Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
28. jún 2009

ja s malym furt vyzierame nasich,tiez dochodcov 😅
a mama sa tesi z toho jak kufor,vyvara aj 2 chody 😀
potom sa od nej len tak gulame 😖

pipka
28. jún 2009

ale vodicak aj ked urobis hned, tak papiere dostanes az asi o dva tyzdne, ze?teda ako doklady myslim.

jul
28. jún 2009

skusky mam teraz v stredu 😖

jul
28. jún 2009

za 2tt? mne sa zadalo,ze uz za 1tt 😒

jul
28. jún 2009

no nevadi,svokor bude so mnou jazdit zatial,niekde na parkovisku alebo tak

jul
28. jún 2009

v utorok uz budem mat auticko domka 😵

pipka
28. jún 2009

my ked sme teraz furt u nasich, tak nasi tiez nechcu peniaze 😠 ale mne je to blbe, tak aspon nakupim vzdy 😉 ale oni su dvaja a maju celkom slusne dochodky, tak to je ine, ale vilkova mama je sama a ten dochodok ma ubohy, tak to by bolo dost blbe 😅 😒

teraz sa k nej vracia aj vilkova sestra, ide k mame byvat, lebo sa jej nedari, nema robotu a nezvlada platit podnajom, a mama nemoze zivit ju a este aj vilka 🙄 Bea jej musi platit za najom a stravu a Vilko bude chodit domov papat, alebo mu nabalim a zohreje si tam v mikrovlnke 😉

pipka
28. jún 2009

tesis na nove autinko? 😎

dufam, ze ho nepokrstis hned na prvom stlpe 😅 😀 😀

jul
28. jún 2009

a kolkoizbovy byt ma Vilkova mama? Nebudu si liezt na nervy z Beou?

a Volko nema otca? 😖

jul
28. jún 2009

to dufam aj ja 😖

pipka
28. jún 2009

ona ma dvoj garzonku, Bea bude spavat v obyvke a mama v spalni, tak snad sa tam nezozeru 😅
Vilkovi otec zomrel este ked bol maly, mal 10 rokov 😔

jul
28. jún 2009

😖 😖 😖 to je smutne 😔
a co bol chory? 😒

jul
28. jún 2009

aspon nebudu same,budu si moct aspon pokecat 🙂

pipka
28. jún 2009

dostal mozgovu mrtvicu 😔 a zomrel v robote.

zabka132
28. jún 2009

caute, co riesite ?....my ideme zajtra na dovu, tak balim 🙂

pipka
28. jún 2009

ale vraj bol straaasne silny fajciar 😒 tak vilkovi to snad nehrozi.

no vilkova mama by kecala strasne rada, aj cely den, ale Bea jej nebude odpovedat 😀 lebo ona povie jedno slovo za hodinu 😅 a sak aj tak bude do kancelarie chodit, aby mala klud od mamy, si prenajala kancosku tiez tam v geodezii

pipka
28. jún 2009

ajoooj zabiii, tak krasnu dovcu 😉 a kam idete 😕

jul
28. jún 2009

mohli si z Vilkom prenajat spolu 😅

jul
28. jún 2009

vies co,aj moj otec je tuhy fajciar 😠
aj sa pokusal prestat naposledy,vydrzal 3 mesiace 😒

pipka
28. jún 2009

my uz ame dovcu za sebou, uz len doma budeme 😅 teda na SK myslim... 😉 dovolenkujeme u babky 😀

jul
28. jún 2009

nevies kolko mal rokov ked zomrel?

jul
28. jún 2009

ahoj zabi 😉

ja nemam uz ani narok na dovcu a ani by som nemala s kym ist 😖

pipka
28. jún 2009

Vilko kedysi fajcil, ale len sporadicky a prestal zo dna na den 🙂 jednoducho mu to vraj prestalo chutit a teraz je taky zaryty nefajciar, ze mu to smrdi tak, ze ho az napina 😝 a neznasa baby fajciarky...tak som mala stastie 😀
povedal, ze neznasal sa bozkavat s popolnikom 😀 lebo jednu mal taku co fajcila 😅

zabka132
28. jún 2009

ideme do Chorvatska - na Brač...tak sa tesim, az sa bojim 😀 ....bude to taka rodinna sebranka 😀 😝 😵

pipka
28. jún 2009

julis len 43 😒

a kancosku by nemohli mat spolu, lebo ona potrebuje na preklady klud a vilkovi tam mozno budu chodit klienti, no proste by sa vyrusovali navzajom 😒 a hlavne kazdy si bude robit svoje danove priznanie a ako by vykazali jednu kancelariu 😒

jul
28. jún 2009

ja som prestala ked som ostala tehu,ale ja som nefajcila moc,niekedy mi stacila aj 1 denne a inokedy som vyfajcila aj 10 a ked sme boli niekde zit,tak aj 2 krabicky 😅

a tiez mi to nehorazne smrdi teraz😒

pipka
28. jún 2009

juuuj zabiii, sa mas 🙂
dufam, ze vam vyjde dobre počko, tak si to tam uzite 😎 😎 😎 a mysli tam na nas 😀 😀 😀

zabka132
28. jún 2009

jul, preco nemas s kym ? 😲

jul
28. jún 2009

len 43? 😲 😲 😲

jul
28. jún 2009

zabi,no nemam 😔