Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
21. sep 2009

pipi...na ten olovrant...zalezi co zje na obed. My to mame tak zariadene, ze pred spanim, okolo 11.30 - 12.00 spapa plllllnu misku polievky 🙂 ..potom si pospi taku hodinu a pol az dve hodky. Potom spapa "druhe", tak polhodinky po zobudeni. NO a okolo stvrtej piatej papa bud piskoty s kompotom..alebo ovocie....alebo len suchy rozok, kedze mi zje len taky. Ked mu ho natriem, tak ho nechce. Alebo nejake buchticky od svokry (ked donesie 😅 )..ked som uz zufala, tak aj kupovany puding....ale to mu nechcem moc davat predvecerom, lebo potom mi este vecer vypije 250-tku mlieka alebo redsiu kasu.

lia
autor
21. sep 2009

dakujem mixi 🙂

pipka
21. sep 2009

liuska gratulacia k uspesnej poradni a zdravej bambulke 😵 len pekne dober ten penicilin, to ta prelieci a aspon dva roky budes mat klud 😉 lius, urob si smotanovu tortu, ked mas papat mliecne vyrobky 😀 a vela jogurtov 😎

s tymto som ja nemala problem, lebo ja mlieka na hektolitre vypijem a jogurtov a syrov na kila 😅

pipka
21. sep 2009

super zabi 😉
ja jej zatial nedavam aj polievku aj druhe, lebo to by mi urcite nepojedla. Ale napriklad dnes zjedla na desiatu jogobellu, pred spanim potom vypila celu tu kasu s mlieckom , na obed zlupla plnu misku kuraciny so zemiakmi, mrkvou a kukurickou, a na olovrant pol rozka s maslom a olupane nakrajane kiwi, a na veceru vypije cca 200-250ml riedkej kase alebo mlieka, tak som rada, ze stolicky ju uz netrapia a konecne papa 😵 klop klop 🙂

pipka
21. sep 2009

babule a robite uz detom aj nejake natierky?

lebo ja ked robim pre nas, tak ked jej dam kusok odlomeneho mojho chleba alebo rozka, tak sa za tym ide utrhnut, otvara pusu jak vrata 😅 napr.tvarohovu s pazitkou, rybickovu, syrovu atd.

mixka
21. sep 2009

ludia u nas v panelaku niekto teraz vrta a deti mi zaspavaju 😠

lia
autor
21. sep 2009

dakujeme 😵 😵
to by som si veru dala,taku torticku 😝 z jogurtov,actimelu a zo syrov ,z acidka je mi hrozne zle,neviem ako mi bude zo smotany.

pipka
21. sep 2009

mixi, aj u nas sa preraba 😠 nastastie fifinka bola taka utahana, ze zaspala 😒 ale psi tu stekaju, ze ma ide rozdrapit 😠 😠

mixka
21. sep 2009

pipi, ja davam a v pohode 🙂

pipka
21. sep 2009

lius, zo smotany asi rovnako 😅 ale sak skus 😉 ani mliecko nepijes?

lia
autor
21. sep 2009

pipi,uz moze podla mna vsetko,nie??teda taketo veci,ze natierky,ved vies co tam davas

pipka
21. sep 2009

sak aj ja si myslim lius, obeduje uz normalne s nami, len to nesolim, alebo len minimalne a zatial ok 😉
ved do natierok nedavam majonezu ani nic podobne, a ona zas toho nezje vagon, ale pol rozteka natenko natreteho jej snad nezaskodi 😒 ked jej tak chutiiii 😅 😎

mixka
21. sep 2009

pipi, ja tiez ked robim natierku nedavam majonezu a vobec to tam nechyba 🙂

lia
autor
21. sep 2009

mlieko pomenej,pila som na zahu,len niekto mi povedal,ze z mlieka sa rodia velke deti a nasa uz je zevraj o tt vacsia 😅 tak nepijem,v tehu netreba,potom budem 😉

lia
autor
21. sep 2009

kam davas majonezu do natierky mixi?
ja sa musim rozlucit s vami,trpi moj chrbat 😒 dobruuuu

jul
21. sep 2009

liuššššš,aky si mala trdelnik? ja som mala vcera skoricovy

pipka
21. sep 2009

mixi ja do ziadnej nedavam majonezu, len ked robim krabie tycinky...ale to len pre dospelych, to len ked zvlaaastna navsteva pride...napr.tehotna juliska ked tu bola 😀

mixka
21. sep 2009

nie lius, pisem, ze ked robim natierku NEdavam majozenu a ze to tam nechyba 😀

jul
21. sep 2009

ja uz doma a cizmy som nekupila ☹
vsetky mali asi 13cm opatky a ja v tom potom chodim jak tava

mixka
21. sep 2009

krabie tycinky ??? mnam, to ja milujem 😵

jul
21. sep 2009

jeeeej,ja spravim zajtra natierku tuniakovu,dobre ,ze ste poradili

pipka
21. sep 2009

lius, podla mna blbost, ze z mlieka su velke deti 😅 sak ak mas dispozicie, ze bude babo velke, tak aj ked ani kvapku nevypijes, tak bude a ak ma byt drobec, tak aj ked budes liter denne pit, tak bude malinka 😉

ale ak popijas aspon sem tam na zahu, tak to snad staci, este nejake bambino si sem tam daj na topinku a je to 😀

jul
21. sep 2009

aj ja lubim krabie...pipka robi nenormalnu natierku z toho 😎

jul
21. sep 2009

uz som hladna ☹

pipka
21. sep 2009

aj ja idem robit tuniakovu s Lučinou 😵

pipka
21. sep 2009

urobime stretko, tak donesiem aj babovku aj natierku 😀

jul
21. sep 2009

aj muffiny 😅

pipka
21. sep 2009

a co vsetko este 😀 aby som si zoznam zacala pisat 😀

mixka
21. sep 2009

kakajkooooooooooooooooooooooooooooooooo 😵

pipka
21. sep 2009

no sak to patri k babovke...takze termosku s kakajkom 😀 piiisem siiiii 😀

liuske mliecne vyrobky ...a ajuske a duduske coooo? 😕 😀