Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. mar 2009

cely baracisko??? 😲 😎

jul
4. mar 2009

ten ale je velikansky,to budes mat co robit ked budes upratovat

mixka
4. mar 2009

no cely dom je na predaj. ma 5 izieb a 200m2 😀

jul
4. mar 2009

minule nam menil tlmice,uz boli roz.....éé cele
potom R padol do jamy a nejaka tyc praskla
a dnes isiel zo zhavicom a ze nieco mu tam puka,ina previezol sa na nom aj mechanik a povedal,ze to auto ide jak almázia 😀 😀 😀
ale uz ma 5 rokov a my sme moc veci na nom nemenili,preto sa to teraz vsetko naraz kazi 😒

jul
4. mar 2009

ma aj vonkajsie rolety 😎

mixka
4. mar 2009

to veru nezavidim julis ☹

mixka
4. mar 2009

a liuska sa dnes kde flaka 😕 ???

jul
4. mar 2009

ake jazierko tam mas 😉

mixka
4. mar 2009

julis, ked som videla to jazierko na fotke 1x, prve co ma napadlo, ze ako rychlo donho baby skocia 😀

jul
4. mar 2009

aj mna to hned napadlo,po tej prihode s olejom 😀

mixka
4. mar 2009

ked ich v zdravi vychovame a privedieme aspon do 10. roku zivota bude dobre 🙄

jul
4. mar 2009

bez urazov 🙄

mixka
4. mar 2009

urazy prezijeme, pokial budu normalne detske 😀 ja pri tychto mojich tornadach necakam nic ine, ako urazy 😀
s tebe sa ako julis byva v dome ??? mate aj zahradu na hranie pre maleho ???

pipka
4. mar 2009

prepacte, musela som vyplatit uja roletara, a hned som aj povysavala, vytrela a umyla spalnove okno aspon znutra 😉 ale uz mam konecne cisto, a navareny obed...mozem sama jest 😅

pipka
4. mar 2009

mixi riadny domisko 😝 a to jazierko...paraaada 😎 pre tvoje baby, no jako udělané 😀 😀 😀

mixka
4. mar 2009

pipi 😠 😀 😀 😀 😀 😀 to blbe jazero je jedina nevyhoda... krok cislo jedna by bolo asi jeho zrusenie 😀

pipka
4. mar 2009

mixi, ak to nie je tajomstvo, za kolko taky dom kupujete 😕 nemam sajnu ako teraz idu take domy mimo BA 😒

Inak Zohor, to ta mam po ceste ked pojdeme k nasim do Jakubova 😀 zase sa ma nezbavis 😀

jul
4. mar 2009

mixi,mne sa byva bajecne...je to uplne ine ak v bytovke,ticho jak v hrobe 😉

ja som od malicka byvala v bytovke a toto je uplne ine,uz by som do bytovky nesla
a R sa mi furt smeje,ze som bytovkarka 😠

pipka
4. mar 2009

nerus hoooo, ved je kraaasneeee, budete chytat rybky 😀 😎

jul
4. mar 2009

pipi,uz mas roletu? ani sa nepochvalila 😠 😠 😠 😠
to ten mily ujo?

mixka
4. mar 2009

julis, aj my sme obaja bytovkari od narodenia, ale ja sa do domu vyslovene tesim 😵 ja nenavidim anpr to, ked idem vecer spat, v celom dome ticho ako v hrobe a zrazu pocujem co robi sused na wecku pred spanim 🙄

pipi, ved to je len dobreee 😵

pipka
4. mar 2009

julis, ze by som zacala uvazovat nad domom? Kvoli tichu jedine 😅

jul
4. mar 2009

mixi,my mame momentalne mini dvor,tak 5x5m,ale sme oddeleny plotom s babkou a ta ma velky dvorisko,tam moze maly behat a hrat sa kolko ste.

pipka
4. mar 2009

ano ano uz mame roletkuuuuu, je UUUZASNAAAA 😎 😎 dojdi skolaudovat 😉
ujo bol velmi mily, akurat ze mi dnes zobudil horko-tazko uspane dieta...ale nemohol vediet...odpustam mu 😀

jul
4. mar 2009

vies co,my sme taky klud potrebovali ako sol,
my co sme naposledy byvali v bytovke,tak denne sa mi triasli okna,co si pubertak na 3.posch. pustal na plne gule radio,bolo to neunosne,stazovali sme sa asi 3x do tyzdna,mne uz bolo do placu ked to vypeckoval rano o 10-tej .

pipka
4. mar 2009

vcera som pisala, ze mi dnes dojde robit roletu, a ze som dohodla babku s dedkom na kocikovanie 😉
ale dosiel len dedko 😅 ale staci, hlavne ze krpec je vonku a spi 😀

jul
4. mar 2009

a to som bola tehotna,isla som zosaliet ☹

mixka
4. mar 2009

to mate super julis, velka zahrada bola aj moja podmienka 🙂

jul
4. mar 2009

tak hod foto,odfot sa tam s Hankou,nech to nevymaze admina 😉

jul
4. mar 2009

mixi a to letne grilovanie a popijanie vinka na teraske 😎 a maly ma 2 bazeny nafukovacie....to je super 😵