Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
18. okt 2009

jeeejjj,tie su kraaasneee 😵 😵
v kyblikoch 😀
stale si cumlu palce mixi??

lia
autor
18. okt 2009

ako to,ze jedna ma biele triko a druha ruzove 😀

lia
autor
18. okt 2009

este nejake daaajjj mixi

mixka
18. okt 2009

lius, tie bodyna sme dostali minuly rok z kanady a tento rok nam zase doniesli rozdielne veci, ide ma drbnut normalne 😠 vazne zvazujem, ze to predam ☹ jedny gate bordove a druhe zelene 😖 akoze material a vzor rovnaky, len k comu zladim zelene gate netusim ☹

lia
autor
18. okt 2009

bezove,biele,ale aj ruzove mozes.nepredavaj,vsetko sa ti zide

mixka
18. okt 2009

nemam dat ake ine fotky, ja mam normalnych a schopnych malo, lebo z 50 cvaknuti su dobre asi 3 zabery a to je tak vzdy 🙄 furt sa vrtia, krutia a jak zbadaju, ze ich idem fotit, tak ich zasadne zaujima co tam vidim ja, cize mi vzdy zdrhnu zo zaberu 😀

lia
autor
18. okt 2009

zlate su 😵

mixka
18. okt 2009

aj mamina mi vravi, ze nech to nepredavam, ze sa to zide... ale nastastie zimne supravy sme dostali rovnake, tak to som spokojna 😀

jul
18. okt 2009

zlate su 🙂
a tuim si aj v nosiku spara 😅 😀

jul
18. okt 2009

ja musim tento tt zohnat niekde zimnu supravu alebo nejaku zimnu kombinezu 🙄

jul
18. okt 2009

kde je pipka?

mixka
18. okt 2009

hej julis 😀 to robia najnovsie, ze palec v puse a ukazovak v nose 😀

lia
autor
18. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀

jul
18. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlepššovák

jul
18. okt 2009

Dara jak super zase vypada

lia
autor
18. okt 2009

dara je jednicka

jul
18. okt 2009

ten Leoš ako keby bol na odchode v tej bunde 😅

pipka
18. okt 2009

haloooo, hlasim nastup 😎

jul
18. okt 2009

no ved preto 😠 😀

lia
autor
18. okt 2009

no meskaaasss
co ste mali,co ste mali z cukrarne?? 😀

pipka
18. okt 2009

jeej mixi, krasne su tie bundicky 😉 to su take prechodne, ci uz zimne?

A tie ciapocky strapcekove su zlate 😵

pipka
18. okt 2009

lius neuveris....nist 😅 nakoniec si objednali u mna palacinky, tak som o stvrtej smazila 40 palaciniek, pre navstevu, dosiel aj brasko, V a ja 😅 😅 😅 😝 no co narobim s takou rodinkou 😀

jul
18. okt 2009

40 palaciniek? 😅

mixka
18. okt 2009

prechodne pipi, ale davam im pod to teraz viac vrstiev a nie je im zima 🙂 capice som kupila v saratku v capicovom obchode 😀

mixka
18. okt 2009

40 ??? mam dost, ja si dam 2 a som na prasknutie plna 😀

lia
autor
18. okt 2009

vy ste zraci 😀
aj ja ked robim,dam dve a mam dost 😝

pipka
18. okt 2009

no ,sa mi chcelo velice...viete si predstavit 😝 😅 spravila som 40, a asi tri tu este zostali 😉 kamoska tu bola s frajerom, brasko a vilko...traja chlapi...tak sa pojedlo...ja som mala tri a fucim 😝 😀 a to este slahacka a posypane grankom.

capicovy obchod? Hore na poschodi? ci kde? 😕

mixka
18. okt 2009

nie pipi, dole na prizemi. je to v tej casti, ako je posta. aj tie letne satky co mali, ruzove piratky som tam kupila 🙂

jul
18. okt 2009

aky Vilko? ved sme sa dohodli na V 😠 😀

pipka
18. okt 2009

ja som dnes hanule obliekla von taku cervenu bundicku co som na babybazare kupovala a cela bola cervena a este aj v cervenom kociku dnes...jak karkulka 😀 😵

mixi nepredavaj, co si? Vsetko dolad ruzovou a mas 🙂 dnes sa vsetko ku vsetkemu hodi 🙂 aj my mame zelene aj sede gate a v pohode 🙂