Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. jan 2010

mozes zliat menej, ved to je brokolicovy vyvar, a budes mat viac polievky 😉 ja nikdy nedavam viac ako jednu krabicu smotany 😉

pipka
15. jan 2010

no padam uz aj ja, dobruuuu 😉

dudu
15. jan 2010

no T mi zrusil zapekany karfiol, ze on chce vyprazany... 😝

dudu
15. jan 2010

dobruuu, tak dik 😉 , dam vediet ako to dopadlo

dudu
15. jan 2010

idem aj ja na ucho, paaaaaaaaaaa

lumah
15. jan 2010

pipi tak chvalabohu, že to nie su ušká.
Náš Filipko stihol spadnuť ešte aj vonku ked sme boli rovno na tu pusu, ani ruky si nestihol dať-šmykol sa na lade. Vrešťal chudák, celu pusu špinavu, no riadne to má navreté chudáčik.
Zato tato vyzeral komicky, ked sa David rozbehol po lade-máme ho na dvore neurekom- a tato za nim opatrne na špičkách- no škoda že som to nesihla natočiť. 😀
Straším tu sama, idem spať. Dobru nocku.

ajka23
16. jan 2010

cafet, tak mam zaujimave doobedie, som na prechadzke s emou nasla kabelku, v ktorej boli doklady a kadeco, samozrejme bez penazi, asi to niekto potiahol a za nasim domom vyhodil, no cakala som na policiu dobru hodinu a to ma este chceli tahat spisat zapisnicu ku nim, co som povedala, ze nikam nejdem, tak sme to spisovali v aute, no hotentoti... 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀
a vtipy o nich su isto pravdive, ked si opisoval udaje o mne z obcianskeho, tak si zapisal aj meno za slobodna aj terajsie a nasledovala za tym otazka "ste vydata?" 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
16. jan 2010

ahojte

ajka tak to je teda storyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
16. jan 2010

aji 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀
no ty sa teda nenudišššš,u vas sa furt nieco deje 😎

jul
16. jan 2010

my sa trapime s tym nocnikom....uz sme asi 4x prezliekali,ale asi 5x sme sa vycikali do nocnika....bpze to je sila inac ze furt čura,kazdych 5minut si cvrkne tusim 🙄

jul
16. jan 2010

a opytam saho,ze ci ideme pišat na nocnik...povie mi "ne" a za minutu uz vidim mokre teplaky 😅

ajka23
16. jan 2010

julis, chce to pevne nervy... 😉 🙄
dosiel mi brat, tak som zase varila jak pre cely pluk, je to radost a do toho este ten nas zachod, otec ide kupovat novy az v pondelok, tak sa tesim, katastrofa... 🙄 🙄 🙄

ajka23
16. jan 2010

julis, aj ho takeho mokreho chvilu nechavas v tom, ci ho hned prezliekas? 😕 😕 😕

dudu
16. jan 2010

no ja som brokolicovu polievku nakoniec nerobila, lebo som si spomenula, ze sak nevyhodim tu vodu kde som varila karfiol 😕 , tak bola karfiolova polievka s brokolicou a kukurickou, veeelice dobra 😅 😉

lum no super, mate to teda na tom dvore pekne zamrznute, kupte tu posypovu sol a trosku to posypte, ci to nieje vas sukromny dvor? 😕

aji a naco si volala policiu, ja by som asi policajtov nevolala a asi by som nasla telefon na majitelku a zavolala rovno jeej...., s policajtami je len ostara...

julis, musis len vydrzat, ved dnes uz bol castejsie na nocniku ako vcera, a to je pokrok, nie?
Nas krstny syn, ma taku veticku " pipik potrebuje cikat" a rodicia ze pipik musi chvilocku pockat, kym ho vyzlecu ..., no odmala ho ucia ze chlap ma rozum v gatoch 😅 😉 😉 😉 , ale zabera im to, teda zabralo, lebo on uz plienky nema ani na noc...

pipka
16. jan 2010

ajus...no nenudis sa 😅 😀 😀
ale mohla by si byt aj rozvedena 😅 ...sak meno za slobodna by si tam mala aj tak...ak by si si ho teda po rozvode nevratila 😝

julis...myslim na teba, vyderžaj pianer 😎

dudu
16. jan 2010

cvaf pipi 😅

dudu
16. jan 2010

u nas od osmej buchaju a buchaju, verim ze dlho nebudu lebo ked sa nala narodi a oni tu budu vybuchovat avrtsk a cojaviem este ake zvuky robit, tak asi im pojdem nieco povedat 😠 , normalne sa mi otriasa cela podlaha a strngaju mi pohariky 😠 😠

pipka
16. jan 2010

mne stale blbne ten moj kram 😠 startuje sa mi od vcera aj pol hodinu a ked sa konecne zapne, tak mrzne vkuse 🙄 ja uz neviem, co s nim je ☹

som doobeda stihla spratat stromcek a vyzdobu, bo V vzal malu na hodku a pol von...a poobede sa isli na Kolibu sankovat, tak som spravila konecne generalny ordnung 😝 , ale som aj postelne pradlo prevliekla, dala prat, povysavala, vytrela, kupelka, flaky na kobercoch vytepovala, aj na sedacke, malej som zrenovovala hraci kutik...no vyzera to tu na chvilku dobre...kym nedojdu domov 😅 😀

dudus...a este by si ta majitelka kabelky myslela, ze to čorla ajuska 😅 😅 😒
ale tazko...ja by som asi tiez radsej zistila meno a telefon a vratila to priamo 😉

ako tu 500€ bankovku co ten dochodca nasiel....ozaj...nestratili ste? 😀 😀 😀 lebo my ano....len nam ju nechcu vratit 😠 😀 😀 😀

pipka
16. jan 2010

dudus...u nas dnes doobeda ticho...a hadaj kedy zacali vrtat...presne o stvrt na jednu, ked mala zaspala 😠 🙄 🙄 uz aj Vilka nadvihlo...som to videla na nom, ze mu to vadi...asi konecne uveril, ked mu stale hovorim, ze cele dni su ticho a vrtaju VZDY len cez obed...a vcera teda aj vecer 😠 ..presne v case, kedy mala spi 😠 😠 😠

pipka
16. jan 2010

...a samozrejme odkedy mala vstala...tak nezavrtali ani raz 😠 🙄

dudu
16. jan 2010

aji, ozaj a kedy oplieskame tie eurase z tej kabelky??,, lebo sak " rozumieme si" policajtov si volala aby si mala akoze alibi 😕 😅 😉 😀 😀

pipi ja som stratila dve tie 500 eurovky, tak neviem ci je to od policie chytak ze sa stratila len jedna , alebo je to ina 500-vka 😅 ,

dudu
16. jan 2010

kokso, citam tu temu, porod koncom panvovym, a dost vela deticiek co boli narodene normalne mali nieco s rucickami, bud im ich polamali , alebo natiahli slachy, alebo klucnu kost polamali, normalne som z toho vedla, a ze ked nieje velky problem s vahou babatka alebo iny problem tak radsej lekari chcu rodit KP normalne, no neviem ak moj dr. bude chciet aby som malu rodila normalne asi pojdem za drabekom on sa nebude hrat na hrdinu..., si myslim....
A este , ze baby boli dost nastrihnute a aj tak ich babo potrhalo... 😒 , kokos mala sa musi otocit, sak jej svietim pravidelne ako antibiotika 😀 😀

dudu
16. jan 2010

inac pisali aj to ze babo vie preco sa este neotocilo, ze moze byt ak kratsia pupocna snura alebo aj placenta moze vadit, ze sa nemame stresovat, ze asi to tak ma byt.... 😒

dudu
16. jan 2010

mne tam skoocilo ze 36 😅

wighy
16. jan 2010

heheheh baby 😀 😀

juuuj tka ta 500 by sa mi zisla ach jaaaaj

pipi woooooooooow no ty si sikovnicaaaaaaaaaaaa

ja som dnes urobila to maso co som vcera davala link a predstavte si moj muzicek sam od seba povedal, vyborne to bolo 😅

my sme sa pred chvilou vratili od sestry a mala je uz taka unavena ze neviem ako u udrzim do 7 uuf ,poobede naspala ani sekundu tak uz ma dost

pipka
16. jan 2010

dudus, ale ak tvoj doki bude trvat na normalnom porode, tak za drabekom by si mala ist co najskor, ak si ho chces zazmluvnit, lebo to tusim treba od 36tt 😒

wighy
16. jan 2010

dudu vsera som sa aj ja tam zacitala,no uff, tak asi radsej naozaj ten cisarak, moja segra sa sice tiez narodila KP a nemala nic zlomene a pod ale clovek nikdy nevie

ale sa ti to kraaaaaaati 😅

dudu
16. jan 2010

sak ja som u mojho dr. o tyzden pozadu, takze mam cas..., a v utorok idem na odbery tak sa ho spytam, ze nech vyjadri , ze inac idem k inemu... A HOTOVO, nebudem sa predsa stresovat, nie?

wighy sak ja by som ju uz chcela tu okukavat 😅 😉 😉

wighy
16. jan 2010

dudu presne 😉

hehe na to sa pamatam, ako som stala nad prichystanou postielkou a nevedela sa dockat maléj 😵 😵

dudu
16. jan 2010

ale este je stale hlavickou hore, lebo mocovy mam teda riadne okopany, a to mam brucho hore 😅 , tak ked miklesne dole brucho tak si to neviem predstavit, ako ma bude kopat 😅 😅