Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. dec 2009

pipi alebo ich predaj dudušš 😀

jul
4. dec 2009

u Kramara v ordinacii na kozu by som liezla 😀

dudu
4. dec 2009

ja by som ani nevedela ze take nieco je, ale hladal som nieco drahe, aby svokrovci cumeli, a toto sa mi tak zapacilo, ale ked by us bola na programe kupa , tak by som najviac do 35 eciek..

pipka
4. dec 2009

ece buduci rok na leto ich necham...to este bude v jakubove poobede hajat a ked budeme vonku klabosit, tak nech ju mam v merku...na to to bolo super 😉

jul
4. dec 2009

konecne budem mat zimne gumy...teda cele kolesa aj s diskamy 😎 asi v pondelok mi pridu 🙂

jul
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀 ze v merku

pipka
4. dec 2009

jaaaaj dudus...sak povim hned 😀 😀 😀

dudu
4. dec 2009

super 😅 😉 a mozes soferovat

pipka
4. dec 2009

si objednavala julis? 😕 ci ti niekto kupil?

jul
4. dec 2009

duduššš,sak soferujem furt,ale na letnych este 😅

jul
4. dec 2009

R mi kupil,ale mensie,len 16-ky,lebo pneu 18-ky by vysli drahsie o 200€ 😖
cez internet sme kupili

dudu
4. dec 2009

asi by som sa bala na letnych 😒

pipka
4. dec 2009

a to nevadi, ked je 16tka a mala by byt 18tka? 😕

jul
4. dec 2009

a dnes uz mal poznamky ked sme isli domov,ze aby som jazdila pomaly a opatrne....a ja ze,no jasneee,ved ty by si bol najradsej keby sme sa niekde vykotili...nech uz mas pokoj! 😅

tak na mna zazrel,ze keby sa dalo pohladom zabijat,tak tu uz niesom 😅

dudu
4. dec 2009

no sak ale ked ma v tech... 1 a bude mat obute 16 tak dostane pokutu , po novom , co vysiel teraz ten zakon... 😒

pipka
4. dec 2009

no ale teraz uz naozaj idem haji 😉 uz nemam co kukat...a kedze v dojde asi az nadranom...tak nech je aspon jeden z nas ako tak vyspaty, ked fifina rano zacne uradovat 😀

dudu
4. dec 2009

julis sak si predsa matka jeho syna a to by asi nechcel? 😕

jul
4. dec 2009

nie,nevadi,lebo tieto kolesa co tam mam,tak to je nadstandardna vybava,inac maju byt 16ky,tak sme kupili na zimu cele kolesa aj s puklicami,dufam,ze mi ich neukradnu,lebo svokrovi uz 5x ukradli 😒

dudu
4. dec 2009

dobru pipi, cmuk na celicko , za V

pipka
4. dec 2009

julis 😠 tak nehovor ani nahodou 😠 😠 to ma teda R pravdu, musim sa ho zastat, ved ste vsetko co ma 😵

jul
4. dec 2009

fuuuj de facto 😝

idem aj ja...dufam,ze zajtra bude pekne vonku 😒

dudu
4. dec 2009

idem aj ja na ucho, iked pozeram, ide De fakto meciar verzus dzurinda, no moze to byt zaumijave

pipka
4. dec 2009

no dakujeeem dudus, hned sa mi bude lepsie hajat 😵

pipka
4. dec 2009

dobruuuuuuuuuuuu 😉

jul
4. dec 2009

ja este cakam na kickboxera,ale kukat budem uz v spalni z postele 😉

dudu
4. dec 2009

tak teda idem aj ja, bru noc.
pismenkujeme zajtra 😅

ajka23
5. dec 2009

cafte, tak ja mam za sebou hubarcenie uz, mame plne kose, tak mam o program postarane... 🙄 🙄
u gyndosa som bola vybavena raz-dva, mam vlavo jeden dominantny folikul a vpravo dva mensie, tak uvidime, co z toho bude... 😉

ajka23
5. dec 2009

a zabudla som, sme vcera boli s emou u doktora, tak asi su to platnicky, dostala injekciu, zase je pojasena ako bola, dnes sa na tych hubach tak salela, teraz je hotovson z toho... 😀 😀 😀

lumah
5. dec 2009

baby vy tu toho vždy toľko popíšete, že nestíham. 😝

pipka
5. dec 2009

cafte, tak mi rodzinka zalomila, chrnia obidvaja 😅

V dosiel rano o pol siestej 😠 🙄 som zvedava ako chce dnes fungovat 😅 😒