Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
7. mar 2009

aj u vas je taka strasna cernava?
ja sa bojim ☹ a R neni doma 😔

pipka
7. mar 2009

tu je tma jak v rohu, neni vidno na krok 😒 dnes ani roletu zatahovat nemusim 😅
kedy R pride?

ja som dnes tiez sama 🙄

mixka
7. mar 2009

u nas hej ☹ a my ideme teraz vecer do madarska na nakup 😀

jul
7. mar 2009

pipi,R pride az v pondelok poobede 😒
dufam,ze dovtedy ten vetrisko nezvali barak ☹

mixi a to sa vam chce? v takom pocku? 😲

lia
autor
7. mar 2009

ahojte 🙂

my chceme ist na buduci tyzden do madarska tiez,ale moc sa mi nechce,lebo nam toho moc nechyba 😒 ,ale jediny vikend ma R volny,tak preto by sme to mali vyuzit na vylet.
inak,to pocko mi ide pekne na nervy,chodim jak spiaca princezna,na mna ide asi jarna unava 🙄

lia
autor
7. mar 2009

nie take krce mam,aale silny krc do brucha dostavam,az mi slzy vyhrknu,neviem co to je,nemala som to uz dlho,je pravda,ze pri laparke mi zistili,ze mam v bruchu krcove zily,ale bojim sa,ze ked otehotniem,dostanem taky krc,ze sa mi mimi odtrhne ☹

pipka
7. mar 2009

myslim, ze toto pocko nam ide na nervy asi vsetkym 🙄 😒 😠 ☹ nenavidim dazd, ja uz scem jaaaaaar a slnieckoooooo 😅 😅 ☹

lius a u lekara si nebola? 😕 co ked to nie je len tak, nezanedbaj to radsej.

pipka
7. mar 2009

mixi a co idete nakupovat? 😕

pipka
7. mar 2009

julis, to R tak dlho robi? Ci to isiel niekam prec? 😕

lia
autor
7. mar 2009

ale to mi mi riso zistil pri laparke a nic mi na to nedal :(a ani to nenapisal do papierov 😒
mnaaammm,ja som si urobila zeleninku zapekanu a stale si len naberam a naberam,az tam nic nebude 😠

pipka
7. mar 2009

lius, akurat vcera na stretavke nam jedna spoluziacka hovorila, ze mala krcove zily na maternici, aj jej to nejako sklerotizovali, ci co...a do dvoch rokov sa jej to vratilo 😒 🙄 ale napriek tomu, ze jej neodporucali uz ani druhe tehu, tak bola tehu este dva krat a ma tri zdrave deticky 😉

akurat tie zily ma furt, len nejake lieky na to berie a stale ju sleduju, aby nedostala emboliu 😖

pipka
7. mar 2009

ja na tvojom mieste idem k tvojmu dokimu a poviem mu to, to nie je sranda zanedbat to... ved teraz uz k risovi nechodis, ci hej?

lia
autor
7. mar 2009

nie,nechodim,nemozem na to zabudnut,lebo ja mam vzdy rpipravenych milion otazok a nic sa neopytam,leb vsetko mi od nervov vyfuci z hlavy

pipka
7. mar 2009

no to poznam, to aj mne...a doma ma to napadne a je mi blbe dokimu volat 😅
ale fakt by to bolo treba riesit 😒 😉 kedy mas ist najblizsie?

pipka
7. mar 2009

nam dnes od obeda nic nezostalo, dojedli sme vsetko, tak som si len debrecinkovy chlebik s bambinom spravila, a kopec roznej zeleniny som si nakrajala..take super redkovky mam, mlade cibulky, uhorku a cherry rajcinky, mnaam a cajik vonavy 😵

lia
autor
7. mar 2009

uz budu asi dobre redkovky,aj ja som kupila dobreeee
asi za dva tt idem k nemu,musim si dopredu napisat co sa chcem spytat

lia
autor
7. mar 2009

ja chcem zajtra varit zemiakovy privarok s fasirkou,uz som to davno strasne nevarila,dufam,ze sa mi to vydari 😅

jul
7. mar 2009

ja tiez len vyjedam chladnicku 🙄

jul
7. mar 2009

akurat si davam suchy salam a nivu 😅

jul
7. mar 2009

R robi cely vikend a mozno este aj v pondelok doobednu 😒

jul
7. mar 2009

ja budem varit porovu polievku kremovu

lia
autor
7. mar 2009

aj ja som si ukrajovala z madaraku juliššš 😀 mnam 😝
ako sa ti vydarila fasirka s privarkom??

jul
7. mar 2009

fasirka bola supeeeer
a privarok je tiez dobry 😎 😎 😎

lia
autor
7. mar 2009

aku si robila??pecenu ci smazenu??

pipka
7. mar 2009

no veru lius, papierik si napis 😉

ja som robila zemiakovy nedavno, aj s fasirkou, tou vcelku 😵 mnamky

buduci tyzden sa chystam na zemiakove placky, to som uz sto rokov nerobila..kvoli zlcniku 😅

pipka
7. mar 2009

vidis, porik mam tiez doma, asi aj ja spravim v tyzdni...zajtra robim brokolicovu kremovu s krutonmi.

pipka
7. mar 2009

redkovky mam vyborne, take fajne maslove 😝 😵

pipka
7. mar 2009

Pozeram ceskeho leva na CT1 a moderuju to Polivka s dcerou Annou, no ona jak je po nom, tak dnes ju normalne kockou spravili 😵 fesanda

lia
autor
7. mar 2009

mnam placky,ja tusim urobim cez tyzden cernohor
pecenu??tak teraz si ma zmiatla,ja chcem k tomu urobit smazene,uz som ich davno nerobila 😝 davas do zemiakoveho aj kopor??ja lubim kopor a kupila som si ho uz taky urobeny do omacok a teraz mi R povedal,ze on to tam nechce 😠 ale ma smolu 😀 v kuchyni som sef ja 😵

pipka
7. mar 2009

smazene su k tomu dobre, len ja som si to zjednodusila, lebo mi to zaberie menej piplacky a hlavne sa tak nezaserka od oleja 😅 sporak