Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
17. aug 2009

jaj mixi, tak jedine v hoferi sme neboli 😅 ...ale neva, zatial plienky este mame a ked budu dochadzat, tak pojdeme zase 😉

ninus paraaaadaaaa, aj ja scem ist k moruuuu, ale na rok ideme uz aj my 😎

mixka
17. aug 2009

no ja ked tam idem pipi, tak kupujem 6 - 8 balikov naraz a podla toho ma tam uz myslim poznaju 😀

pipka
17. aug 2009

no to verim mixi 😀 😀 😀
a nenakupovala si nahodou aj prasky v BIPE, ze sa nam uz neusli? 😕 😠 😀 😀 😀

pipka
17. aug 2009

ako casto tam chodievate?

ninka1234
17. aug 2009

škodaaaaaaaa že to tak rýchlo zbehlo, ešte by som ostala ešte ´dalších 15 dní

mixka
17. aug 2009

nie pipi 😀 ja prasky kupujem u nas batole a aj avivaz. ale v bipe kupujem detom kase a kozmetiku 🙂 a chodievame ako treba pipi, chodime aj mimo potreby plienok na niektore potraviny 🙂

pipka
17. aug 2009

a ake potraviny? Co je tam lacnejsie ako u nas? Mne sa vobec nezdalo, ked sme tak prechadzali po obchode...

ninus, to verim...aj ja by som sla 😉

mixka
17. aug 2009

napr spagety a ine cestoviny, zelenina, ovocie...

pipka
17. aug 2009

no ovocie sme kukali aj dnes , ale to ja na mileticke kupim lacnejsie, alebo tu v trznici, aj zeleninku 😉 alebo mi dedko dopestuje 😀

pipka
17. aug 2009

ale kupili sme nejake sladkosti, co u nas nemaju a dzusy co boli v akcii, 100% za 0,79€ 😉

mixka
17. aug 2009

dzusy sa u nas nepiju 😀 dopestovat mi nema kto a na mileticku ja idem raz za cca 3 mesiace asi 😀

pipka
17. aug 2009

u nas vinea na hektolitre, a dzusy riedene vodou plus mineralky v lete, a zeleninka a ovocie zo zahradiek babiek a trh a trznica co daju 😀

pipka
17. aug 2009

naaa a karton mlieka za tyzden 😅

pipka
17. aug 2009

a aj ked ides na mileticku, tak kupis rifle miesto zeleniny 😀 😀 😀

pipka
17. aug 2009

kupujes babam v Rakusku aj oblecenie? 😕

mixka
17. aug 2009

ano pipi, naposledy ako sme tam boli som im kupila rolaciky na zimu a sebe taku prechodnu flisku. a predtym som im tam pyzamka kupila a tricka s dlhym rukavom 🙂

pipka
17. aug 2009

ja musim malej rolaciky nakupit..ale este som nikde nevidela. Kde si kupila? Zas u tej pani na trhu?

pipka
17. aug 2009

ci v Rakusku? a kde tam? V tom KiK 😕

mixka
17. aug 2009

v kik pipi 🙂

pipka
17. aug 2009

som si myslela, my sme tam nakupovali v madarsku, tam je to este lacnejsie a maju tam krasne vecicky 😵

pipka
17. aug 2009

ale ak nekupim rolaciky u nas, tak zbehnem este do hainburgu, tam aspon nemusim peniaze menit 🙂

mixka
17. aug 2009

v kik uz maju normalne aj bundicky zimne a celkovo jesenny a zimny tovar 🙂 som kupila len 2 rolaciky babam, lebo viac v nasom cisle nemali 😖

pipka
17. aug 2009

no asi sa vyberiem uz ...uz ake take zimne veci mame, len este snad dvoje pancusky dokupim, rolaciky nejake a potom este cizmicky...ale to je este cas 😅

pipka
17. aug 2009

kupila by som jej este aj oteplovacky s bundou, supravu, ale este som pekne nikde nevidela, to asi az v septembri 😒

mixka
17. aug 2009

no ja boticky kupim ako posledne a teraz som nieco aj v quelle babam objednala, tak snad zimu prezijeme 😀

pipka
17. aug 2009

uz mas detske quelle? 😕 mne nove este nedoslo... 😒

mixka
17. aug 2009

na nete som vybrala 😀 nove nie, ved to az niekedy oktober - november chodi, ci nie ???

pipka
17. aug 2009

no sak v oktobri by malo...aspon tak bolo pisane na nete 😉
uz som sa zlakla, ze mas predcasne privilegia 😀

jul
17. aug 2009

booooooze nakupovacie maniacky 😅

mixka
17. aug 2009

vsak ale je august pipi, tak najprv musi byt este september a potom pride katalog novy 😀