Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
5. dec 2009

cafet 😉 😉

jul
5. dec 2009

jeeeeeeeej ajiii supeeeer 😵

pipka
5. dec 2009

cafet juliska 😎

no ajus tak ovulka fici 🙂 , a SPG ako? 😕
aj ja scem hribyyyyy do kapustnice a nemaaam ☹ musim vyzobronit od nasich 😀

jul
5. dec 2009

ja som akurat maleho dala spat....konecne 🙄

pipka
5. dec 2009

polievocku mam uvarenu, aj omajdu na spagety, tak uz len spagetle spravim...ale asi az ked ti drochmosi vstanu 😀

jul
5. dec 2009

ja dnes nevarim,nechce sa mi 🙄

jul
5. dec 2009

mam este zo vcera rzu a sote

pipka
5. dec 2009

no ja som ju uspavala uz o dvanastej...ale zas nejaky debil tu zacal na chodbe trieskat 😠 tak zahajala chuda az pred pol jednou 😒

jul
5. dec 2009

boze zase tam niekto vystraja? 😒
ty tam tusim nikdy nebudes mat klud 😠

pipka
5. dec 2009

ja keby som mala zo vcera...tiez nevarim 😅 ale nemaaam 🙄 tak som len narychlo spravila mladikovi poopičnú kuraciu polievku so slizikmi a rychle spagety, tiez sa mi dnes nechce s nicim babruskat 😅
este poobede musim spravit smotanovu piskotovu tortu, na zajtra, ked dojdu gratulanti

jul
5. dec 2009

aj vy oslavujete zajtra? 😀

pipka
5. dec 2009

julis, ja uz asi len v hrobe budem mat ticho 😅 🙄

ja hlavne nechapem tych ludi, ze cele doobedie je klud, a presne 😠 o dvanastej zacne debil trieskat 😠 😠

nam ked tu aj prerabali, tak som im nakazala vzdy od dvanastej do druhej mat pauzu a najneskur o siestej vecer skoncit

jul
5. dec 2009

ja to tiez nechapem pipi 😖

pipka
5. dec 2009

nooo my okrem Riskovych narodiek oslavime dodatocne s babkami este V 40tku a Mikulasa 😵 😀

jul
5. dec 2009

ja tiez vzdy berem ohlad na druhych,ale vacsinou su ludia bezohladny v bytovkach

jul
5. dec 2009

dojdite ma kuknut s ajkou v pondelok,utorok....strazim celu chalupu sama 🙄

pipka
5. dec 2009

ved to, keby boli vsetci ako my...ako by nam bolo super na svete 😀

ale tu ludia ziju tak, ze co je za dverami, to ma nezaujima 😠 to len ja tu pod branou upratujem, letaky na kopu davam, lebo furt porozhadzovane kade tade 😠 🙄

jul
5. dec 2009

ja som minule videla u nas na sidlisku,kde nasi byvaju,oproti z bytovky jeden vyhodil igelitku zo smetami von z balkona 😖

pipka
5. dec 2009

v pondelok idem s duduskou na postu pre balik , skusim sa spytat, ci V potrebuje auto, tak pripadne v utorok..ale neslubujem, lebo uz by som mala zacat piect na Vianoce...aspon medovniky 😅 😉 uvidim...a Ajka ma volno? 😕

jul
5. dec 2009

neviem,nehovorila nist 😒

pipka
5. dec 2009

no to je vrchol 🙄 takemu by som priala, aby niekto nad nim vyhodil smeti z okna jemu na balkon 😠

dudu
5. dec 2009

ja mam tiez zo vcera navarene, a tgerz som zistila ze nemam petrzlen na nedelnu polievku 😒 , ked ju spravim bez? co sa stane?

aji gratulujem k urode, yz len zasiat semienko.. 😅

jul
5. dec 2009

alebo keby sa mu niekto vysral na balkon 😀

jul
5. dec 2009

dudušššš 😀
ako si to pekne napisala 😵

dudu
5. dec 2009

ja so tiez videla , neviem ci to bola zenska alebo chlap a sedelo to na balkone asupalo zemiaky a supky rovno von cez balkon.. 😕 😠 , som kukala jak puk

jul
5. dec 2009

asi si myslela,ze nejake macky tie supy zozeru 😅

pipka
5. dec 2009

ja sa v takychto pripadoch neovladam a neodpustim si komentar 😠 😅 ze ci si aj v obyvacke pod sedacku tak stelie 😠 😖

dudu
5. dec 2009

no to neviem 😒 , sak ale keby tak kazdy, tak potom tu mame druhy lunik 9

pipka
5. dec 2009

leda tak potkany na to prilaka 😠 🙄

jul
5. dec 2009

pipi 😀 😀 😀 😀 😀