Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
15. mar 2009

pipka aj ja som tých mojich dnes vyhnala von samých-teda chlapov všetkých troch! Sadla som k telke, vyložila si nohy a pozerala film. 🙂
Celé doobedie som im vyvárala-teda chlapcom a zamrazovala, mám minimálne týždeň pokoj, len budem vyťahovať z mrazáka.🙂

mixka
15. mar 2009

ahojte 🙂

pipi, pekny kocik, len fakt ta cena ☹

lumah, wau ty varis detom na cely tyzden ??? ja varim kazdy druhy den na dva dni vzdy 🙂

pipka
15. mar 2009

cafte, akurat som sa vratila domov, bola som hanulke pre vacsiu autosedacku u kamosky, lebo do vajca sa nam uz ledva vpratala 😅 tak nejaky cas zase vydrzime a potom uz kupime tu 9-36 kg 😉

mixi, sak som si aj myslela 😒 aj mna hned oslovil, sa mi pacil, ja mat dvojky, tak ako druhy kocik ho poriadim, ale asi by som sa snazila niekde z druhej ruky... ale kukala som rozne bazare a nikde som ho nenasla ☹

lumi, ja som varila cele doobedie, poobede som pulirovala kupelku...varenie ma caka zase zajtra 😅

dosli z vonku, a ze vraj ani moc nezmokli... 😉 vyhybali sa kvapkam 😀

lius, co papas? 😕 😎

pipka
15. mar 2009

tak ja idem off, ked tu nie ste 😒 😅 dobru nocku 😉

ninka1234
16. mar 2009

ahojte, presúvam z druhej strany 😉

ajka23
16. mar 2009

aj ja presuvam... 🙄
baby, dufam, ze ste zdrave a v poriadku, uz zacinam mat o vas obavy, tie co ste sa tu dlhsie neobjavili... ☹
vratila som sa od veterinara, odniesla som macku na kastrovanie, chudatko, celu cestu mi mnaucala, mala od vcera dietu, tak sa jej necudujem... 😒 😀 😀 😀

ajka23
16. mar 2009

pipi ano, to je ten najduch, uz teraz na jar by sa mnozila potvorka, keby mohla... 😀 😀 😀

ajka23
16. mar 2009

vyliezlo trochu zubate slnko a hned mam lepsiu naladu, len keby zase nefucalo... 😠 😠 😎

pipka
16. mar 2009

zachrana z druhej strany 😅 dnes uz tretikrat... 😀

pipka
16. mar 2009

ajus a uz si jej dala napapat...chudatko vyhladovane 😅 ci po narkoze este nesmie? 😕

my o chvilku odchadzame na navstevu ku kamoske...tak dufam, ze nezmokneme 😒 😨

pipka
16. mar 2009

dnes som robila taky skolkarsky obed...ze zeleninova polievocka s krupicovymi haluskami, masko na stave, tarhona a cvikla 😎 som to od leta, co som ece bola v skolke, nejedla 😅 😝 mnam mnam 😎

pipka
16. mar 2009

to tu cely den nikto nebol? 😕 kde steeeeee? 😕 ☹ 😲 😲 😲

pipka
16. mar 2009

zachranujem z konca druhej strany...a zahajujem protestny spanok 🙄 😀

zabka132
16. mar 2009

kde je juliska....vobec ju tu v poslednej dobe nevidim 😨
Pipi...to asi ta jarna unava...vsetky spia 😔

zabka132
16. mar 2009

fakt ste uz vsetky prec....no idem aj ja spat 😒

mixka
17. mar 2009

ahojte bre ranko 🙂

pipka
17. mar 2009

ajooj mixi...no aspon niekto 😵

my sme boli plavat a mensia polovicka haja, tak mam chvilku 😉

neviem kde je jul...uz sa zacinam bat ☹ ...alebo sa vydala tajne a su na svadobnej ceste 😎 😎 😎

mixka
17. mar 2009

hallo pipi 🙂 ja som akurat dozehlila dva susiaky a spekulujem, co krpkam uvarit na obed 😀 boze, aj ja chcem ist na hocijaku dovolenku a cestu, nech si kus oddychnem 🙂

pipka
17. mar 2009

ja mam navarene...mi je dooobre 😎

mixka
17. mar 2009

sa mas, ja dnes navarim na dva dni a bude mi dobre zajtra 😀

pipka
17. mar 2009

my ideme od 17.maja - 24 maja do Tatier na dovolenku s rybyckami...to je pobytovy kurz s plavanim pre babatka 😵 😵 😵 sa uz tesiiiime velmi...najma ja 😀

mixka
17. mar 2009

jej pipi, to je supeeer 😵 aj vilko ide ???

pipka
17. mar 2009

aj ja to tak robim, varim kazdy druhy den na dva dni 😉 aj pre hanulku aj pre nas...ale dnes si mlady pan objednal este palacinky, tak pojdem mu ich o dvanastej spravit 😎

pipka
17. mar 2009

ideme cela rodinka, budeme chodit aj na tury, aj opekat a aj plavat budeme aj s tatinkom 😵 😵 😵

mixka
17. mar 2009

vidis pipi to je napad a mam doma nutelku, tak si poobede spravim na olovrant 🙂

pipka
17. mar 2009

ajuska je de? 😕 😠 😀

pipka
17. mar 2009

ja mam tvaroh a dzemik...a slahacku a granko 😎

pipka
17. mar 2009

vcera mi dosiel postou taky receptar dr. Oetker a take fajne kolaciky a torty tam su...mnam, som sa tu zalizovala cely vecer 😝 😵 musim z toho nieco vyskusat 😎

mixka
17. mar 2009

no krpate sa zobudili akurat, tak sa idem venovat 🙂 pa zatial 🙂

pipka
17. mar 2009

oki, idem tie palacinky nachystat...teda cesto 😵 ...paaa