Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. mar 2009

ved nepijes kavu 😀

pipka
4. mar 2009

ano sietky som davala pred dvomi rokmi, to nam robil vilkov kamos 😉
ale teraz mi ju musel ujo trolinku posunut, ale ani to nie je vidno 😉 , aby ta roleta isla popod sietku, nie nad nou.

pipka
4. mar 2009

si dam asi dzusovy strik 😵 ale vilko ma uz davno posiela, ze nech si vecer niekam vyjdem, tak idem uz dnes a v piatok idem zas...mam stretavku 😎

pipka
4. mar 2009

po tom dnesnom rane, ma stastie, ze sa ponukol ze hanku postrazi 😀 😠 😀 😀 😀 inak neviem neviem 😅

pipka
4. mar 2009

druha strana 😅

idem ja na to kafe 😎

mixka
4. mar 2009

pa pa pipi a pozdrav ajku 🙂

pipka
4. mar 2009

este vas pred vypnutim pc zachranim z druhej strany a idem haji 😎

mixka
4. mar 2009

bru noc a vsetky blchy na pomoc 🙂

jul
5. mar 2009

zachrana z 2 strany 😒

dnes robim fasirku a zemiakovu kasu a uhorky k tomu a zajtra sa pokusim ten sosovicovy privarok,dufam,ze sa mi podari,musim kuknut nejaky recept 😉

jul
5. mar 2009

dnes isiel zas R do Opla do servisu,lebo nemali jednu suciastku vcera 😠

no a bohvie kedy odtial pride ,lebo este aj robi doobeda a piatok ,sobota a nedela som slamena vdova,to robi zas ☹

jul
5. mar 2009

aspon co teraz robi furt,tak usetri na tu opravu auta co sme vycalovali 😎

pipka
5. mar 2009

dobre ranko babulky, my sme si dnes pohajali do desiatej 😎 😎 😎 ta roleta je uuuzasna vec 😀

pipka
5. mar 2009

budem ju hanule zatahovat na cely den 😅 😀 😀

pipka
5. mar 2009

fasirocky mnam 😝 😵 my dojedame pyre a poobede peciem jogurtovy kolacik s cernicami 😉 uz mam taku chut na nejaky kolacik...a tento je taky sup sup 😉

pipka
5. mar 2009

julis, R ma pracovnu dobu danú alebo robi ako treba, cize aj cele dni po sebe 😕 😒

ajka23
5. mar 2009

cafte, som vyhajanaaaaaa 😵 😵 😵 😵

ajka23
5. mar 2009

mixi, gratulujem k domceku, hadam uz mozem? 😕 😉 😵

pipka
5. mar 2009

no dobre ranko ajuska 😎

jul
5. mar 2009

R robi ked je treba,teraz nam chyba jedna baba,tak musi robit namiesto nej,zhaname aspon 2 nove brigadnicky 😒

jul
5. mar 2009

u nas lejeeeeeeeeeeeee 😖

jul
5. mar 2009

akurat Rihanna spieva Umbrellu 😀

pipka
5. mar 2009

nestraaaaas, u nas zatial nie, ale uz to visi vo vzduchu ☹ 🙄

pipka
5. mar 2009

a Risino tancuje? tani tani 😕 😀

pipka
5. mar 2009

Ajus, uzili ste si vecer s magiom? 😀

jul
5. mar 2009

nieee pipi, Rihanna spieva Umbrella-dazdnik a nieco tam trepe o mrakoch a ze moze stat pod jej dazdnikom 😀 🙄

pipka
5. mar 2009

naa de ste? 😕
ja za chvilu musim odist 😅

jul
5. mar 2009

u vas neleje? u nas strasne 😖

jul
5. mar 2009

naaa de ides?

jul
5. mar 2009

ja som maleho ulozila,musim umyt riad,mam tu piramidu zas v dreze a idem robit tie fašššire 😝 😝

pipka
5. mar 2009

ja viem co je umbrella julis, ja len, ci ked ti hra radio, ci risino reaguje na hudbu a tancuje? 😕 😉

lebo Hanula sa uz trase ked hra hudba, dnes som prepla na CT1 a isiel taky stary program s Gottom, a ta tu tak vískala a trepala ruckami... 😀 😀 😀 😀