Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
8. nov 2009

val, to je ta nasa val? co kedysi sem chodila? a oni maju uz druhe? tolko noviniek..........

jul
8. nov 2009

ano ta valhali
za 2tt rodi,cakaju chlapceka

jul
8. nov 2009

dnes ma to moc nebavilo 😒

pipka
8. nov 2009

to faaakt? 😕 😅 to kde dosli k tomu menu? Nasa maria, co som ju chodievala varovat mala byt Gregor, ked by bola chlapec...som vtedy povedala, ze ja teda Gregora kocikovat nebudem 😀 😀 😀

jul
8. nov 2009

ani reklamu nedali?
asi vsetky vycerpali pocas superstar 🙄

pipka
8. nov 2009

sak prejde 5 min a mas ju tam 😠 😀 😀 😀

ja uz pre dnesok koncim babule...odpadavam uz 🙄

dudu
8. nov 2009

ani mna boli trosku slabsi..., no co uz asi namali svoj den........
tak ked budes s nou v kontakte tak ju pozdravuj aj odo mna a ze drziiim silno palceky

jul
8. nov 2009

perfektne sa to meno hodi k priezvisku 😎

jul
8. nov 2009

ddobre duduššš,pozdravim ju a odkazem 😉

dobre,idem aj jaaaa cafeeeet 😉

dudu
8. nov 2009

pa pipuska, dobru nocku

pipka
8. nov 2009

ake ma priezvisko? 😕

dudu
8. nov 2009

tak teda cwete seckky, idem aj ja spat

pipka
8. nov 2009

ja len gregora Makariana si vzdy predstavim, co robil kedysi prirodopisne filmy 😀 a dezider točka...to bol taky druhy... 😀

pipka
8. nov 2009

aj odomna ju pozdravuuuuj 😵

pipka
8. nov 2009

tak paaaaaaaa 😉

lia
autor
9. nov 2009

ahojte 🙂

nadopovana vcera magneziom som prespala celu noc,o 5tej som sa zobudila na to,ze mi asi praskne brucho 😅 .inokedy chodim aj 4x za noc na wc 😀 .tak si viete predstavit aka ulava 😀
tie vase deticky su take kraaasneeee 😵 😵 😵

mixka
9. nov 2009

ahojte bre ranko 🙂

jeeej lius, tak si si aspon oddychla, super 😵

ake mate dnes plany ???

lia
autor
9. nov 2009

veru mixi,konecne 🙂
uz budem spavat aj cez den ked sa bude dat,lebo uz mi fakt ostava len par dni na oddych 🤐

ja chcem ist kupit stuhy na zaclony sem na bajkalsku,teda ked ma mama odvezie a potom naspat domov a musim dat dole z kosika povlek a chcem ho oprat,inak asi citat a oddychovat a cakat na na ocula 😀

mixka
9. nov 2009

ja by som mala nalozit deti do auta a ist im kuknut nejake topanky 😀

lia
autor
9. nov 2009

kam pojdes??s nimi sa dobre chodi po obchodoch??tusim odpoved 😀

ninus,odsudene opakuju v sobotu 😉

mixka
9. nov 2009

lius, ja chodim detom kupovat topanky do deichmanna a to je tu u nas v lamacskom tescu. vzdy tam bez problemov kupim dva rovnake pary v jednej velkosti a aj za normalnu rozumnu cenu 🙂 a ked idem sama, tak je to riadna fuska, ale co uz 😀 zvladam 😉

lia
autor
9. nov 2009

chod hned ked otvaraju,este tam nebude tolko bacilov

mixka
9. nov 2009

vyrazim, ked sa deti naranajkuju, lebo to este nie su unavene a da sa s nimi 😀 my sme vsetci zaockovani proti chripke, tak snad prezijeme v zdravi 😅

lia
autor
9. nov 2009

jaaajjj,tak super 🙂

ninka1234
9. nov 2009

dobré ránko 😉

Lia ďakujem, budem pozerať v sobotu 😵

lia
autor
9. nov 2009

nemas za co ninus 😉

ajka23
9. nov 2009

cafet, tak som spät z genetiky, brali nam obom krv a manzel "daroval" spermie, tak uvidime... 😉

lia
autor
9. nov 2009

super aji,kedy budu vysledky??
dal sa v pohode nahovorit na spermiogram??kde ste boli??

ajka23
9. nov 2009

uff, som vas docitavala... 😝
lius, boli sme v zeleznicnej, kam chodim na gyndu, rano robil caviky, ale zvladol to... 😀 😀 😀 ine mu neostavalo, musel... 😠 😠 😀 😀 😀
vysledky do dvoch mesiacov, v stredu idem zase na krv na gyndu a idem na ultrazvuk... uz toho zacinam mat dost... 🙄 🙄 🙄

ajka23
9. nov 2009

zaujimave je, ze ked mi beru krv, tak mi je dobre, az kym sa ma neopytaju, ci mi nie je zle, vtedy mi zacne byt... 😀 😀 😀