Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
12. dec 2009

vies ako bratia cesi hovoria...co se škádlívá, to se rádo mívá... 😀

jul
12. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si jak moja mama,aj ta to furt hovori

pipka
12. dec 2009

teeeda a co bude mat risko? 😕 😅 😀 😀 😀
my adventny ani nemame...V by ho uz aj tak daavno sezral 😀
ale dnes sme od kamosky dostali dalsieho Mikulasika, dva velkeee baliky zase 😅 uz neviem, co s tym budeme robit 😝 😀

jul
12. dec 2009

ja som sa nastastie tych balikov cokoladovych zbavila....inac by som to po veceroch zozrala 🙄

jul
12. dec 2009

dnes sme s malym robili odtlacok rucicky 😵

jul
12. dec 2009

akurat mi val poslala foto maleho....vies aky je prekrasny? 😵 😵

strasne krasnucke babatko

jul
12. dec 2009

a kde je ajušš? snazilkuju o 106?

pipka
12. dec 2009

noo mozes mi hovorit mamííííííí 😀 😀 😀 to ma teraz hanula novy hit 😀 cele dni len mamíííí 😀

jul
12. dec 2009

aj my mame nove slovo odvcera...SEDEM 😅

pipka
12. dec 2009

julis...aj vsetky baby, co mate ninku na skype..ako silvia33, teraz mi ninka volala, ze v jej mene niekto posiela na skype nekay virus, tak to v ziadnom pripade neotvarajte!!!!!!!, lebo ona to otvorila a uplne si zzrusila cely pocitac, uz sa jej neda ani zapnut 🙄

jul
12. dec 2009

JA to nepouzivam a ani to nemam uz nainstalovane

pipka
12. dec 2009

julis, tak hod foto maleho gregorka, ja scem vidieeeeet 😵

pipka
12. dec 2009

musim to asi do mailu napisat, lebo ona tam vraj ma v kontaktoch aj liu aj mixku tusim...tak aby to v ziadnom pripade neotvarali 😒

mne to doslo tiez, ale ja som to nastastie neotvarala, lebo mi to bolo nejake podozrive 😖
a teraz mi ninka volala, ze aby som sa ani nepokusala to otvorit

aj tak neviem, ci uz nieco v tomto pc nemam...ked mi tak blbne a neda sa mi otvorit ☹ niekedy ho musim aj na 5-6x zapinat 😠 🙄 a to mame najnovsiu verziu NOD antiviru 🙄

jul
12. dec 2009

to je sila 😒

jul
12. dec 2009

ake nechutne s tym zralokom 😖

pipka
12. dec 2009

no dobra blbost 😅 zralok v byte 😀 sak by skapal, keby nebol vo vode 😀 😀 ved to nie je cicavec 😅

jul
12. dec 2009

inac pekna blbost je to ten film 🙄 😅

jul
12. dec 2009

ale po tomto ide seagal

jul
12. dec 2009

naaaa dze si?

pipka
12. dec 2009

jeeej no prekrasny chlapcek 😵

musela som ist uspat hanku, s takyyym placom sa zobudila ☹ boooze ledva som tam dobehla 😒 uz som ju musela do velkej postele preniest, tak uz len trniem, aby sem nedosla 😅 🙄 neviem, co sa stalo...ci sa jej nieco snivalo...alebo co sa zase deje ☹

jul
12. dec 2009

to fakt? 😖

asi sa jej snivalo neco...chudatko 😖

pipka
12. dec 2009

no veru blbost, uz som to chcela prepnut, ale V ze ked uz to zacal kukat, ze uz to dopozera 🙄 😅 tak nech...aj tak tu furt tukam a nacuvam ci nejdu zvuky zo spalne 😅 😀

jul
12. dec 2009

a V uz chrni?

pipka
12. dec 2009

ale figu...kuka tu hovadinu 😅 😀

pipka
12. dec 2009

jaaaj, ty mas dnes EAGALA 😀 😎 no ja asi uz pojdem haji, ked toto skonci, nech sa konecne aspon raz vyspim 😅 😀

jul
12. dec 2009

zajtra robim tu cigansku,dnes som kupila aj uhorku na salat a zemiaky

jul
12. dec 2009

asi pojdem aj ja kukat do spalni eagala 😀

pipka
12. dec 2009

my nastastie uz mame na zajtra navarene 😵 dojedame placky a masko 😉

jul
12. dec 2009

zajtra superstar mame...a skoda ze nebude uz particka 😢

pipka
12. dec 2009

no veru..muller bude 😎 a particka nebude ☹ ale potom ked bude, uvidime uz polnisku s bruskom 😀