Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
2. dec 2009

dudus...to si dobra...ja mam v penazenke asi 1,50€ 😅

mixi no uz letiiiim 😅 😀 😀

pipka
2. dec 2009

asi tak dudus 😉 pol kila a kilo kapusticky 😉

mixka
2. dec 2009

mas novu metlu pipi 😀 ???

dudu
2. dec 2009

som si uz pozerala, fesnda si bola aj hanula sa podoba ,

ako starsia mas tmave vlasky a oblubenu helmicku a to asi hanka mat nebude

jul
2. dec 2009

jeeeej,aka si bola zlatuckaaaa 😵

podla mna hanka sa vobec na teba nepodoba,ona je cely V

pipka
2. dec 2009

anooo mixi...turbo 😀

ze dudus 😅 ona bude mat rysavu helmicku 😅 😀

dudu
2. dec 2009

podoba sa trosku na tej prvej fotke, akurat hanula je trosku viac baculata 😉

pipka
2. dec 2009

julis, ale zacina mat taky kukuč ako ja kedysi...ale len niekedy...niekedy sa pozera uplne ako V ale niekedy, ked sa tak škerí, to ako seba keby som videla 😅 😀

mixka
2. dec 2009

u nas je to jednoduchsie, deti su po postarovi 😀

dudu
2. dec 2009

pozerate panelak?

dudu
2. dec 2009

jaaaj asi nie, vy ste na ten masochizmus duse nastelovane 😕 😉

pipka
2. dec 2009

pozerame preslapy na prime 😀 V davam este tak 5 minut kym zalomi 😀 lebo uz ho berie 😅

nekukame jeho oblubene modre z neba, tak serial bojkotuje 😀

mixi, no keby som nevedela, ze nie su vase, tak prisaham, ze sa na teba podobaju, len mozno ty si mala tmavsie vlasky 😉 ty nemas svoje fotky z detstva? 😉

pipka
2. dec 2009

no ani 5 minut to netrvalo...uz mi tu chrape 😠 😀 😀

dudu
2. dec 2009

pipi a coze dnes je V tak skoro doma?

pipka
2. dec 2009

lebo chcel montovat umyvadlovu skrinku, co mame este stale rozobratu, od nedele, co sme vytapali susedov a musel sa dostat pod vanu...a ked dosiel, tak si to rozmyslel, ze to spravi radsej rano 😒

tak nemam ani umyvadlo a on mi tu chrape... 😠 😀 😅

pipka
2. dec 2009

no kam ste odisli? ☹

dudu
2. dec 2009

kukat panelak, ale teraz je reklamma 😅

dudu
2. dec 2009

minuly tyzden mi doslo platit do G-F 66eciek za zmrazenie emb... no konca roku 2010 a dnes ked som bola na poste pre autosedacku som si prevzala novu obalku, ze za minuly rok za to iste dlzim 149 eciek..., som s toho trosku navietvy. 😠

dudu
2. dec 2009

sa mi teraz nechce pozerat vsetky zmluvy a prijmove doklady, ale nejako sa mi to nezda.

jul
2. dec 2009

PIPI NEKUKAS modre? aky chutny chlapcek je tam 😵

pipka
2. dec 2009

ved tam chod a radsej sa na to opytaj, kym to zaplatis

dudu
2. dec 2009

dnes som sa celu noc budila bol spln a ja som spala akurat tak, ze mi mesiac svietil na celu postel , tak som pol noci spala na gauci v obyvke 😕 😅 , dufam, ze tuto no tak svietit nebude...

pipka
2. dec 2009

ece kukam na prime, ale za chvilku to konci a prepinam 😉 o co tam ide? Uved ma do obrazu 😵

pipka
2. dec 2009

dudus a vy nemate zaluzie? Alebo roletu na okne? 😕

zuzulka2323
2. dec 2009

AHOJTE BABY PORADTE MI Z RODICOVSKYM PRISPEVKOM AKO JE TO TERAZ??? JA SOM CHODILA DO SKOLY OTEHOTNELA SOM A MAM TERAZ ROCNEHO SYNA A NEVIEM CI BUDEM AJ JA DOSTAVAT RODICOVSKY PRISPEVOK CO MAM SPRAVIT ABY SOM HO DOSTAVALA ?????
😨

dudu
2. dec 2009

budem musiet sa tam vybrat, lebo ked som volala T tak tiez tvrdil, ze sak by nam nerobili nove IVF-ko keby som nemala vyplatene vsetky pohladavky, nie?

mixka
2. dec 2009

pipi, mam v albume, ale mozem skusit zajtra naskenovat do pc, az to nejak normalne pojde

pipka
2. dec 2009

zuzulka, netusim, ale skus sa poradit v temach o rodicovskom prispevku, je ich tu dost, len musis kuknut v paragrafoch, nie v snazilkach 😉

pipka
2. dec 2009

skuuus mixiii, ja ta scem vidieeet 🙂

dudu
2. dec 2009

ahoj zuzulka, neviem bti poradid, budes musiet skocit do socialnej poistovni

pipi, na okne v spalni mam iba markizu a tu v zime nemam spustenu lebo ked fuka tak ona velmi trepe o okno, a to sa neda pritom spat 😒