Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
13. jan 2010

mam rada taketo konce na filmoch 😉

ninka1234
13. jan 2010

vidím že vás to prestalo baviť

pipka
13. jan 2010

no koho by to bavilo...sak to je 😠 na porazenie, ak s tym daco neurobia, tak ja sem len nakukam a idem het 😝 🙄

pipka
13. jan 2010

este aj ten FB ide ako spomaleny film a furt mrzne 😠 vidim, ze niekto sa asi snazi oducit nas zavislosti na pc 😅 😀

ninka1234
13. jan 2010

pipi asi ano 😉

ninka1234
14. jan 2010

zatváram-otváram 😀

Dobré ránko 😉

jul
14. jan 2010

cafeeeet druhaaaaa 🙂

jul
14. jan 2010

ja som bola vcera do 2hej hore,kukala som s tomom criuseom firmu

jul
14. jan 2010

dnes som sa vazila a mam 60,5....ide mi to pomaly,ale isto 😉 dom konca januara aspon 59 dufam bude

a sme s malym obidvaja chorí,len nadchu mame obidvaja a kasleme a len lezime jak dve zdochliny cely den,a
tak som ho musela oklamat aby si dal sirup proti kaslu,lebo nechcel ani za svet ,ze som mu na lyzicku naliala ten sirup a hodila,donho gumeneho macka,hned to zjedol aj zo sirupom 😅

wighy
14. jan 2010

ahojte

jul dobra taktika 😀 😀 😀 😀

pipka
14. jan 2010

zeby nam kon konecne fičal tak ako ma 😕 😎

wighy
14. jan 2010

pipka ahoj tak snad 😉

pipka
14. jan 2010

julis...akaaa prefiiikanaaa 😀

mne nastastie hanka ten brufen pekne sama papa 😉 ona uz ked vidi lyzicku, normalne caka s otvorenou papulkou 😅 ...ale za to teraz vobec nechce papat 🙄 asi ju tie zubky naozaj musia boliet ☹ lebo akonahle ma kusat, tak zatne pusu a ani za svet...este jogurty a vyzivu a mliecko...kase a tak...to spapa, ale obedy alebo jablcko, hrozno...to co este minuly tyzden jedla na kila denne...a teraz ani Ň 🙄 😖

pipka
14. jan 2010

ajooj wigh 😉 mala hajka?

co si dnes varila?

wighy
14. jan 2010

juuj tak nech uz tie zubiska vylezu a netrapia hanulku 😵

hej haja, dnessom nevarila, mame zo vcera hrstvovu polievku s langosom a rozmyslam ze mam v chladnicke ananas ze urobim nejaky rychly kolacik 😉

pipka
14. jan 2010

ja som dnes za lenivku 😅 som dojedla zo vcera 😝

mala som tu kamosku s malou cele doobedie, a opravar chladnicky tu bol, len kukol na nu, povedal, ze je ok, ze ide a vypytal si 10€ ...ze za dopravu 😠 🙄 to neviem odkial sem isiel 😠 😠 😒

a pritom mne sj V sa zda, ze posledne dni nezapina tak casto, ako by mala 😖 otvorim ju a vyslovene citim, ze nejde chlad 😒 a pritom vrci a svieti...ale kukol kompresory aj termostat a ze je uplne v poriadku, tak uvidime...

wighy
14. jan 2010

pipka ty koki,dobra taxa 😔

my sme minule potrebovali opravara bo na mcosi tieklo,dosiel opravil za 3 minuty a vypytal 500sk a ten kohutik co menil stoji okolo 80sk v obchode takze tak ale co clovek narobi 😔 😔 😔

pipka
14. jan 2010

ja som vcera kupila trdelnik, tak mame aj kolacik 😀

pipka
14. jan 2010

no ved keby to V vedel, tak si opravi sam...ale na chladnicku si netrufa... 😖
a takto dopadnes, ked si zavolas odbornika...to mi mohol aj do telefonu povedat, ze ak vrci a svieti, tak je v poriadku 😅 a mohla som usetrit 10 euračov malej na plienky 😠

wighy
14. jan 2010

mnaaaaaaaaaaaaaaam

presne pipi 😒

pipka
14. jan 2010

ja idem zajtra na nakupy do Hainburgu...dnes mi nabehla materska, tak ju mozem otrepat 😅 😀

aaale nie, potrebujem malej plienky dokupit a nejake potraviny, drogeriu nakupim, oblecko nekupujem...ma toho jak anglicka kralovna 😎

wighy
14. jan 2010

jeeej super by som sla aj jaaaaaaaaaaaaa
mne ece prachy neprisli, chodia mi 15 ale ta almuzna staci tak na prd 😔

pipka
14. jan 2010

aj mne chodili 15 teho...tak sa vytesujem, ze dosli uz dnes 😎
ale to mas jedno...skor pridu...skor miniem 😅 😀

wighy
14. jan 2010

😀 😀 😀 idem kuk telefon ci mi neprisla sms

pipka
14. jan 2010

no mne prisla 😀 aspon jedna pozitivna vec v tomto sedivom dni, kedy som musela dat 10€ za nic 😝 😅

wighy
14. jan 2010

mne nist 😒

pipka
14. jan 2010

hanka sa mi uz budi...idem si k nej rychlo lahnut, nech este pospi...lebo poobede pride babaka s dedkom, tak nech nie je unavena a upistana 😉

dudu
14. jan 2010

cawes 😉
aj ja som kukala firmu, vinimocne sa mi chcelo aj spat ale dokukala som 😅, sa mi tam paci ako vydzube so vsetkymi.. 😉

pipi inac aj mne sa zda ze mi ide na teplejsie chladnicka, 😕, ale jedn den to je tak a jeden den to je dobre...

dudu
14. jan 2010

vynimocne mam zase chybu

dudu
14. jan 2010

dnes mamm na obed soosoviicku, 😉