale V volal, ze dojde neskor 🙄

jul
3. nov 2009

ja neviem liušš,ja kupujem uz len Huggies plienky,tak na cenu nekukam,hned berem

jul
3. nov 2009

jaaaaj,no tak nech vam to dnes vyjde pipi a zamiesite cesto 😀 😀 😀

lia
autor
3. nov 2009

sak ani ja to asi nebudem preratavat,ale je to pekelne drahe 🙄
za 27ks 5,99eur.to je na styri dni 🙄
huggies ti vyhovuju??musim aj ja zistit ktore budu najlepsie,teraz sme zobrali viac nech mame pokoj,nech nemusime do tych zapch chodit pocas vianoc.teda ja ne 😀

pipka
3. nov 2009

my mame teraz aj huggies, boli v akcii, 86 kusov za 13 aj nieco...

aj pampersky mam este doma, to sme ale v cechach kupovali za 260 CZK 80 kusov, a este tu mam od mixky mylove 80ks za 11€

lia
autor
3. nov 2009

no budem na vas mysliet pipi 😀 a do taktu tlieskat 😀 a zavidiet 🤐 😀

pipka
3. nov 2009

julis, nedavam tomu vela...ale sak aj ta praca je prijemna 😀 😀 😀

lia
autor
3. nov 2009

a ake su tie mylove??zevraj dobre som pocula.

a dodavku nemame ani jednu bielu 😀

lia
autor
3. nov 2009

mne to tu ide nejak pomaly

jul
3. nov 2009

aj mne 🙄 🙄 🙄

pipka
3. nov 2009

lius, su uplne v pohode 🙂 , ale nam vyhovovali vsetky, okrem happy, to sme v cerrefoure kupili raz ,ale cez tie sa precikavala... 😒 tak striedam co je kde v akcii, pampers, huggies, babylove , aj v lidli maju dobre, take s dracikmi alebo rybickami, aj tie rakuske mylove su fajn...aj v kauflande sme kupili, take ich so zajkami, tie boli tiez dobre. V podstate pouzivame rozne a striedame znacky podla akcie 😀

lia
autor
3. nov 2009

ja si musim od niekal vyhrabat nejake nohavicky,sak vsetky su mi male 😠

pipka
3. nov 2009

aj mne 🙄 kazdu vec mi otvara sto rokov 😠

krasna bundicka 😵 to tak pre hanulu teraz 😎 akurat keby som jej obliekla bielu, tak denne periem 😅