Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
28. okt 2009

ked mas hlavu jak dynu....ci sa tak tesis na dusicky

on si vybral taky termin,lebo my mame zavrete od 20teho,nech ma pokoj

jul
28. okt 2009

ma tiez pruh

jaaaaaj no cisaraaaaak...zabudla som,no tak mozno uz budes na malicku kukat 😵

lia
autor
28. okt 2009

jaaajjj 😀

a kde mu to budu robit??a pojdes??

jul
28. okt 2009

u milosrdnych.....spoluziakova zena tam robi a mu to vybavila u nejakeho super doktora

jul
28. okt 2009

este neviem ci pojdem,rozhodnem sa az ked tam bude lezat,mozno sa dovtedy pohadame jak svine a tak...

lia
autor
28. okt 2009

boli ta operacia?

jul
28. okt 2009

zevraj bude cely v narkoze a ze bude v nemocke 4 dni,lebo zvykne sa to zapalit ci co,tak mozno nakoniec bude na vianoce v nemocnici lezat ked sa to skomplikuje.......ale zasluzil by si to,nie? Nech sa mu to konecne vsetko zacne vracat co mi postvaral 😠

pipka
28. okt 2009

halooooo, uz som tuuuu 😎

jul
28. okt 2009

aj on pojde na cisarak 😅 mozno ze vas budu rezat v ten isty den

lia
autor
28. okt 2009

jemu sa to raz vrati,neboj

jul
28. okt 2009

liušššššššš.......ale kedy ☹ ved stale len zle robi a stale samu dari 😠

jul
28. okt 2009

cafet pipi 😎

jul
28. okt 2009

na dze ste

lia
autor
28. okt 2009

no dobry vecer pipi
neviem juliššš,aj ja cakam na take nieco ,ale raz to hadam pride.
no potom tuzim najviac juliššš 😀 tak to dufam nie,mozno mi da skor termin,ci nie??

jul
28. okt 2009

liušššš myslis s tvojim byvalym?

jul
28. okt 2009

ved nemozes si termin vybrat sama?

lia
autor
28. okt 2009

vsetkych 😀
neviem este,aj na 10.12.mi dal este poradnu,to bzde posledna dufam.
12.12.sa tam budu vsetci urcite blaznit

pipka
28. okt 2009

no tak ako? Kedy dojdete? 😀 jediny kto slubi a dojde...su duduska a ajuska 😉 dostanu bobrika vzornej navstevy 😀
dudus..ajuska mozno dojde aj zajtra, ja tu nebudem mat hanku, tak ked dojdes, mame klud na pokec 😉

jul
28. okt 2009

a kde mas malu?

pipka
28. okt 2009

ja som dnes bola vonku s hanulou...a zaspala mi akurat na krizovatke, ked okolo trielila priserne hukajuca sanitka 😅 som myslela, ze jak zaspavala, ze sa urcite zobudi...a ona naopak...zadrochmala 😀

pipka
28. okt 2009

teraz doma, ale zajtra si ju babkovci beru na cely den 😵 tak idem doobeda do IKEA a potom doma vegetiiiim az do piatej 😎 a vecer si zase idem pre nu 😉

pipka
28. okt 2009

dudus...riadny povoz ste kupili, uz vidim T jak beha po lesoch 😀 a teba, jak nalozis nakup a dieta a ledva fucis, kym sa dotrepes domov 😅

som straaaasne zvedava, co to bude, uz nech mas to 3D cko uspesne za sebou a babatko, nech sa ukaze, nech viem, co ti mam nabalit 😎

pipka
28. okt 2009

Ajus, musim ten detsky notebook kuk, ale tento sa mi zda dost 😒 ojetinka a este aj prasknuty displej za 13 😲 to ee, ale kuknem nieco v draciku 😉

...a poharik sme nikde nenasli 😢 😢 😢 asi sme ho predsa len niekde stratili vcera 🙄

pipka
28. okt 2009

a lodku sme dnes vyskusali vo vani...je superna 😎 😎 cely cas sme nakladali zvieratka a gulicku 😀

jul
28. okt 2009

dokupi na elektrony snehove retaze a moze aj po horach kocikovat

jul
28. okt 2009

ja tiez kupim laptop malemu na vianoce

jul
28. okt 2009

pipi ty budes kupovat tu bugynu?

jul
28. okt 2009

liušššš kam si zmizla?

jul
28. okt 2009

idem si bafnut,uz mam svetla na terase

pipka
28. okt 2009

julis...neprehanas to s tym mnozstvom darcekov? 😕 ked mu teraz das tolko darcekov na narodky...co mu potom das na Vianoce a co ked bude mat desat rokov... 😨 😅 jeho naroky budu len stupat...aby si stihala 😒