Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
26. nov 2009

ja este tak 20 min a padam na usko dnes, hanulka sa nejako mrvi, tak si k nej pojdem lahnut, nech som na zajtra fit 😎 😀

jul
26. nov 2009

vonku je riadna kosa 🙄

pipka
26. nov 2009

vecer tu mozno ani nebudem, tak mozete kvakat, nech mam co citat...sak ani v sobotu tu nebudem...az v nedelu 😅 😵

jul
26. nov 2009

aj hmla 😒

jul
26. nov 2009

v nedelu na superstar

jul
26. nov 2009

budes mat abstak 😀

pipka
26. nov 2009

no na superstar som tu 😉

pipka
26. nov 2009

aaale nebudeeeem, ved v lete som tu aj dva tyzdne nebola a prezila som 😀

pipka
26. nov 2009

no ma sa zase ochladit, musim hanke aj viac veci k babke nabalit 😅 🙂

jul
26. nov 2009

a ma aj prsat? nepozerala si pocasie?

pipka
26. nov 2009

pocasie som dnes nekukala, ale tusim vcera na cechoch som zacula, ze studena fronta ide od zapadu 🙄

jul
26. nov 2009

😖 😖 😖 uz to ide...zima je tu

pipka
26. nov 2009

no raz to prist muselo 😅

jul
26. nov 2009

veru veru 😒

pipka
26. nov 2009

uz len cizmicky vytiahnut a pod okno polozit.....a na Mikulášika čakaaaaaať 😀 😎

jul
26. nov 2009

😀 😀 😀 😀 uz nech to je tu,uz nech sa mozme hrat s novymi hrackami

pipka
26. nov 2009

no nam tu zase pribudnu same hracie odrhovacky 😅 😀 😀 😝 uz sa tesiiiiiim na marry christmas 😅 ked mi bude snehuliacik spievat 😀 😀

jul
26. nov 2009

a zachvilku je aj po vianociach 😖

jul
26. nov 2009

a mozme sa tesit na jar 🙂

jul
26. nov 2009

idem uz papaaaa

pipka
26. nov 2009

no veru, akurat sme tu dnes s mamou hovorili, ze zajtra na Vianocnych trhoch slavnostne rozsvecuju stromcek ...a ani sa nenazdame a zhasnu ho a bude po sviatkoch 😖

kukneme popolusku...a uz su Vianoce za nami 😅 ...a zase dalsi rok cakat 😀

pipka
26. nov 2009

idem uz aj ja...zufalky akurat koncia, tak dobruuuu 😉

pipka
26. nov 2009

V ma uz caka v postielke, tak to tam mam vyhriate 😀

lia
autor
27. nov 2009

ty zvedavec pipi 😀

mnoo,uz by som asi nemala soferovat,ale iekedy sa proste neda,nebavi ma niekoho otravovat,tak som vcera isla do ruzinova k lekarke sama,uz rano som mala bobky ako tam budem parkovat,pipi to tam asi pozna,tam sa ledva prechadza na parkovisku pomedzi auta,vselijak parkuju,vsade milion aut a poobede sa uz tazko hlada parking.normalne nemam s tym problem,ale teraz mam problem sa len otocit na stranu v tomto stave s bruchalom.
no a hned ako som vosla na parking,jeden zacal cuvat,a uz dvaja tam cakali na to miesto,jeden zlava,druhy zprava,vycuval a ja som sa tam supla.ti ma podla mna vcera preklinali 😅 .nikdy by som to neurobila,ale to bolo take miesto ake by si zelal v mojej chvili kazdy.tak som sa z toho tesila,ale zdupkala som jak smrad 😀

ja uz len cakam kedy vs´tane R nech si mozem ist lahnut 🙂 .z tej pizze mi je tazko 😝

mixka
27. nov 2009

bre ranko 🙂

mne sa dnes celu noc snivalo, ze sme uz byvali v dome a v celom dome bola kooopa mysi ☹ psychota uplna 🙄 asi som sa tiez na noc moc najedla 😀

lumah
27. nov 2009

dobré ránko!
mixka ty máš teda sny. 😀
jul aj ja sa už teším na nové hračky, lebo našich už tie ich nebavia. Postupne im vyraďujem hračky a ak nie sú veľké pribaľujem ich k vecičkám čo predám, ale aj tak majú ešte dosť takých, ktoré ich už nebavia. 😝 Momentálen mi Davidko každé ráno donesie takú kocku z Dráčika, do ktorej vkladáme vkladačky rôznych tvarov, to ho baví najviac a ešte vežu stavať z takých pohárikov. Filipa bavia najviac autíčka. 🙂
Čo baví vašich krpcov najviac?

dudu
27. nov 2009

cawes koceny,
no moju bavi ked mi moze skakat po plnom mechuri a nemam sa kde vycikat, cely tato. 😅 😀, aj on sa ma rano v posteli opyta " chce sa ti cikat?" a ja ze jasne sak je rano a on su ruku na brucho a uz sa snazi mi potlacik mechu alebo ma zacne steklit... 😉. Teraz to celkom obmedzil ked zistil ze ma nahradnicku ktora to robi aj cez den nie len rano. 😅 😉

dudu
27. nov 2009

my si ideme dnes spravit vylet do Breclavy, tal idem narobit zlepence a frcime.

mixka
27. nov 2009

nase najviac bavi robit zle a prieky sebe vzajomne 🙄

jul
27. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 liuššššš,ze s bruchalom 😀 😀