Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. júl 2009

co siii, sak bude vyzerat jak baba 😒

mne sa dlhe vlasy na chlapcoch teda vobec nepacia 🙄 😅 su taki zženštelí potom... 😒

mixka
4. júl 2009

ahojte 🙂

mne sa tiez nepacia dlhe vlasky na chlapcoch a uz vobe nie na tak malickych, vsak to bude pre riska trapenie, umyvat to a cesat ☹ a bude mu teplo. ked bude mat 15 a bude chciet to bude ine, ale teraz ee 😔

pipka
4. júl 2009

a bude sa potit 😖

jul
4. júl 2009

segrin maly ma a je strasne zlaty,skoda ze nemam foto v pc 😒

pipka
4. júl 2009

mixi...telepatia 😀

jul
4. júl 2009

a mne sa pacia a ja mu ich necham dlheeeeee 😎

pipka
4. júl 2009

a ked sa mu budu deti smiat v skolke...aj tak mu ich nechas dlhe?

jul
4. júl 2009

preco by sa mu mali smiat?

jul
4. júl 2009

pozri aky fešššak maly

pipka
4. júl 2009

sa podoba na riska 😉

ale keby mal kratke vlasy, tak by sa mi pacil viac 😅 v tomto som konzervativna, mne sa proste pacia nahladko oholeni a kratkovlasi chlapi 😎

mixka
4. júl 2009

ja necham aj krpkam krake vlasky 🙂 mne sa tiez nepacia dlhe na chlapcoch ☹ ked pojdu krpate do skolky a budu chciet copiky potom im necham kus dlhsie, ale skor to nema vyznam podla mna, je to len ostara

pipka
4. júl 2009

ja budem rada ak hanke aspon nejake narastu 😀 😀 😀 ci uz dlhe alebo kratke...rysave alebo tmave... 😅 😀

pipka
4. júl 2009

hanula sa zase budi 🙄 ...ja uz neviem, ci z toho tepla...alebo z coho 😕 🙄

vam deti dobre spia teraz? 😕

mixka
4. júl 2009

narastu pipi, neboj 😀

jul
4. júl 2009

mne sa zasa nepacia kratke na dievcatkach...no je ine,ked im este nerastu,ale nepaci sa mi ked su dievcatka osmikane na chalana,mne sa lubia sponky,copiky,celenky a antenky 🙂

jul
4. júl 2009

mne maly dobre spi

jul
4. júl 2009

joooj utiekol mi ten klub...ta reklama co si spominala

mixka
4. júl 2009

julis aj mne sa to paci na dievcatkach, ale do tych 3 rokov sa mi to zda fakt zbytocne a neprakticke

pipka
4. júl 2009

aj mne sa lubia male copane...hlavne ked maju dva copiky 😵 v skolke som sa na tom vyzivala, ked som mohla vymyslat ucesy 😀

julis, ked to tu bude, stiahnem link 😉

no neviem co tej hanule je, stale sa mi budi v noci...a vzdy s placom ☹ nemoze sa jej nieco aj snivat? 😕 ale zase stale... 😒 asi blbost 🙄

jul
4. júl 2009

no ty si proste prakticka zena 😀

jul
4. júl 2009

a nie je jej horko? co ma oblecene?

pipka
4. júl 2009

ma len kratke bodynko a je odokryta 😒 ja som len plienku na nu dala, ked zaspavala, lebo ona musi byt zakryta, ked zaspava...ale teraz uz sa odkopala

jul
4. júl 2009

my mame v spalni aj okno otvorene,vyklapacku,tam sa nedalo dychat a maly krasne spinka

pipka
4. júl 2009

vzdy ju cez nu prehodim, dam jej dudku a zaspi...ale po hodine je hore zase 🙄

jul
4. júl 2009

a nejde jej zubok?

pipka
4. júl 2009

aj my mame vetracku otvorenu, sak by sme sa tam udusili...
aj pofukuje teraz, tak mne by sa super hajalo...len ona sa furt hemží v tej postielke 😅

pipka
4. júl 2009

jaaaj, zeby? 😕 no uz ma 4 dole a hore len 2 stale 😅 tie spodne predbehli tie vrchne 😀

jul
4. júl 2009

no neviem co je to...neni pocikana,zeby jej to vadilo,alebo mozno ju hlavicka boli alebo brusko 😒

jul
4. júl 2009

mala si kuk ci jej zubadla nejdu,alebo ci nema ritku zaparenu alebo zabky v ustach 😒