Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
2. dec 2009

nooo, tenistu, ale fakt sympos....len aku buducnost ma taky vztah 😒 ona vo Svajciarsku a on v Zimbabwe 😅 pripadne v Brazilii 🙄

dudu
2. dec 2009

no ak by to mala byt pre nu len skusenost tak OK, ale ako zivotneho partnera 😕

pipka
2. dec 2009

babule asi aj ja pre dnesok koncim, dobru nocku 😉

dudu
2. dec 2009

dobru pipi

pipka
2. dec 2009

no viac menej prvy vztah v zivote...tak predpokladam, ze len skusenost...ale ved je to jej vec, nech skusi babulka, len ja ju mam stale ako malinku pred ocami...mne nejako nedochadza, ze tie baby mi uz vyrastli a su z nich pomaly zeny 😅

dudu
2. dec 2009

takze nikto nist?

idem teda aj ja na ucho, bru noc 😉

dudu
2. dec 2009

prva ako prva, sak aj ja mam T ako prveho a sme spolu uz 17 rokov , teda aj s chodenim 😅

pipka
2. dec 2009

no ale to si svetla vynimka 😅 😵

pipka
2. dec 2009

ale uz fakt padaaaaam 😀

dudu
2. dec 2009

ja nemozem spat 😠

lia
autor
3. dec 2009

tak uz aj ty dudu 😖

ajka23
3. dec 2009

cafte, ja som bola do nejakej 1nej hore... 🙄 🙄 🙄
zajtra mam ist na tu folikulometriu a M dnes ostava spat v blave, tak sa tam budem musiet terigat o nejakej 6tej busom, som taka stastna... ☹ 😠 😠

ajka23
3. dec 2009

ale ma to aj vyhodu, dnes si s vami pokecam... 😀 😀 😀 dojdem o nejakej 21,15 tak ma tu pekne cakajte nastupene a v pozore... 😉 😀 😀 😀

jul
3. dec 2009

cafet 🙂

ja som sa pred chvilou vytrepala z postele 🙄

jul
3. dec 2009

pipi,tak objednala som si tie kalendare cez mmb nakoniec 3 stolive za 200 korun jeden

jul
3. dec 2009

ajus vecer ta cakaaaame 😵
to budeme akurat preberat ordinaciu 😅

pipka
3. dec 2009

julis a tam stacilo dat mensie fotky, ze? 😉 ja mam aj take nastenne, ale mensie s malymi fotkami, to je taky ze kuchynsky kalendar 😉

pipka
3. dec 2009

ajus a co si sa nezastavila, ked uz si tu v susedstve bola 😠 😀

pipka
3. dec 2009

pod nami zas susedovi nieco horelo rano...sme sa zobudili a v celom byte dym 😠 🙄 🙄

my jeho vytapame, on nas vyudi 😝 😖 malo to byt naopak, ked bude u neho horiet, potom by sme ho mali vytopit...aby sme to zahasili 😅 😲

pipka
3. dec 2009

zhanam zase ten repelent na holuby...a dala som do googlu a vyhodilo mi to moj prispevok z minuleho roku tu z konika 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. dec 2009

tak som sa zacitala...asi sest stran 😅 ked bola hanulka ece malinky uzlik 😵 take mile spomienky...ze staaale hajala....no zlateee casy 😀 😅 😀

pipka
3. dec 2009

dudus, dnes mi uz aj teta postarka doniesla oznam o baliku...vcera mi volali z posty...aj tebe uz mail dosiel...tak je to jasne, balik je na poste 😀 😀 😀 tolkokrat mi to este nikdy neoznamili 😅

inak minuly tyzden mi doniesla postarka aj dobierku a platila som jej pri dverach, to sa mi stalo prvykrat 😨 vacsinou peniaze postarky neberu, ci uz sa to zmenilo? 😕 ved mne to len dobre padlo...aspon som sa s malou nemusela na postu trepat a hodinu tam medzi ludmi stat 😎

jul
3. dec 2009

pipi aj ja som minule citala trpezlive c.1 ako som bola tehula....zlateeee casy 😔

nestacilo si predstav,musela som rychlo maleho nafotit

jul
3. dec 2009

asi sa postarky polepsili 😅

jul
3. dec 2009

idem maleho nakrmit,robila som brokolicovu polievku a ideme von s odrazadlom

pipka
3. dec 2009

fuuu, tretia strana 😝 😅 kde ste? 😕

pipka
3. dec 2009

aj si ho pokazde prezliekala? aby mal rozne fotky? 🙂 ci si ho nafotila len v jednom oblecku...

ja som dnes bola v poluse a taak ma to lakalo hanku pri tych vysvietenych stromcekoch nafotit, taku mala dnes dobru naladu...co som vtedy planovala, ale revala vtedy, tak som sa na to vy... a dnes som nemala fotak 😅 😀 😀

pipka
3. dec 2009

ja som dnes zase slamena 🙄 V isiel hrat futbal 😝 😅 som zvedava aku svalovicu bude zajtra mat...bude mi tu ochkat 😖 😀 😅 a ja sa budem starat o dve deti 😠 😀

pipka
3. dec 2009

duduska prides zajtra? 😕

jul
3. dec 2009

AKY NERVAK v ordinacii 😲 😖