Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. dec 2009

kedy dojde dnes ajus?

lia
autor
4. dec 2009

juliššš,ja som len driemala v noci a upratala cely byt

jul
4. dec 2009

liušššš,dufam,ze nabytok si nestahovala 😅

dudu
4. dec 2009

cawte babule, ja som mala vvera povinnosti , milacik si ymzslel robit mikulasa tak sma boli na navsteve, 😅 ani panelak ani ordinaciu som nevidela ☹ , co mate nove? ja mam uy na segedin postavene a musim ist svokrovi k dr. pre receptz tak sa tesim, to mam ya to ye som chcela poradit s diabetologckou 😕 😅 😒 , no sak ale nevadi...aspon sa prejdem

pipi som ti volala ale nedvihas, tz stale nedvihas, sak dojdem a vzkusem ti krk , ale ay v pondelok 😀

jul
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 duduššš

dudu
4. dec 2009

no masko skontrolovane a cuduj sa svete uz je aj udusene, kuchta je na nezaplatenie 😅

jul
4. dec 2009

ja kuchtu nemam 😒

dudu
4. dec 2009

julis , ja som nechcela , bala som sa, ale potom i to mamina vysvetlila a mam kamarata co robi v tescome a on mi tiez povedal ze je to veeeelmi dobra pomocka v kuchzni, tak som sa na to dala.
kupila som ju asi pred 5 rokmi a nemozem na nu dopustit 😉 , fakt do pol hodinz mam navarene aj masko aj prilohu,, no vsetko. Kebz som mala dve kuchty tak mam aj kapustu uz a mozem mysliet na nieco ine ako na varenie, lebo to ja nenavidim 🙄

dudu
4. dec 2009

kokos vies ake je tazke ked ti klavestnica prepisuje pismenka, sa mi to nechce po sebe citat tak to pustam aj s chybami 😅

dudu
4. dec 2009

julis, a co budes varit dnes? ja som na dne aj zajtra ten segedin a na nedelu stem prsicka na zeleninke udusene a s cestovinkami..., len akurat T si nebude moct vziat do Sale, lebo si too tam nema ako ohriat, teda ma jednoplatnicku ale kzm sa mu to tam zohreje ...., nema na to trpezlivost..., tak bude mat suchu veceru 😝

jul
4. dec 2009

dudušš,mne maly povytrhaval z klavesnice na notebooku pismenka,tak tu mam teraz diery 🙄 😖

jul
4. dec 2009

ja asi kupim tu kuchtu tiez,len tomu nechapem 😒

jul
4. dec 2009

ja mam este zo vcera brokolicovu polievku kremovu a rybie prsty a zemiakovu kasu,ale zajtra robim sosovicovu polievku a nieco s kuracich prs,ale este neviem co

jul
4. dec 2009

robis potrubie? 😀

dudu
4. dec 2009

hej, hej potrubie aby bolo prekvapko 😀

ked si budes kupovat kuchtu tak si kup od tescoma, oni maju dobrz servis ...., ked nahodou sa ti nieco stane tak oni ti to vedia potom aj opravit, ak si ju kupis v hypernove tak tam to viem na 100000%, a ked si ju kupis niekde v tescu, tak to neviem ale isto ten servis maaju.

dudu
4. dec 2009

sak pri kazdej mas aj navod na pouzitie a dost podrobne napisany, aj ja som ho pochopila 😕 😅 .

inac kebz som sa teraz rozhodovala , tak si kupim ten set veklz a malz hrniec a jedna pokrievka, lebo ten velkz hrniec je dobry ked som zavarala na dovolenku jedlo do poharov.
Ked som to tak chcela musela som si pozicat od svorrovcov, ale teraz ked su ta het , takk to je tazsie 😒

dudu
4. dec 2009

no idem sa obliect a idem k dr. pre tie recepty a kuknut komodu alebo skrinu alebo nieco take....

pipka
4. dec 2009

halo halo..prezencka : PIPI TU 😀

pipka
4. dec 2009

dudus, ja som nedvihala, lebo som si zabull doma mobil ☹ boli sme s V na nakupe Vianocneho darceka pre mna, ale napravila som to a uz som s tebou hovorila 😀 😀 😀

pipka
4. dec 2009

julis, ja mam dve kuchty a nedaaaam na ne dopustit 😎 veru...napis jeziskovi 😉

pipka
4. dec 2009

napapala som sa a idem sa vyvegetit k telke 😝 😵

dudu
4. dec 2009

no ja hlasim ze segedin sa podaril, aaale je trosku kyseuiiii, nevadi spapka sa ja tak 😅 😀

lia
autor
4. dec 2009

aj ja sa bojim kuchty,my sme to nikdy nemali 😒
aj ja varim segedin a tiez mam chut na kysly,tak som kapustu neoplachla.dufsam,ze bude zase zaha 🙄
juliššš nestahovala,ale vsetko som vydrhla co som chcela,hlavne zo sedacky sa tesim.viac som sa nezmohla,nespala som vobec,dufam,ze dnes sa ani nezobudim

dudu
4. dec 2009

lius ako sa mozes bat kuchty? 😕 😕 😅 , ved ked ju zavries a neotvoris kym je pod tlakom atk sa ti nic nemoze stat....., ja akoze keby som nemala kuchtu tak sa mi ziadne dusene masko robit nechce, sak kro bude pri sporfaku 2 hodiny kym sa to udusi? 😅 😒

lia
autor
4. dec 2009

dve hodiny??preco??ked varim,vacsinou som doma a robim popritom nieco ine,nestojim nad hrncom 😀
moze to ist na keramicku dosku??a jak vies,ze uz je maso makke ked sa to nemoze ochutnat??

dudu
4. dec 2009

no , zacne kuchta sycat , stisis ju. a nechas ta 15 minut, potom to vypnes a nechas aby to vysycalo asi tak 5 minut a ked to uz nesyci stisnes pre istotu cuplicek na vrchnaku aby si pripadne pary este vypustila a otvoris, eto vsjo, a ochutnas, ak sa ti stane ze to este nie je tak znovu zavries , nechas naplno ohen aby sa chytil tlak stisis a dusis este par minut, potom vypnes nechas aby tlak povolik a otvoris, nic na tom nieje a hlavne setris ako elektriku / plyn podla sporaka.

dudu
4. dec 2009

lius ja som trepla dve hodky lebo ja ani neviem ze asi kolko sa dusi masko, 😉 zabudla som 😅 😅

dudu
4. dec 2009

som dnes kupila vankus na dojcenie 😅 , aj s vymenitelnym povlecenim, som stastna 😀

lumah
4. dec 2009

Ja používam tiež kuchtu, je to o polovicu kratšie varenie. Ozaj vedeli ste, že keď k hovädziemu mäsu prihodíte do hrnca variť kovovú lyžičku, mäsko vám krásne zmäkne? 🙂

dudu
4. dec 2009

lumi tak to som teda nevedela, 😕 j to pouzivas?