Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
30. dec 2009

s ktorej strany myslia opierku? ked sedis alebo ked stojis pred sedackou a kukas na nu 😅

jul
30. dec 2009

liuššš a vracka z nutrilonu? 😖

ja som davala Bebu zo zaciatku a to sa nemohol vtedy aj 3 dni vykakat,tak som presla hned na nutrilon a ten bol uplne super....ale mozno si malicka potrebuje zvyknut nanho

jul
30. dec 2009

mne vracal maly tiez,ale on strasne pazravo a hltavo jedol,tak som s nim bola u doktorky a ta kazala nech mu davam papat s prestavkami 😅

a mala je tiež hladošška a pažroššška? 😀

dudu
30. dec 2009

lius ja ju nepoznam, len som mudra z kurzu, sak ale zivot je zivot

lumah
30. dec 2009

Ahojte! Dnes som zas musela oprať Filipkovu postielku komplet - sa tak dokakal, že mu všetko vytieklo a rozlíčil to po postielke. 😝

pipka
30. dec 2009

halooo, uz som tuuu a viete co papam? 😎

dudu
30. dec 2009

kakavko a makovnik?

pipka
30. dec 2009

lius, mne ked mlieko odchadzalo, tiez mala mala zelenu stolicu a ja som sa nikoho ani nepytala...proste som jej zacala davat aj UM a vsetko sa vyriesilo...milujem take tie rady na kurzoch a laktacne poradkyne, co maju mlieka a mlieka...a nevedia, co je to trapit sa s odstriekavanim, ked je babo hladne 🙄 😒

pipka
30. dec 2009

nieee, tlacenkuuuuuu 😝 😵 uz som dopapala 😉 dedo mi doniesol, domacu mnamkovuuuuuu 😉 😉 😉

pipka
30. dec 2009

duduska, super to vyzera na tej sedacke 😉 a tie vankuse si tiez povliekala? Ci to ste mali v tej farbe? 😕

pipka
30. dec 2009

no de ste? 😖 😲 😲

dudu
30. dec 2009

tie vankuse boli k tomu, ale myslim ze bolo pisane len povlecenie na vankuse, ale sak ked poslali vankuse tak lepsie.. 😅

pipka
30. dec 2009

lumi a zreb si si kupila? 😕 😅 😀

dudu
30. dec 2009

akurat musim kupit podobnu latku na taburetku a potiahnemaj moje dva vankuse a budem ich mat 4 😉

pipka
30. dec 2009

jaaaj, no super 😉 som neverila, ze to bude tak dobre vyzerat. A nezhrna sa to, ked na tom sedite?

jul
30. dec 2009

cafet

ja som hladna 😔
idem este ulozit maleho,lebo robi furt zle 🙄

pipka
30. dec 2009

ved kupis v tom obchode na Mickiewiczovej, co si vtedy vbehla 😉 a bude ti to ladit 😎

pipka
30. dec 2009

no dnes bola aj hanula jak z divych vajec 😅 stale len nieco vylievala a mrvila mi tu vsetko, co chytila do ruky 😖 esteze babka mala potrebu vyskusat si moj novy vianocny darcek a behala tu hned za nou s tym malym vysavacikom 😀 😀 😀 a hanku bavilo mrvit a babku vysavat 😀 😀 😅

pipka
30. dec 2009

julis, nesces tlacenku?

alebo tu mame fantasticke rizoto...s maskom, hribikmi a zeleninkou 😉 struhany syr a uhorkovy salat 😉

pipka
30. dec 2009

teraz sme si uz len cajik uvarili, taaaaky dobry, pyramidovy zeleny s mandarinkou 😝 😵

jul
30. dec 2009

tlacenku som nemala milion rokov s octom a cibulou

jul
30. dec 2009

pipi,maly je jak z divych vajec kazdy den 🙄

jul
30. dec 2009

pipi to kuracie sa nesmie na silvestra jest ci na novy rok

pipka
30. dec 2009

ja som mala naposledy v septembri, ked dedo robil...taku dobru domacu...no sak jedine s cibulkou a octom...nech smrdime poriadne 😀

ja dnes ovulku jak hrom, take dve palice na ovu teste 😅 tak neviem, ci neco bude... 😒 😀 😝

pipka
30. dec 2009

na Novy rok by sa nemalo, ani kacka, ani korka ani hus...no nic co ma kridla, na silvestra este mozes... 😉

ani lienku nejedz 😀

pipka
30. dec 2009

morka tam malo byt 😅 😀

jul
30. dec 2009

ani korka? 😀 😀 😀

jul
30. dec 2009

a to ani sunku nesmiem hydinovu alebo parky?

jul
30. dec 2009

tak dnes bude roztiahnuta sedacka? 😀

jul
30. dec 2009

ozaj mame konecne kombinezu 🙂 ale je malemu LTT 😒 akurat