Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
15. sep 2009

a nebud drza jasne?!!!! 😀

mixka
15. sep 2009

hned na zaciatku julis oproti parkovisku a prvej zastavke autobusu co je za kruhacom 😀 neviem, ci ti ale moj popis pomoze, ked nevies kde to je

jul
15. sep 2009

mixi ale kde sa ta luka nachadza....v petrzalke,v raci,v dubravke,v ruzinove?......ja to pocujem 1x,ze nejaka partizanska luka existuje

pipka
15. sep 2009

julis, prejdes patronku smer Lamac a Dubravka a jak idu trolejbusy k vojenskej nemocnici, tak doprava a na kruhovom objazde dolava a za cervenym mostom na parkovisku odstavit, dalej je zakaz vjazdu a hned vedla...alebo za parkoviskom je velke ihrisko na luke to uvidis 😉

a nie som drza, len sa pytam 😀 😀 😀
budem ti musiet dat skolenie ako sa vyznat v Bratislave 😀 😀

pipka
15. sep 2009

nemas navigaciu v aute?

jul
15. sep 2009

pipi,ja som do hentych koncim nikdy nechodila,na tu stranu som bola len v Tescu v Lamaci aj to len 2x

jul
15. sep 2009

navigaciu mam v aute,ale neni to nejak daleko? Ved sa vsetky budeme muset trepat na druhy koniec

jul
15. sep 2009

vies co? ja pridem pred GF a ty nas zoberes aj s Riššinom

pipka
15. sep 2009

sak si byvala v Karlovke, to je odtial kusok 😉

sak mame vsetky auta, tak kde je problem...ja neviem kam inam mozeme ist s detmi a rozhodne sa mi nechce stale okrikovat malu niekde v poluse,alebo nejakom zahulenom podniku, kde si ani my nepokecame ani deti by sa nepohrali 😅 vonku kym je pekne je to asi najlepsie...ale sak ak by vacsina bola proti, tak sa prisposobim 😉

sak od GF pojdes autom za mnou 😉 alebo prehodis malemu sedacku k nam a pojdes s nami 😉

pipka
15. sep 2009

mozme sa stretnut aj v sade J. krala, aj tam je ihrisko pred Auparkom, ale aj kvoli ajke, ked bude musiet ist do roboty je ta patronka asi lepsie riesenie 😉

jul
15. sep 2009

inac ja som zabudla povedat,ze mam choreho maleho...zajtra s nim idem asi k doktorke ked bude mat teplotu,nastastie nema,ale stale place,ma strasne sople a kasel,tak snad to do utorka vylezi

jul
15. sep 2009

musim si to pozret v mape

jul
15. sep 2009

kde ste? 😒

pipka
15. sep 2009

este tu...ale idem uz hajat 😉

pipka
15. sep 2009

julis, davaj mu vela pit a nejake vitaminiky, ak nema teplotu, tak by to mohla byt nejaka mala viroza len...skore uzdravenie zelame

pipka
15. sep 2009

aky fesak na fotkach 😵

ale uz fakt idem, dobruuuu 🙂

lia
autor
16. sep 2009

dobre ranko 🙂
jeejjj juliššš,Riško je uz aky velky fesacisko 😵

ajka23
16. sep 2009

halooo, druha strana... 🙄 vy ste tu tusim len v noci... 😀 😀 😀
a liuska hlavne rano... 🙄 lius, kedy si sa ty naposledy dobre vyspala? ☹
ta Zelezna je najlepsia, fakt to mam blizko do prace a keby ste sa tam zdrzali dlhsie, tak ja si odskocim do prace a dojdem tam aj s mojimi babami, aj tak som tam skoro kazdy den, lebo v okoli nie je kam inam chodit... 😒

jul
16. sep 2009

cautee
maly ma teplotu 38 😒 😖

sople az po kolena,dufam,ze mu teplota klesne,lebo sa mi nechce ist doktorke s nim 😔 urcite tam bude milion chorych deti

ajka23
16. sep 2009

joooj, julis, to mi je luto, chudacik, pije ti aspon? 😕 ☹ ☹ ☹

jul
16. sep 2009

no malo mi pije,nechce ani mlieko,len si trochu upil z neho,dufam,ze bude pit,lebo zase skoncime v nemocnici na infuzkach ako minule,ked nechcel nic pit 😒

najhorsie je,ze sa boji tych vsetkych odsavaciek,nemozem sa s tym k nemu ani priblizit,spusti taky rev a tak krasne by som mu mohla tie sople odsat,takto mu to tecie prudom 😠

lia
autor
16. sep 2009

jujjj aji,asi vo februari,v marci?? 🤐

jooojjj juliššš a ako davate tie sople von??len smrkanim??

lia
autor
16. sep 2009

jajjj a ja mam v utorok rehabilitaciu a pedikuru,takze neviem ci vas stiham.odvolat to nemozem,lebo som uz teraz dolamana,na tento tyzden nemala rehabilitacna nic volne,tak idem az bud.tyzden a pedikuru tiez nie,lebo mam zarasteny necht zase 😠 .ale to je jedno,ked tam budete este,ja dojdem.ja mam furt nieco a buduci tt je zase lekarsky 🙄

jul
16. sep 2009

liušššš,len smrkanim,ale to je take nic,stale mu to utieram,tece mu to ako vodopad 🙄

zase sa ides kraslit???? 😅 😉

lia
autor
16. sep 2009

kraslit??no rada by som,nemam si kedy ani vlasy zafarbit.nervacim sa s upratovackami momentalne 🙄

mixka
16. sep 2009

ahojte 🙂

aj u nas zacina nejaka choroba ☹ lenka je dnes nejaka mrzuta, ma leskle ocka a uklada sa spat, ale teplotu mala zatial v norme, ale cakam ze zajtra pozajtra sa to ukaze ☹

lia
autor
16. sep 2009

fasa mixi,co ide nejaky virus??
nechame to tak,ked budu vsetci zdravi,tak sa mozme stretnut,ale nevyzera to zatial tak 😒

mixka
16. sep 2009

neviem lius, ale co som teraz zbezne citala vydate nevydate maminky, tak vsade sa sopli a teplotuje, ze je chripky kopu 😖

lia
autor
16. sep 2009

fasa,to aby som doma sedela 😒
tak skus nasadit vitaminove bomby

mixka
16. sep 2009

baby nastatsie papaju pekne ovocie aj zeleninu aj piju vodu, len ked je toho plna ba, je to asi jedno ☹ a sediet doma s nimi nemozem, lebo to by scvokli ony dve a aj ja ☹ uplne postaci, ked budeme trcat doma, ked budu chore 🙄