Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
20. dec 2009

caftee, som tuuu 😉

pipka
20. dec 2009

no ja som vcera hanulu prelozila na moj vankus do postielky a spala az do rana 😵 ale ja ked som sa sem vratila, zase sa mi vypol pc 😠 a ked sa mi ho podarilo po 15 min nastartovat, tak zas mi mrzol a padal net 😠 😠 🙄 , tak som to od zurivosti vzdala a protestne som púri telke zaspala 😀 😀 😀 drak nedrak 😀

V tu kukal svadby podla Mary, romantika jak pre neho 😅 😀 a ja som tu hajala pod perinkou ako babatko 😅 , az o polnoci, ked si isiel lahnut, tak ma zobudil, uz som sa len prebalila a nanovo zaspala az do rana, tak som teraz takaaaa vyhajanaaa 😎

pipka
20. dec 2009

doobeda vybehli, ze idu stavat snehuliaka, ale sniezik je sypky, tak sa len ohadzovali a dosli domov jak dva cencule 😅 😀

chcela som jej odfotit tu pusu...ale uz jej to odpuchlo 😅 ...nastastie 😉

pipka
20. dec 2009

no ja idem stromcek robit poobede, tak som zvedava kolko nam vydrzi 😅 😀 mozno trhneme rekord a vecer uz bude orabovany 😝 😀

dudu
20. dec 2009

tak ja som dnes dostala tuto vahu 😀

http://www.tpd.sk/katalog/drobne-spotrebice/pri...

a to T sa vybral na nakup za 5 minut dvanast, ael doslovne. Predavacka ho ani do obchodu uz nechcela pustit, tak ju musel prehovarat 😉

jul
20. dec 2009

pipi....a V kukal taky sladak zas? 😀 a slzil? 😀

jul
20. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ze drak nedrak 😀

jul
20. dec 2009

my sme dnes vonku ani neboli, doobeda bolo - 8 stupnov 🙄
strasna kosa,teraz mam na teplomery - 5....ked som bola fajcit,tak mi mrzla bunda 😅

jul
20. dec 2009

dnes uz pustili R domov z nemocnice,dojde asi zajtra vecer alebo v utorok rano a bude tu cele sviatky; 🙄

ja uz to chcem mat za sebooou 😖

jul
20. dec 2009

co ste dnes vyvarali?ja ništ...len malemu som spravila hraskovu polievku s krupicovymi haluskami
inac sa cely den dlavy s ovocim

dudu
20. dec 2009

ja som dnes robila, klasiku polievka kuracia a rezen z kare 😅 😅

dudu
20. dec 2009

idem upiect nejake sladke..., neste sa mi ale..

jul
20. dec 2009

hmmm duduušššš.....mnaaaaam 🙂

jul
20. dec 2009

uz aj vazišššš na novej vahe?

dudu
20. dec 2009

este nie, lebo som ju dostala poobede, a to sa mi uz neoplati, ale zajtra zacnem s prevazovanim a uvidim....

pipka
20. dec 2009

no superstaristky a ostatnee, kde steee 😲 😉

jul
20. dec 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pipka
20. dec 2009

no julis, neviem, ci slzil...sak ja som zalomila jak poleno 😅 😀

duduska dakujeme za drupalovske medovnicky...uz sme s hanulou aj koštli 😵 dobreee

jul
20. dec 2009

komu drzis palce?

pipka
20. dec 2009

no moj cenculik bol aj poobede s tatom vonku, ale cestou v tescu, a tak...tak sem tam sa ohriali a sem tam ochladili 😀 a ja som zatial aspon v klude ten stromcek spravila 😉
a hanula dosla a ze jeeeeeeeeej, jeeeeeeeeeej 😀 😀 😀
no a samozrejme...prve islo dole pozlatko 😅 ale gule sa zatial neodvazila ani dotknut, to len kukla, a ked som ukazala nono, isla prec 😵 a salonky som tam zatial ani nedala...lebo tie kebyze tam dam...tak skmaše asi cely stromcek 😅 😀

pipka
20. dec 2009

jaaa neviem...mne je to uplne fuk kto vyhra 😅 😀 ale myslim, ze vyhla martin 😉

pipka
20. dec 2009

inak ja som dnes varila hovadzie dusene platky na sampinonoch s ryzou a miesany salat, ale papal iba tatino a fifi...a ja som na nich so slinkami v puse kukala ☹ ece mam dietu 🙄

jul
20. dec 2009

smajda bolhrozne falosny 🙄

pipka
20. dec 2009

no mne sa to tiez nejako zvlast nepacilo 😒

pipka
20. dec 2009

este tu mam betlehem s figurkami...ale ten uz vobec nemam odvahu postavit 😅

jul
20. dec 2009

si citala dnes bleskovky? zomrela zena toho vinca lukaca co tancoval v lets dance,mala tu chripku 🙄 😖

jul
20. dec 2009

mne dnes maly cely den uradoval na stromceku,dal neco dole a hned mi to doniesol a takto dokola 🙄

pipka
20. dec 2009

cooze? necitala 😒 chudatko ☹ bude mat smutne vianoce 😔 😔

pipka
20. dec 2009

no ved mne tak bude hanka urcite zajtra nosit 😅 a po zbytok Vianoc tiez 😅 😅 😀

a kde mas stromcek? Vedla krbu? 😕