Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
1. jan 2010

cafet, my sa pripajame k novorocnym prianiam a vsetko naj vsetkym 😎

nasa slecna s nami veru oslavovala o106 😅 ta hadam zaspala aj neskor ako my 😅 😀 este do tristvrte na jednu kukala ohnostroje z okna a pred jednou sme uz pozhasinali a isli si lahnut...a ona este stale zliezala z postele a chodila do kuchyne kukat na žiži 😅 😀 😀 😀 no ja aj V sme uz zalamovali aj napriek este obcasnemu rachotu...a ani neviem, kedy vliezla az ku mne pod perinu a na mojom bruchu zaspala 😝 😅

...to bola noc 😝 a rano o osmej bola cula ako rybka 😨 😀 nastastie sa jej ujal V a ja som pohajala do desiatej. No o dvanastej zalomila v sekunde jak stolverka 😎

jul
1. jan 2010

urcite nebudem uz vecer vyzierat chladnicku a budem jest zeleinove salaty a ovocie a nie same chujoviny 🙄
a budem pit vodu,lebo ja sa stale nadajam nejakymi sladkymi 😅

a asi zacnem cvicit.....alelen trochu 😅
my mame v pivnici beziaci pas,stacionarny bicykel,stepper a lavicku na brusaky....tak uz sa len rozhybat a donutit k tomu 🙄 🙄 🙄 🙄

pipka
1. jan 2010

ninus no peeekne ste silvestrovali 😅

mne to skoro hrozilo tiez, ale kedze nasa fifi nam zmenila plany, to nas tak prebralo, ze sme si strngali vsetci traja 😀

julis, tak budeme virtualne cvicit spolu...a vodu pit 😉

jul
1. jan 2010

jeeeeeeej pipi,no srandovna musela byt ta vasa erdegbabka 😀 😵

pipka
1. jan 2010

lumi ty vazis ako ja 😉 tak ideme na to vsetky spolu 😀

jul
1. jan 2010

ja som si emala s kym strngat 🙄 ☹

ja som len bola na terase,zapalila som si a kukala na ohnostroje a chodila stale maleho kontrolovat ci sa nezobudil

ninka1234
1. jan 2010

tAK podme na to chudnutie spolu, aspoň sa tu večer nebude zrať, ale piť voda

pipka
1. jan 2010

no julis, nevies si predstavit 😅 trsala tu na akukolvek hudbu...ked superstaristi spievali... 😀 😀 😀 😀

a potom len žiži a bam bam to ju zaujimalo 😀 a absolutne sa toho rachotu nebala...to som sa divila 😨 😅

jul
1. jan 2010

pipi aj ty uz chudnešššš?

jul
1. jan 2010

ninuššššššš 😀 😀 😀

pipka
1. jan 2010

no ja od pondelka idem na aquaerobik, tak aspon tie kolaciky co som napchala vypohybujem 😉

jul
1. jan 2010

pipi a nebala sa tych delobuchov?

pipka
1. jan 2010

nevsimli ste si, ze ja chudnem stale 😅 😀 😀 😀 😀 😀

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja cely zivot pipi

pipka
1. jan 2010

absolutne sa nebala 😒 som ju mala najprv na rukach pri okne a len tym malym prstikom ukatovala ze TAM TAM BAM BAM ŽIŽI 😅 😀 😀 a potom uz z obyvky sama chodila do kuchyne k oknu a len kukuckovala do hora 😀

jul
1. jan 2010

idete von s malou ked sa zobudi?

lumah
1. jan 2010

jul ja pijem len nesladené veci, za to si doplním sladkosťami. 😝 Bez nich neviem byť, to bude najväčší moj problém. Tie šalatiky by som jedla, keby mi to niekto nachystal, ale keď pri dvojkách nestíham niekedy a zjem rýchlo čo máme práve. Ja by som chcela hlavne znížiť dávky a jesť pravidelne každé dve hodiny-ale málo. Neviem sa obmedziť len na samé zdravé veci. A s tým športovaním, muž beháva, tak by som chcela s ním, aj keď beh nie je zrovna moja obľúbená disciplína, ale máme park hneď vedľa, tak by to bolo ideálne. Hlavne že by som nešla sama. A práve si sťahujem Zumbu z netu, to sa mi veľmi páči a to by som mohla hocikedy aj doma praktizovať. A ešte jedna vec-poradila mi to kamoška, za týždeň tak schudla vraj 2,5 kg- 10 minut denne skákať so spojenými nohami ako na švihadle-používajú to vraj boxery, keď potrebujú rýchlo zhodiť. Ona vraj tak skáče aj pri varení, alebo keď niečo doma robí-tak skáče po byte. 😀
Nooooo a už len sa zaprieť a vydržať! 😝
pipuška ahooooj! 😉

ninka1234
1. jan 2010

ale ja to s tým chudnutím myslím vážne

pipka
1. jan 2010

no V uz zahlasil, ze rodinna novorocna vychadzka musi byt 😎
som najprv oponovala, ze mam robotu...( rozpravku som si chcela kuknut 😅 ) ale napokon som privolila 😖 😀 😀

pipka
1. jan 2010

aj ja ninus, neboooj, ved uz vypadam jak skrina 🙄

lumah
1. jan 2010

My sme išli zapáliť prskavky aspoň v okne, nooo kupované v LIDL, viete si predstaviť ako asi horeli-najskor vobec a potom stokrát zhasli. 😝 Nakoniec muž zapálil všetky naraz a to už neprskali ale plameň vyšlahol! 😀 😀

pipka
1. jan 2010

takze pri vareni budeme skakat a potom odkvacneme a len vodu budeme pit 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
1. jan 2010

no u nás už tati bol so Zojkou na rannej prechádzke a teraz za chvíľku ideme k našim, ale ja by som tak spala, ale musím

lumah
1. jan 2010

pipka už sme dve skrine, možeme začať zariadovať nejakú izbu spolu. 😀 😀
pipi vieš ako vám závidím tú vychádzku? Krpsi nesmu ísť von, to je des s nimi, su strašne umrnčaní. 😖

pipka
1. jan 2010

lumi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 made in LIDL 😀 😅

lumah
1. jan 2010

pipka sprááávne, len nesmieme skákať a piť vodu naraz. 😀

pipka
1. jan 2010

no to verim lumi 😒

ale je pekne, tak sa aj rada prejdem 😉 Cisarovho pekara si kuknem na DVD 😀 😅

lumah
1. jan 2010

pipi nadýchaj sa za mňa čerstvého vdzuchu, som nebola vonku od utorka. 😒

pipka
1. jan 2010

no presne lumi 😅 😀

ja som natlacila este teraz kapustnicku naobed, tak ju musim vypohybovat 😎 ideme pesi na hrad a naspat

pipka
1. jan 2010

lumi, vykonam 😉

ja som akurat vcera nebola, to ju vzal V, ale inak som vonku bola denne aj 2x 🙂