Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. nov 2009

ninka naadherne torticky a zojka nadfherna oslavenkyna 😵

no ako tak citam dozadu, tak pipi ked tu nie je, tak vecer sa ani nekeca 😒 😀

lia
autor
15. nov 2009

dobreeeeeeeeeee,sa tu sulam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som bola hotova vcera z piatkovej oslavy,este teraz sa citim jak keby som prepila,prefajcila a pretancovala cely vecer 😅

mixka
15. nov 2009

fiha pipi, to si odvazna, ked ostanes spat a dieta nechas behat po byte, ja by som sa bala

jul
15. nov 2009

😀 😀 😀 😀
to s tym praskom sa stalo aj nam nedavno 🙄 a tiez vsetko hadze do vane

ake su tie deti rovnake 😀

jul
15. nov 2009

Zojka je krasna 😵 ake ma vlasky uz dlhe 😎

jul
15. nov 2009

tie torty su perfektne 😎

jul
15. nov 2009

ja som vcera nepisala,lebo som vedela,ze pipka je na žúúúúre,ninka oslavuje,ajka je doma v PP a zabka je na zabijacke....a som si myslela,ze liušššš haja

pipka
15. nov 2009

cafet 😉

pipka
15. nov 2009

mixi...ved vsetko nebezpecne mame odstranene, ale V sem tam isiel kuknut do kuchyne, a ona chodila obcas do spalne...usmev na tvari, tak my spokojni...a v poslednej polhodke to postihala 😅

pipka
15. nov 2009

julis, sama si si mala pisat 😀

nekukas superstar 😕

pipka
15. nov 2009

mna taaaak boli ten chrbat 🙄 a dnes mi aj nejako divne od zaludka je, k zemi ma tlaci, najprv som si tu musela lahnut a vystriet sa, a zhlboka dychat, kym sa mi ulavilo 😒

jul
15. nov 2009

kukam kukam

jul
15. nov 2009

ja som si dnes tiez musela lahnut,skoro som odpadla 🙄

pipka
15. nov 2009

nie je nieco vo vzduchu? 🙄
ja som cely den jak mechom prastena...vsetko ma boli, este ze V dnes varil, ja som akurat riady umyla a boli sme vonku, no ledva som dosla domov 🙄 pichalo ma aj medzi rebrami, ako pri srdci...dufam, ze nejaky infarkt nedostanem 🙄

pipka
15. nov 2009

kikušššššššššššš 😀

pipka
15. nov 2009

julis, a ako zajtra, uz ste sa s ajkou dohodli? Mame teda dojst? 😕

jul
15. nov 2009

my sme dnes boli na futbale,vyhrali sme 5:O 😎 a odtial sme isli do metra,nakupila som plny voz,boli same male deticky a vsetky sa tesiliiiii 🙂

pipka
15. nov 2009

a vsetky mali plne voziky 😀 😀 😎

a co si nakupila?

jul
15. nov 2009

ved sme sa nakoniec nedohadovali,ona isla k mame na 4 dni

jul
15. nov 2009

vsetky vacsinou sedeli vo vozikoch vnutri,lebo tam nie je pre deti hore ta somarina na sedenie,vacsninou na balikoch s plienkami sedeli,nas maly sedel na baliku s hajzlakom a cital krabicu od pizzi

jul
15. nov 2009

jeeeezis,nakupilasom vselico mozne,jak utrhnuta z retaze 😅 okolo 200€ sme mali ucet

jul
15. nov 2009

idem si zapalit

pipka
15. nov 2009

naozaj? Nevrati sa dnes? Tak to mozem dat V auto 😒 lebo som si ho pre istotu na zajtra rezervovala 😅

pipka
15. nov 2009

tyyyy kokso 😨 dobre ste nakupili 😀 najvacsiu radost maju deti, ked sedia na hajzlaku a citaju 😀 😀 😀

jul
15. nov 2009

ved pisala,ze ide nejake zdravotne problemy ma mama ci co 😖

pipka
15. nov 2009

ved hej...len som nepostrehla, ze na ako dlho tam ide...teda kedy sa vrati 😒
neva,tak ja dam zajtra auto V a ked tu ajka bude, tak sa na niekedy dohodneme

jul
15. nov 2009

kukala som aj na tu kuchynku,ale taka ista cena je aj v draciku,ale nebudem mu ju kupovat,ved tolko debilin uz ma ze az 🙄

jul
15. nov 2009

no ved sa dohodneme ked sa ukaze

pipka
15. nov 2009

noo, odloz nieco aj na meniny alebo dalsie vianoce 😉

ja sa hrozim toho, ako nam budu tie hracky doma rok co rok pribudat...kde to tu budem pchat to netusim 😅

jul
15. nov 2009

kamoska to nosi niekam do domova