Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
17. okt 2009

jaaaj, az teraz som si precitala 🙂

....kraaasne brusenkoooooo 😵 😵 😵 😵 😵 normalne ukazkove 😉

inak hanula v brusku tiez stale stikutala...to bolo take zlate...az sa mi brusko natriasalo 😀
a ked sa narodila, stikutala snad este viac 😅 uz v porodke...a nic na to nezaberalo...ani ked som jej prsko dala, ani vodicka na lyzicke... 😒
ona z tej unavy ako stikutala, vzdy zaspala 😅 😵
ja som sa na to hned pytala doktorky aj sestriciek, a povedali mi, ze stikutka je uplne normalna, kedze babatka este nemaju dovyvijanu tu klapku na pazeraku, a ze to prejde vekom...a naozaj, cim bola vacsia, tym menej stikutala. teraz uz stikuta len sem tam, ked zje vela alebo prilis z jednej chute 😉 ako dospelí 😉

lia
autor
17. okt 2009

dakujem pipi 🙂

pipka
17. okt 2009

a mame dnes kelovy privarok, hovadzie masko a zemiaciky...ked si sa pytala 😉

lia
autor
17. okt 2009

uuujjjj 😝

pipka
17. okt 2009

nemas rada? 😕 my to milujeme 🙂

jul
17. okt 2009

ahojte mamuššššky a skoro mamušššky a snazilky mamuššššky 😉 😀

ja mam vylozene fetty 😎 maly je s R,isli do Polusu kupovat zimne topanky a gumaky.
Dala som prat,riady umyte,poupratovane a rozmyslam,ze sa dam na umyvanie okien 😝 kupila som si taku specialnu penu na okna,zevraj super vecicka,tak asi ju pojdem otestovat 😅

jul
17. okt 2009

aj mne maly v kuse stikutal v brusku 😀
jooooj,kebyze aj mne nejake miminko stikuta v brusku 😔

ja lubim kelovy privarok 🙂 a liuššška urcite tiez 😀

lia
autor
17. okt 2009

luuubimmmm pipi,asi aj spravim,lebo taketo jedla asi dlho neuvidim 🙂
aku penu juliššš??tak vam zavidim,ja nieco spravim a boli ma cele podbrusko ☹
jasne,ze lubim 😀
ja by som uz bola radsej keby nam tu stikutala 😀

pipka
17. okt 2009

ja som az teraz skoncila s gruntovanim 😝 uff!

Idem si dat rychlu sprsku, kym mi parta hic nedojde domov 😀
este aj mrsina ma navstivila...sa tesim jak hovado 😠 ☹ boooze ja uz scem byt tehu 😅 jak slonica...aspon dva roky...nech tu svinsku mrchu furt nemusim riesit 🙄 😅

pipka
17. okt 2009

o tej pene som uz aj ja pocula...julis, tak poumyvaj a poreferuj, my potom tiez kupime 😎

ja som okna poumyvala asi pred mesiacom, ked som v obyvke davala novu zaclonu...do Vianoc vydrzia 😒 😀 musia 😀

pipka
17. okt 2009

no veru liuska...pri kojeni ziadne hluby 😅 lebo ako sa hovori...mliecko hluby nelubi 😅 😅 😅 🤐

lia
autor
17. okt 2009

pipi 😀 ani tak neni dobre,ani tak,keby ze nemam tie vsetky neprijemnosti,tak by som aj ja rada bola stale tehu,ale uz mi zavadzia to brusko,neviem sa otocit,vstat a boli ma ked sa otacam 😒

jul
17. okt 2009

ta pena je super,vobec sa nenarobis,nezostavaju ziadne šmuhy ci čmuhy 😀 ale jednu chybu to ma,ze ked to striekam,tak to trosku prska do stran,ja som umyvala len zvonku,tak sa to dalo,ale fakt je to super vec.

lia
autor
17. okt 2009

dojdi aj k nam juliššš 😀

jul
17. okt 2009

diky liušššš,ruky mi uz odmrzli 😅

pipka
17. okt 2009

presne ta chapem lius...ked som bola pred porodom nevedela som sa dockat, kedy sa uz bruska zbavim 😅milujem spavat na brusku a to som nemohla 😒 a hlavne som sa uz nevedela doskat malej. 😉 ..a teraz mi to chyyyba 😅 dufam, ze sa mi podari a este raz tehulka budem 🙂

lia
autor
17. okt 2009

u nas je krajšššie 😀
mne uz pekne hrabe z tejto pesnicky 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Zi62IN3KD2E
pipka
17. okt 2009

ako je vonku, kosa? Ja som malu naobliekala vilkovi ako cibulku 😅

lia
autor
17. okt 2009

ved to je normalne,vzdy chceme to co nemame

lia
autor
17. okt 2009

no mna sa nepytaj 😀 mna za chvilu zavru do blazninca

jul
17. okt 2009

10 stupnov je

pipka
17. okt 2009

tak to sa uz oteplilooooo, brutalne 😀 kedy uz to babie leto pride 😅 sa stredy nedockam 🙄 😀

lia
autor
17. okt 2009

no my rezne uz nebudeme robit,ja uz hladna nie som a R sa nechce robit iba pre seba

pipka
17. okt 2009

posli mi tie tvoje lius...ja ti poslem privarku 😀

pipka
17. okt 2009

idem pradlo vyvesat, uz mi doprala pracka konecne 😉

jul
17. okt 2009

ja by som si teda rezen dala 😝 😝 😝 mnaaaam

lia
autor
17. okt 2009

co ti mam poslat pipi??iba polievku mame a este kusok z rostenky a este dukatove 😀

jul
17. okt 2009

ja som dnes jedla len kuraciu polievku

pipka
17. okt 2009

no som myslela tvoje nezjedene rezne lius 😀 😀

zabka132
17. okt 2009

jaj..tak na toto som ja mala stastie....ja som jedla vsetko, aj ked som kojila....malemu to nerobilo nic....moja kamoska bola pomaly len o chlebe a masle....nic nemohla.....jej malu stale brusko bolelo 😒 .