Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
5. jan 2010

sak na to moje koleno idealne... 🙄
M mi hovori, aby som nesimulovala, sak len aby to nebolo na nemocnicu... 🙄

lumah
5. jan 2010

pipi mňa dnes tato vytiahol do športového obchodu a kupil mi oblečko na behanie, vybrala som si čierne nohavice, termo tričko, na to červenú termo mikinu, červenu vetrovku a čiernu čiapku bežeckú-no výstroj ako pre profesionála, tak dufam že ma to behanie neomrzí. Ešte ideme do BA pozrieč tenisky na behanie,zatial budem behať v tých čo mám.
Potom sme íšli do čínskej reštiky sa najesť a keď som vyšla von, vyleteli mi nohy do luftu, padla som rovno na kostrč a keby ma muž nezachytil tak si drbnem hlavu rovno o schody. 😝 Keby ste videli MM, vletel do tej reštiky a narobil tam také čoro-moro, že to neposolili, chcel volať políciu, som ho musela rýchlo presvedčiť, že ma to až tak nebolí, aj keď sa mi hviezdičky zjavili pred očami od bolesti.

ajka23
5. jan 2010

lumi, prepac, ale jak som si ta predstavila ako letis, tak sa tu rehocem jak kon.... 😀 😀 😀

ajka23
5. jan 2010

mne mama volala a tiez hovorila, este pred sviatkami aj s otcom isli dole kopcom a on ju podkopol, jak sa smykol a treskli obaja aj s nakupom dole bruchom, dole kopcom, jak mi to hovorila, tak sa rehotala, ze az pistala, som sa narehotala tiez... 😀 😀 😀 jak dvaja supermani... 😀 😀 😀

lumah
5. jan 2010

A ten povlak mal Filip ráno v ústach aj tak, hoci sme mu dali na noc tú gebuzinu na žabu,som sa nasrala, lebo podla mna to žiadnu žabu nemá, ale klasický biely povlak po atb. Som namiešala sodu bikarbonu, vytrela mu ústa a poobede už to nemal. Ved keby mal žabu, musel by to mať aj Dado nie, keď je to pleseň a olizujú si dudle navzájom? Hlavná vec, že som vydezinfikovala všetko a zahodila dudle, zubné kefky, cucáky a dudle z fliaš.

ajka23
5. jan 2010

mozno je Dadko imunnejsi voci tymto veciam... 😒

lumah
5. jan 2010

ajka vobec sa nehnevám, ja by som sas tiež rehotala. Musela som vyzerať komicky a ešte som tučko, tak ako keď slon padne. 😀

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 lum

no nastastie si celaaa 😎 😉

ajka23
5. jan 2010

moj muz treskol na mriezke, co je pred panelakom, na cistenie topanok, je to kovove a ked to navlhne, alebo je zima, tak sa na tom smyka a on truba isiel krizom cez to, no tak sme sa obaja rehotali... 😀 😀 😀

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aji

ajka23
5. jan 2010

na behanie sa aj ja uz neviem ako dlho odhodlavam, ale az sa to koleno umudri tak zacnem, lebo ema zacala priberat jak sa nehybe potvora... 🙄

pipka
5. jan 2010

ano ano ano v svadobnom 😉 ved iny nema 😅 aj to este neviem, ci ho zapne...to bude prekvapko az na vecer 😅 😀

ajka23
5. jan 2010

110 kg ked sa roztiahlo, hotove zemetrasenie to bolo, zemetras jeden... 😀 😀 😀

lumah
5. jan 2010

ajka aj na to som myslela, no nechcem krivdiť dokine, ale myslím, že to nie je žaba, ale reakcia na atb. Uvidíme vo štrtok. Sa jej opýtam, či to nebol len ten povlak.
jul celá ale ritisko ma bolí teda riadne-si predstav s takým kufrom prasknuť o chodník. 😀

ajka23
5. jan 2010

pipi, sak mu stacia nohavice a kosela, sako nemusi ked nechce.... 😉
v takom obleceni chodia niektori ludia do divadla, ze otras, aj rifle som uz videla... 🙄

jul
5. jan 2010

lum.....no sak nevadi,aspon to mas teraz vsetko sterilne 😎 😀

ajka23
5. jan 2010

lum, aj nejaki divaci boli okolo teba? 😕 😕

pipka
5. jan 2010

lum, no parada 😅 viem si prestavit aj situaciu, ze by si treskla tak, ze by ti to bezecke oblecko uz bolo na ... 🙄 ale nastastie si este dobre obisla 😉

mne dnes pred trznicou tiez noha usla...a presne som zamanevrovala jak gymnastka...stokilova 😅 a len som myslela na to, ze uz mam top, tak sa mozem prizabit a do ziadneho divadla sa ani nedostanem 😠 🙄

pipka
5. jan 2010

ved nohavice...to je problem...sako zapne...ale tie gate 😅 😅 😅 bude mat gombik rozopnuty a sakom to bude maskovat 😀 😝

lumah
5. jan 2010

no ja mám 82, dufam že tých 20kg nadváhy pojde dole, aspoň 10 na začiatok. 😝
ajka ja mám tiež problém občas s kolenom, ale zaujímavé, že niekedy ma pri behu bolí a niekedy vobec. Včera som cítila tie svaly tesne nad kolenom do pol stehna-tie ma boleli. Sa mi svaly konečne pod tou slaninou rozhýbali. Aspoň viem, že tam nejaké mám. 😀

pipka
5. jan 2010

no fotenie neslubujem...lebo brat fotak do divadla sa mi nesce a my sa s duduskou a T stretavame az tam

ajka23
5. jan 2010

ja mam operovane prave koleno, to obcas citim, ale toto lave nechapem, nic som ani nerobila, poraza ma... 🙄

pipka
5. jan 2010

no idem do sprchy, hned som tu 😉

ajka23
5. jan 2010

tak sa odfotte doma vy dvaja aspon... 😉 pred odchodom.. 🙂

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lum ze s kufrom

ajka23
5. jan 2010

furt mi je zima, rano som sa zobudila a nohy jak cencule a teraz zase... 😠 😠 🙄 🙄

ajka23
5. jan 2010

jak poznam moju doktorku, da mi octanovu mast a posle ma domov... 🙄

lumah
5. jan 2010

ajka niekedy ako keby sa to koleno zaseklo, možno by stačilo ho len rozhýbať, alebo si kup čistý kolagén a mesiac ho užívaj-treba to koleno zvnutra namastiť. 😀

ajka23
5. jan 2010

co dnes varite? 😕

ajka23
5. jan 2010

jak keby som mala 100 rokov uz, katastrofa... 🙄 😀 😀 😀