Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
17. dec 2009

jaaaaaaaaaj, dobra taktika 😀

jul
17. dec 2009

akurat teraz nanom uraduje,doiesol mi cokoladovy dukat a uz ich dava dole 🙄

mixka
17. dec 2009

nezaprie sa, ze je to maskrtny chlap 😅

jul
17. dec 2009

ide sa s nimi hrat 😠

mixka
17. dec 2009

ja tento rok salonky ani kolekciu nevesiam, to by ten strom fakt dlhu zivonost nemal 😀

jul
17. dec 2009

ja som mala 2 krabice milka saloniek,asi 60 velkych dukatov,este takych mikulasov asi zo 20 a dnes som este objavila,koko salonky 🙄 tak ten stromcek je ovesany jak svina 😅

jul
17. dec 2009

🙄 salonky budeme jest este do buducich vianoc

pipka
17. dec 2009

liuska leuska je naaaadhernaaaaa, sladucke babatko 🙂 🙂 🙂

uz sme ju poobede aj s babkou a dedom obdivovali v tej pravde 😵 aj frajerov sme jej uz vybrali 😀 😀 😀

pipka
17. dec 2009

julis, naaadhernyyy stromcek 🙂

ja robim v sobotu...teda ak sa nic nezmeni 😉

mixka
17. dec 2009

ja som chora jak pes a vobec sa netesim, ze idu vianoce, ked nevladzem nic robit 😢

pipka
17. dec 2009

julis, ja tam dam jeden balik saloniek...a verim tomu ze fifina ako to objavi, bude to jest aj s papierom 😅 🙄

ale co uz...su to Vianoce...od jeziska dostanem vysavac a handry...tak mozem pratat po nej 😀 😀 😀

pipka
17. dec 2009

mixi a co ti je? 😕

inak ja som dnes stale este jak mechom prastena 🙄 aj tlak som si merala a mam v pohode...tak ja uz enviem co sa deje...mozno sa zmeni pocasie 😒

nas tatino sa vratil z Prahy a vraj nam tam kupil nejake darceky...tak tu len obšnuravam okolo tasky ale nedovoli mi tam kuknut... 😅 😀 😀 neviem , ci vydrzim do vianoc 😝 😅 😀

pipka
17. dec 2009

juliska, naa de si? 😕

pod rychlo, lebo dnes tu asi zase dlho nebudem 😅 🙄

jul
17. dec 2009

ty zvedavec 😀

jul
17. dec 2009

a kam ideššš? 😠

jul
17. dec 2009

ja som tu pravdu kukala v obchode,ale nemali 😠

mixka
17. dec 2009

pipi, uz mam 4 den 38 teplotu, suchy strasne dusivy kasel a usi ma bolia 😢 a vobec mi to neprechadza 😢

jul
17. dec 2009

co mas chripku mixi? 😖

pipka
17. dec 2009

no konecne 😠 😀

ja som sa zastavila cestou k nasim na pumpe a mali ju , tak uz sme babatka okukali 😉

mixi a ATB? U dokiny si nebola? Necakaj...sak nebudes na sviatky potom po pohotovosti behat 😒

jul
17. dec 2009

a o com tam pisali v tej pravde?

mixka
17. dec 2009

neviem ci chripku, ale skor mam pocit, ze mi to na priedusky sada ☹ nebola pipi, lebo som mala hnis v korenoch zubov a musela som brat na to atb a len v utorok som ich dobrala a teraz mam zas na toto ??? ssa mi nechce 😢

pipka
17. dec 2009

nejdem nikam...ale ved tato noc bola desna, tak by som sa chcela aspon trolinku vyspat, tak asi hned po ordinacii zalahnem 😅 😉

uz ta na to pripravujem, aby si mi potom nenadavala 😀 😀 😝

jul
17. dec 2009

jooooj chuda mixi 😖

jul
17. dec 2009

ty svinucha 😠

pipka
17. dec 2009

jaaj mixi, no to by ti asi ani nedala...mne sa zda, ze 3 mesiace by mala byt pauza medzi ATB 😖
a neskusala si sa naparovat nad harmancekom?

pipka
17. dec 2009

ja som dnes za cely den zjedla jeden suchy rozok 🙄 vobec mi nic nechuti 😒 ...to je cudne, nie? 😅 😀
predvianocna ocistna kura 😅

mixka
17. dec 2009

neskusala a naparovanie nad harmancekom je na priedusky, ci na co ?? harmancek mame doma, mozem skusit ci to nepomoze

pipka
17. dec 2009

na dutiny, ak ta usi bolia, tak mne to na to pomohlo 😉
a ak mas problem s prieduskami, tak cibulovy caj 😝 😵 😵 hnusny, ale zabera 😉

jul
17. dec 2009

ty sa mas,ja by som zrala a zrala 5 cez 9 🙄

pipka
17. dec 2009

ja som akurat smadna stale 😝