Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
30. nov 2009

no mne to tiez trvalo kym som na to dosla co kde a ako...ale da sa, je tam taky pokusny kalendar a tam som si davala fotky a pokusne upravovala 😉 to si musis na stranke fotolabu stiahnut ten program MOJ CEWE SVET a v tom programe potom robis a upravujes 😉

lumah
30. nov 2009

Ja používam na úpravu Photoshop.

pipka
30. nov 2009

inak ja mam vsetky fotky 1600x1200 ale to uz mam vo fotaku tak nastavene 😒 😉

pipka
30. nov 2009

aj ja mam lumi, ale fotolab ma tento svoj program a ked si ho stiahnes nemusis si tie upravene fotky niekde napalovat alebo uchovavat a rovno im to tam posles, to maju prepojene a priamo cez to si objednavas , ci uz kalendare, alebo tricko alebo salky...a rozne ine darcekove predmety 😉

pipka
30. nov 2009

kukam KBK 😎 ...keby ste ma hladali 😀

jul
30. nov 2009

ja kukam tiez a snazim sa stiahnut ten program 🙄

pipka
30. nov 2009

mne sa to stiahlo same, nejde ti to? 😕 trvalo to asi 5 minut

lumah
30. nov 2009

aj ja to kukám. 😀

jul
30. nov 2009

pipi uz to mam stiahnute,len tam neviem dat tie fotkyyyyy 😖 ☹ ☹ ☹

jul
30. nov 2009

kde steeeee

ja som sa zase pustila do saloniek 😔

jul
30. nov 2009

idem huuhhuuuulit 😀

pipka
30. nov 2009

daj si ten pokusny kalendar s asistentom...a skusaj, klikaj...mne to tiez cely vecer trvalo...ale postupne som na to prisla 😉
tam vlavo v tom stlpci mas vzory kalendarov, ake tvary fotiek, upravy stran, na to ked kliknes tak v strede sa ti ten akoze tvoj zmeni 😉 a fotky vkladas vlavo mas ze vlozit obrazok, a potom uz upravujes jednotlive obrazky 😉

jul
30. nov 2009

no ved skusam jak pako a stale tam mam ten vykricnik 😠

pipka
30. nov 2009

vlavo mas tri listy hore, obrazky, usporiadanie a dizajn, tak ked kliknes na obrazky, tak si naklikas tu zlozku z PC kde mas fotky, potom si daj usporiadanie, tam mas tvary stran, rozne rozmery okienok, do ktorych vkladas fotky a mozes zmenit dizajn, ze mas podklad pod fotkou, ale my sme davali robit taky kalendar, kde mame fotku uplne na celu A3 stranu a len dole je uzky pasik kde su dni v mesiaci 😉

pipka
30. nov 2009

ten vykricnik je tam preto, ze mas maly rozmer fotky a keby si ju dala na velky rozmer stzrany, tak by bola rozmazana 😒 musis si zmenit usporiadanie, kde su napr tri fotky na jednej strane, tym padom su mensie a nebudu rozmazane 😉

dudu
30. nov 2009

tak bebenky, kolotoc som objednala , dnes mi prisla oznamovacia zasielka ze mam na poste autosedacku , uz sa to tusim u mna rozbehlo, nakupujem a nakupujem 😅

dudu
30. nov 2009
pipka
30. nov 2009

no supis duduska...zachvilku budete zaprataní jak my 😀 😀 😀

dudu
30. nov 2009

iinac aj ja som tipovala ze bagarova vypadne sak ona co kolo to horsie ale ten smajda..., co kolo to lepsie a lepsie

dudu
30. nov 2009

sak neboj potom to supnem k tebe ked budes mat druhe 😅

jul
30. nov 2009

tak to vlastne nevadi ze je ten rozmer maly...potomsa tam moze tych fotiek dat viacej,nie?

dudu
30. nov 2009

fotolab? idem opacit

pipka
30. nov 2009

dudus je to pekne, ale ak ti mozem poradit, tak deku pouzi hocijaku a radsej kup hrazdicku, ja som mala tiez, ale momentalne ju ma pozicanu moja sesterka, ale ved kym to ty budes potrebovat tak mi ju aj vrati...alebo si kupis na bazari, taku co hra, svieti a hlavne co najfarebnejsiu 😉

pipka
30. nov 2009

ano julis, mozes dat viac fotiek mensich rozmerov, najdi si taky typ strany, kde je tri a viac ramikov na obrazky 😉

dudu
30. nov 2009

hrazdicku mi pozicala Lucka takze ked vravis tak nemusim kupovat takuto deku? super som usetrila i ked sa mi paaaaaaaaci..., no uuvidim este

pipka
30. nov 2009

pacila sa aj mne, tiez som po podobnej poskulovala, ale nakoniec ta hrazdicka bola ovela lepsia a akcnejsia pre malu, a vyuzila ju skoro do roka, bola taka polohovatelna, aj pre leziace babatka, potom pre sediace a aj pre stojace ako pultik sa da dat 😎

pipka
30. nov 2009

babulky odchadzam na uško...dobru nocku 😉

dudu
30. nov 2009

dobru pipi,
ja som doteraz pozerala vysielacky a odstavovace.... 😝 svokrovci sa chcu prejavovat, a tak mi to nesedi , lebo ja by som chcela nieco kvalitnejsie a oni mi to urcite nekupia, sakra ale T im nepovie aby si dali spiatocku ze nic od nich nechceme 🙄 😠

pipka
30. nov 2009

este som kukala webmaster 😅

dudus, s tym nic nenarobis 😒 jedine riesenie je povedat to bud T alebo priamo im na rovinu, ze lacne smejdy su na dve veci, akurat ti prirobia robotu a vydavky budes mat aj tak 😅 bud nech davaju peniaze a ze si doplatite alebo nech radsej nekupuju nic 🤐

no ale teraz uz fakt idem spat 😅 dobruuu 😉

dudu
30. nov 2009

ja som tiez kukala web..., boli dobre , aj ta " zdenka" Barbora mala cely cas rozcapene nohy, si si vsimla?

no sak ale ja akoze neviem ze oni nieco riesia, tak som im poslala tie najdrahsie vyrobky, akoze T do mailu ze toto chcem a on im to preposle, tak uvidime ze ako zareaguju 😅