Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
19. mar 2009

baby, nasa tema zomiera, hadam to tu nedame zamknut... 😕 🙄

mixka
19. mar 2009

ja by som tu mile rada zavislacila viac, ale cim su krpate vacsie, tym mam menej casu a nic nestiham 🙄

zabka132
19. mar 2009

mixi, no vidis....ja zasa naopak. Cim je fifco vacsi, tym mam viac casu. A hlavne mi uz konecne nerobi stik stik na pc.....teda len niekedy :o).
Uz sa pekne aj s autickami prehra....aj s huuuuu (traktorom) 🙂

jul
19. mar 2009

mixka,
vy kupujete ten dom alebo hladate dalej?

lia
autor
19. mar 2009

ahojte
zabi,co je stik stik?? 🤐 🙄

pipka
19. mar 2009

cafteeee, konecne dnes po celom dni mam cas nakuknut 😉

od rana sme boli na cestach 😝 rano sme plavali, konecne mame aj ake take fotky...tak o chvilku pridam. tatinko aj filmoval...ale na konci zistil, ze mal zatvoreny objektiv 😠 😠 😅 takze mame len par fotiek, ale snad este aspon v tych tatrach v bazene co to natocime 😉

pipka
19. mar 2009

julis nova fotka? 😕 😉 ty sa teraz budes s nami rozpravat kazdy druhy den ako niekto iny... 😀

pipka
19. mar 2009

idem postahovat tie fotky, lebo este sme aj v skolke boli a cely den u babky, tak sme vsade fotili a mame fotieeeeeeeeeek 😀 😀 😀

mixka
19. mar 2009

krasne fotky pipi 😵 akurat ja by som sa bala nechat babo ponarat ☹

pipka
19. mar 2009

mixi, vsetko som konzultovala stokrat s tym mojim kamaratom, co je zakladatel dojcenskeho plavania na Slovensku a povedal, ze ak babo nie je v krci, nezoviera pasticky a smeje sa, tak nie je problem...je to pre deti velmi dobre, zlepsuje sa motorika, imunita...skratka prospieva zdraviu...ale veeelmi treba babatka sledovat a nikdy to nerobit za kazdu cenu...tak ju pozorujem stale, ale ona sa fakt furt skeri a sama na seba spliecha a otvorena pusa... 😀

mixka
19. mar 2009

vsak hej pipi, moze byt, len mne je to nejak proti srsti 😖

lumah
19. mar 2009

mixka nebála by si sa, ja som sa tiež bála na začiatku a inštruktorka sa na mne smiala, ako som to strašne prežívala, po každom "obliznutí" vody dadom som sa nadýchla a chytila za srdce. 😀 Teraz ho tam šupnem a potiahnem pod vodou, dokonca už ani povel nedávame. 😝

pipka
19. mar 2009

mixi, to bude asi tym, ze ty si zo vsetkeho taky strachopud 😅 len to neprenasaj na deti, lebo budu mat zo vsetkeho strach, ked budu vacsie...aby nemali nejake komplexy alebo tak...to ako v dobrom myslim 😉 vies ako sa bojis aj operacie, myslis hned vzdy na najhorsie..a tak 😅 musis trosku pozitivnejsie na to pozerat a byt v pohode 😵 😵 😵 smieeeech lieeeči 😀 😀 😀

ved ja by som v zivote nespravila nieco, co by malej nejak ublizilo... 😉

mixka
19. mar 2009

no teda lumah, ty si krkavcia matka 😕 😀 😀 😀 ???

pipka
19. mar 2009

lumi, k tomu som sa zatial nedopracovala 😅 zatial som to nechlala na instruktorku 😀 predsa len ma viac skusenosti 😉

mixka
19. mar 2009

hej pipi, ja viem, ze som strachopud, ale mozem ja za to, ze som sa taka narodila 😀 kazdy clovek je nejaky a mna toto definuje ako osobnost a keby som bola zrazu ina, nebola by som to ja 🙂

mixka
19. mar 2009

som vam dala urehotane fotky 😀

lumah
19. mar 2009

pipka ja som si tiež myslela, že by som to nespravila, ale časom naberieš na zručnosti aj namalej uvidíš, že je v pohode, dokonca naši chlapci su zvyknutí na naše zanáranie, ked ich vzala inštruktorka, tak sa obzerali, že čo sa deje, ona zanára hlbšie pod vodu.

pipka
19. mar 2009

mixi, musis sa so mnou viac stretavat...ja ta naucim 😀 😀 😀 😀

idem kuk fotkyyy 😉

pipka
19. mar 2009

mixi, ja by som ti ich zozrala...jake su zlate 😵 cim si ich tak rozosmiala? 😀 😀 😀

mixka
19. mar 2009

robila som im opicky pipi, aby sa rehotali do fotaku 😀 😀 😀

pipka
19. mar 2009

kukali sa na opicu a rehlili sa 😀 😀 😀

mixka
19. mar 2009

tak tak, odhalila si ma 😀 😀 😀

pipka
19. mar 2009

mixi, dnes som isla okolo vasho domceka...som bola v Dubravke...ale v tech snehovej chumelenici, som bola rada, ze som dosla bez ujmy k nasim 😅 😝

mixka
19. mar 2009

to verim pipi, ja som bola s babami akurat vonku 😀 som musela ist na postu a som to blbo vymakla 🙄

pipka
19. mar 2009

no ja som akurat v tom case slapala na MU, do starej dubravky, lebo som potrebovala nejake papiere kvoli danovemu pre Vilka...normalne som dosla zasnezena, nemala som ani bundu, len vestu 🙄 🙄 🙄 lebo sak rano u nas slniecko... 😅 😠 😀

ale hanula nastastie v pokoji spala na dedovej posteli...aj s dedom 😀

pipka
19. mar 2009

idem uz haji, dobru nocku 😉 nejak ma po tom dnesnom namahavom dni lame 🙄 😅

zabka132
19. mar 2009

lia....stik stik znamena štik štik...a to je, ze ked vidi mna ako tukam do klavesnice, tak tuka aj on...ale s troskou vacsou intenzitou 😀

mixka
20. mar 2009

ahojte 🙂 bre ranko 😉