Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
28. okt 2009

pipi, celkom ako u nás. on ju nikdy nepočuje, ale zato počuje mňa keď ráno na neho zrevem, aby sa s ňou ratal do obývačky, že teraz idem ja spať

pipka
28. okt 2009

ninus...mna ani vtedy 😅 ja musim hanulke uska zapchat, aby sa nezlakla a zarevem tak, ze nasa hlucha suseda mi klope 😀 😀 😀 😀 😀 V je hluchy ako poleno... 🙄 jemu telku musim stale tlmocit...furt sa pyta...co teraz povedali? co hovoril? 🙄 😅 😀 😀

jul
28. okt 2009

ani sa nemusi pratat do obyvacky ked tam vecer uz zaspi 😅

ninka1234
28. okt 2009

jul, nieje, naša hviezda má stále plienky. Ona my nato kašle a ja to momentálne neriešim. Ona vstane suchá po 2-3 hodinovom spánku, dám ju na nočník, alebo WC-ko a po 15 minutách mi povie daj plienku, tak už nato kašlem a prito vie že chce cikať lebo mi povie že cikám, dám ju tam a nič, tak aj lekárka mi vravela že ju nemám nútiť, mám to nechať tak a príde nato sama, asi som ju začala dávať skoro na nočník a teraz mi nato kašle

jul
28. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja skapeeeeeeeemmmm pipi

jul
28. okt 2009

ja este neskusam ninka,lebo maly nechape preco ma sediet na nocniku a place mi tam a este hovorit nevie 😖

jul
28. okt 2009

za rok ide do skolky,tak snad dovtedy bude bez plienok 😒

pipka
28. okt 2009

ja uz len k V rano vyslem moju pyzamovu prieskumnicku...a ked si tu na sedacke zbada milovaneho tatinka...hned tu zostane 😀 potom len pocujem ako zatiahli dvere a spim v klude 😎

ninka1234
28. okt 2009

jul, ked zaspí v obývačke, tak ju tam jednoducho za nim ráno pošlem. Alebo naše uvedomelé dieťa ma už ráno ani nebudí, rovno zakričí Kubko poď tu a kričí dovtedy kým nepríde pýta ho hneď mlieko on je spraví, najedia sa spolu a pozerajú rozprávky, kým ide do školy, takže ja každé ráno spím min do pol ôsmej, ale zajtra to bude dlhšie kedže sú prázdniny

ninka1234
28. okt 2009

ešte že som nešla spať, a ostala tu s vami, dlho som sa tak z chuti nenasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
28. okt 2009

no vidis ninus...a to si chcela ist off 😀 😀 😀 😀 😀

jeeej, zajtra su prazdniny 😎 to tu nebudu pubertaci z gympla vysedavat pod oknami a hulakat...jupiiii 😀

jul
28. okt 2009

moj pyzamovy prieskumnik rano pochodi po byte,pokuka ci nahodou neuvidi tatu alebo deda,babu....nic....tak ide hned do deckej a uz vytahuje rarohy a zvlacuje do obyvacky

pipka
28. okt 2009

jaaaaj, rozmazal sa mi nocny make up...od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
28. okt 2009

pipi,tebe tusim vsetci pod oknami zle robia 😅

ninka1234
28. okt 2009

pipi mne už hulákajú a riadne

pipka
28. okt 2009

moja prieskumnicka mi zacne zvlakat cd-cka...V ju uz vola, ze CD NOSIČ 😀 😀 😀 😀 😀
a potom chyti nabijacku na mobil a taha si ju ako kacicku po celom byte 😅 😀 😀 😀 ...no naco my kupujeme hracky...zbytocne vyhodene peniaze 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
28. okt 2009

julis...to tym, ze su tu lavicky...keby mali stat, tak tu nie su 😠 🙄 a tym, ze sme na prvom...to strasne pocut 🙄 nasi su na osmom a tam nepocujem nic.

nevadilo mi to, kym sme nemali hanku, ved som tu cely den nebola, ale od kedy mame malu, tak vnimam vsetko 100x viac 😒

ninka1234
28. okt 2009

u nás je to hulákania každý piatok a sobotu v noci, za nami je totiž ten preslávený ZIO bar a predtým než tam idú tak sa oťierajú na lavičkách pod našimi oknami. pár krát som už bola sviňa a volala mestskú políciu. Keby sa len ožierali, ale normálne tu majú sexualne orgie. minule šiel sused domov z poobednej a svietil si baterkou, tak ho ešte ovrieskali, že nech zhasne, asi vyrušoval mladú jak to mladému hu..la. ráno tu nájdeme všetko možné vrátane kondómov

pipka
28. okt 2009

ja tu tiez volavam mestskych policajtov bezne ninus 😠 uz ma serka...jak tu vyvreskuju ozrati pubisi a kazdy v tomto dome sa tvari, ze nic nevidi a nepocuje 😠 serka ma ta ludska nevsimavost a egoizmus 😠

normalne sa vytesujem, ked vecer leje a je tu ticho a prazdny park 😖

ninka1234
28. okt 2009

presne tak pipi, každy len ráno hundre jaký tu bol hluk, ale nikto nič nerobí

pipka
28. okt 2009

minule tu za bieleho dna, v lete dvaja krpci...tak do 14 rokov skusali podpalit na ihrisku detsky kolotocik...ludia idu okolo a nikto nic 😠 ...to ma serie 😠 pardon za vyraz 🙄

ninka1234
28. okt 2009

pipi, taký je dnešný svet, bohužiaľ

pipka
28. okt 2009

julis...zase padol net 😕 😒 😅

ninka1234
28. okt 2009

asi hej aj mixka to vzdala a mali by sme už aj my dve, ved je už skoro polnoc

pipka
28. okt 2009

no veru...idem ja do hajan...dobru nocku, rano musim vstavat a zaviezt fifinku k babke 😵

paaaaa

ninka1234
28. okt 2009

ok, pa dobru noc

lia
autor
29. okt 2009

mnoooo pekne ste sa vyjasili 😀
ja som od 4tej uz vyspata 🙂 😎 teda prvy krat,neskor zalahnem este 🙂

mixka
29. okt 2009

bre ranko 🙂 ja som dnes hore od 4.30 ☹ to bude psycho den, ked budem nevyspata 😢

lia
autor
29. okt 2009

preco nespis mixi??
ja periem dalsie veci pre malu,to nema konca 😀

jul
29. okt 2009

ahojteeeee

noooo padol mi net,konecne mi ide 😠