Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
26. dec 2009

no ja sa ti ani nedivim, ze tam nechces zostat 😅 dudus...doma je doma...najma s bruskom 😎
ja som dnes vydrzala az do stvrtej, ale to uz ma rit svrbela...som sa vyhovorila, ze nemam pre hanku viac plienok 😅 ...a mala som od doobedia v pracke pradlo, bolo ho treba vyvesit, a to bola pravda 🙂

pipka
26. dec 2009

a co si varila?

pipka
26. dec 2009

my sme konecne na veceru dojedli salat a rezne, zajtra na obed dojeme sosovicku a idem plnene fasirky s pyre spravit, to zostane zase na dva dni, aspon nemusim denne kuchtit 😉

dudu
26. dec 2009

uz bolo citit ako sa tam vsetci tesia na potomka co bude v auguste, svokra ze bude maat dvojaku radost...., a svokor sa ospravedlnoval M ze nebol nadseny ked im to povedali...,

pipka
26. dec 2009

ale poviem vam, ze som ochutnala u svokry dnes kolaciky...a voobec mi nechutili...ani jeden 😒 😝 take vysusene, pripalene alebo co...take ako keby skysnute ...ja neviem...ale normalne som sa tesila na moje vanilkove rozteky a gulicky...dala som si este som snad kabat mala na sebe 😅 😀 😀

dudu
26. dec 2009

polievocku kuraciu, majonezovy salat bol od svokry, a ja som :
ryzu, hranolky
rezne, kuracie na broskyniach , salatik - paptika , rajcinka , redkovka, cibulka

pipka
26. dec 2009

a peco nebol nadseny? 😕 to akoze od vas sa to cakalo...a od nich este nie? 😕 😅
ozaj a svadba nebude? 😕

dudu
26. dec 2009

ked som u svokrovcov hovorila, ze mala bude asi po T vacsia, tak sa na mna pozrela a zacala , ale ved ona asi nebude po T...? nechala otazku otvorenu, ja som sa na nu pozrela dost vrazedne tak sa otocila..., asi tusi ale ja jej nedam zamienku vrtanie ci je T alebo nie

dudu
26. dec 2009

svadba nebude..., neviem on je drbo..., zacina byt ako truhlik z ferda mravca, iba mu chyba ta rozkosnost

pipka
26. dec 2009

presne dudus...nechaj ich v tom, ze je, asi pre klud v rodine a pripadne hadky a vycitky je to lepsie 😉 ved ste mohli byt zase na mesa tese...co ona vie... 😵

dudu
26. dec 2009

a bola tam aj bea? a ta co kupila malej?

dudu
26. dec 2009

no sak to , aj ju v tom necham...., ale ked sa ma na rovinu spyta..., ja neviem klamat, budem si to musiet nacvicit pred zrkadlom 😅

jul
26. dec 2009

pipi ano ano svokra..ako nalkupila to iste 😀 😀

pipka
26. dec 2009

ano bola aj bea, ved neviem , ci tie kolaciky ona nepiekla... 😅 lebo ved svokra obvykle dobre pecie 😒
kupila malej sanky, ale uuuplne ine, nez sme chceli, ale uz to neriesim...a bez ohradky 😅 prave to sme jej hovorili, ze je podmienka 😅 ale to uz dokupime radsej my...este aj to by kupila zle 😀

jul
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 pipi,svokrA tak dobre pecie?

pipka
26. dec 2009

dudus...aj ked sa opyta na rovinu, ja by som z voleja zaklamala a povedala, ze predsa sa zadarilo 😎

julis, no dobreee nie 😅 😀 ale co uz...ma 77 rokov, tak to tak beriem...ale spytat sa mohla...ved V tam denne chodi na obedy, tak co sa ho neopytala, ci take nemame... 🙄

jul
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 duduuuššššššššš

jul
26. dec 2009

pipi,bea byva u mamy?

pipka
26. dec 2009

praveze neviem julis, ci to svokra piekla...takticky som sa stiahla od stola, ked mi nechutilo a videla som aj V, ze po druhom skoncil 😅 a doma sme dobiehali 😝 😀 😀 😀
mozno to Bea piekla, ale radsej som sa nepytala, aby to nevyzeralo, ze rypem...

pipka
26. dec 2009

ano teraz v auguste sa k mame vratila, lebo uz nemala na podnajom 😒

dudu
26. dec 2009

mala sa opytat..., aj mne dnes mama volala, lebo boli v Tescu a chceli nieco na malu kupit, a dobre ze zavolala, lebo chcela ponozky a odbradnik aeste nieco, tak som jej povedala ze tohoto mam vela nech mi kupio nieco na von , ....

jul
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipiiiii,uz sa rehocem az sa tie nove kila trasuuuu

jul
26. dec 2009

dudušššš o tom truhlikovi to je super 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
26. dec 2009

julis, to mas ako odtucnovacku ten rehot 😀 😀 😀 😀 😀 musim ti take vtipnosti pisat 😀 😀 😀

dudu
26. dec 2009

ozaj sme dostali ruzove postelne pradlo... 😒 , ze aby sme s malou ladili, tak som jej podakovala ale v zapeti som to ofrflala, za ja namam ruzovu postielku , tak mi to ladit nebude... 😅 😉 😉 , normalne som bola neprijemna....,asi som nemla

dudu
26. dec 2009

bea byva u mamy? som nevedela

jul
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 joooooj srandaaaaaa
ze V po druhom prestal 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
26. dec 2009

julis ale nie ked sa chces porozpravat a furt ta niekto opravuje a vie vsetko lepsie... 😠 ,

pipka
26. dec 2009

my sme dostali od nasich take krasne, take hnedo bordove, ten bavlneny saten, co nie je leskly, tak nechladi, ale netreba to zehlit, tak som sa velmi potesila 😉

a dnes som dostala od svokry anjelika porcelanoveho a ako rodina sme dostali 50€, tak lepsie ako hovadiny dvojmo 😉

dudu
26. dec 2009

inac sa hovori, ze ked sa vela smejes tak chudnes 😅