Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
26. okt 2009

LIUšššš kasli na to,ved to preboli,zahoji sa to.....hlavne,ze malicka bude zdrava a v pohode a ty na to raz dva zabudnes 😉

lia
autor
26. okt 2009

sak to,niekto citi ranu niekolko mesiacov

pipka
26. okt 2009

a kolko ich dnes vypadava? len jeden? 😕

lia
autor
26. okt 2009

hej,ale bojim sa,ze nebudem mat mlieko kvoli tomu aj a o malu sa nebudem vediet dobre postarat

mixka
26. okt 2009

ja som asi divna, ale ja by som radsej 20 stehov na bruchu, ako jeden dole 😖 to si neviem a ani nechcem predstavit, vsak to musi strasne boliet 😔

pipka
26. okt 2009

neboj lius, repik pomoze 😵

lia
autor
26. okt 2009

mixi,ved mas epiduralku a ked uz nie,tak ti to umrtvia,to vobec necitis

pipka
26. okt 2009

mixi, uistujem ta, ze to neboli , akurat je to citlive, ale bolest to nie je 😉

dudu
26. okt 2009

tej ištvancovej by som ruky polavri tom speve furt vykrúca, inac jej foter kupil 100 000 kredit aby mohol posielat hlasy

dudu
26. okt 2009

polamala :o), uz to ma zmysel...?

mixka
26. okt 2009

lius, no pocas mozno necitis, ale potom.. ked to prestane ucinkovat.. predstava navstevy wc po zasiti ma desi neskutocne.. ze by som nemohla sediet si odmysliet viem, ale wecko sa odmysliet neda... ja som fakt rada, ze sa mi deti narodili zo srdiecka, i ked to tiez nebolo jednoduche, ale aspon tie stehy odpadli 😀
ale baby, ste hrdinky 😉

pipka
26. okt 2009

dudus cooo 😕 , nechapem, co pises 😅 😕 😀 😀

dudu
26. okt 2009

pipi, no ze by som jej ruky polamal, lebo ich vykruca ako stetka s kabelkou

mixka
26. okt 2009

ale uznavam, ze mna daleko viac desia moje vyplody fantazie a predstavy 😀 staci mi spomenut si na laparo, som nebola schopna ani normalne fungovat, co som bola od strachu mimo a realita nebola taka strasna nakoniec 😅

pipka
26. okt 2009

no uz chapem 😀 😀

mixi, keby si zazila, videla by si, ze sa to da, fakt v pohode 😉 ja som sa po cikani rovno sprchovala, aj v nemocke aj doma a ta teplucka vodicka, bola uplny balzam na to 😉

lia
autor
26. okt 2009

no ja po laparoskopii otras

pipka
26. okt 2009

a potom som si susku fenovala a to bolo uplne naj 😀 😀 😀 a v kombinacii s repikom v lavore som na druhy den doma nic necitila a v pohode sedela, kakala aj cikala...a aj sa utierala 😉

dudu
26. okt 2009

inac , baby co prekonali cisarak, by radsej normalne, lebo ked rodi zena normalne, boli ju to tyzden ale ked rodi cisarakom tak ta rana boli ovela dlhsie, neviem mam to takto s pocutia.

jul
26. okt 2009

no ja som zase plakala pri sprchovani,mne sa to hojilo strasne dlho,bola som cela potrhana zvnutra a pozasivana az na krcku....no ale to uz viete

dudu
26. okt 2009

lius ale ved ked doberies liekyy, tak by mala byt ta inf... vyliecena? nie? 😕

pipka
26. okt 2009

julis, ale ked na to kukas spatne...tak to stalo za to, nie? ved risino je uuuzasny 😵 😎

jul
26. okt 2009

dudušš,ja som rano po porode vstala z postele ako lastovicka a co bola so mnou na izbe po cisaraku,tak ona az 3 dni lezala,nemohla sa ani pohnut a mala vyvod na curanie,aby nemusela vstavat z postele na wecko

jul
26. okt 2009

jasne pipi,je to to najlepsie co ma v zivote stretlo 😵

dudu
26. okt 2009

no sak to, sak to, ja by som robila vsecko pre to aby som nemusela na rezanie 😒

lia
autor
26. okt 2009

ved to juliššš,preto som nechcela rodit cisarakom,lebo prirodzene je stale prirodzene
nie dudu,uz to asi nechce riskovat,aby mala nieco dostala

pipka
26. okt 2009

aspon ja ked kukam na hanku...tak vsetka bolest je prec 😉

teraz ma take bozkavacie obdobie, staaale ma bozkava 😀 takaaaa je zlataaaaaaa 😵

dudu
26. okt 2009

ale zase , co by sme nepretrpeli pre tie male stvorenia..? ze? 😉

mixka
26. okt 2009

preco lius otras po laparo ??? u mna bol najvacsi problem ta idiotska postel, na ktoru ma dali, ze som mala celu noc krize jak v ohni a kazdu chvilu som musela menit polohu, co som videla hviezdicky od bolesti 🙄 ale krizov, nie brucha 😀

dudu
26. okt 2009

ja sa z celeho rodenia najviac bojim kojenia 🙄

lia
autor
26. okt 2009

ved mna tak bolelo dlho cele podbrusko,az som plakala