Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
12. dec 2009

už ste skončili?

lumah
12. dec 2009

tuším som prišla po funuse. 😝

lumah
12. dec 2009

Som dnes piekla vanilkové rožky, zajtra budem linecké a perníčky.

ajka23
13. dec 2009

cafet, prva... 😉
tak mam sekundu casu a potom sa vrham na rezne... je nas tu 7, tak mam co robit... 😖 😀 😀
vcera sme boli na trhoch, no poviem vam, nikdy viac, len som sa predierala medzi ludmi, ani k stankom sa nedalo poriadne pretlacit, no katastrofa... 🙄 🙄 🙄

ajka23
13. dec 2009

inac, ten piatok co som sem len dosla pozdravit, tak som si vazne chcela s vami pokecat a k tomu dosiel sused a mala som pocit, ze tu u nas zase stvrdne najmenej na dve hodiny, ale vyparil sa skor a k tomu mi M vypol pocitac, tak som ho uz nezapinala... 😒
vcera sme trochu posedeli na stavbe a potom sme sa presunuli do bytu a kukali DVD, nasu svadbu, tak sme sli spat az o 2hej, som maximalne vyspata... 🙄 🙄 🙄
budeme musiet vcerajsiu absenciu tulkania dobiehat... 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
13. dec 2009

naaa, de ste? 😕 😕 😕
som konecne sama doma, navsteva isla domov, otec do roboty a M isiel za otcom... 🙂
na veceru mame hus s loksami a kapustov, pride niekto? 😕 😕

ajka23
13. dec 2009

...kapustou... 😉 aby si ma pipi nemusela opravovat... 😉 😀 😀 😀

dudu
13. dec 2009

halo, halo, pridala som foto kde bude spinkat nasa pipiskaa 😅

este som vas nestihla precitat, ale za chvilku idem na to 😉

jul
13. dec 2009

ajiiiii...ja dojdeeeeeemmmm 🙂

jul
13. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeej duduuuššššš kraaaasne 😵

jul
13. dec 2009

a vy tiez byvate v podkrovi?

tatranka111
13. dec 2009

ahoje baby ak mate recept ako byt trpezlivá tak mi ho prosím prezradte, lebo ja už pomaly strácam nádej, že sa to podarí ☹

lumah
13. dec 2009

pipiiiii už si píekla medovníčky? Mám super recept, zostanú kásne mäkké po upečení, vôbec nestvrdnú!!!!
Už mám napečené aj linecké, len musím tie medovníčky ozdobiť a linecké zlepiť. 😝

lumah
13. dec 2009

dudu krásna izbička, pekný nábytok 🙂. Len namiesto tých obrázkov by som tam dala nejaké motívy pre deti. 😝

matamisi
13. dec 2009

ahojte....lumah mohla by si mi do ip poslat ten recept na medovnicky.... 😵 dakujem

jul
13. dec 2009

lum sikulkaaaaa 😎 😎 😎 😎

jul
13. dec 2009

mne sa tie obrazky zase pacia 😅

dudu
13. dec 2009

dakujem za pochvalu 😉 tie obrazy tam nebudu, sak nie su ani zavesene, su le polozene na trame 😉 😉 😉 😉 , nemame ich kam dat, tak pojdu za postielku na zem a hore chcem dve policky pod seba a samozrejme nejake tie detske obrazky 😉 ...
julis, ano aj 😉 byvame pod strechou az na piatom, a nemame vytah.... 😝

jul
13. dec 2009

cafett 😉
no ja mam konecne pokoj 🙄

jul
13. dec 2009

kde steeeeeeeeeeeeeeeee 😲 😲 😲

jul
13. dec 2009

meskate 😔

pipka
13. dec 2009

boze, zase sa mi vyse 20 minut startoval pocitac 😠 😠 😠 🙄 ja uz neviem co s nim je 😒 😠

jul
13. dec 2009

co??? zase?
myslela som si 😒

jul
13. dec 2009

videla si zaciatok ss?

pipka
13. dec 2009

hanku sme dnes poobede tak unavili, ze asi od unavy nemohla zaspat chudatko 😅
bola tu kamoska a o stvrtej sme vyrazili zase na trhy, supli sme si s V cigansku 😅 😀 a kupili sme svietiace rohyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀

a slecna z hviezdoslavovho namestia az domov pochodovala pekne pesi 🙂 no bola uz unavena jak hovado, okupala sa , napapala...a stale sa len mrvila, ochkala, jojkala...chuda, dufam, ze nema nejaku svalovicu ☹ 😅

pipka
13. dec 2009

videla som uz len dominiku spievat, Risa som nepocula 🙄

jul
13. dec 2009

ktore je to hviezdoslavove?

pipka
13. dec 2009

lum ja mam taky recept uz roky 😀 ja uz ine nepeciem, len take co netvrdnu 😎

dudus krasne to mate 😵 a to uz mate novu postielku? 😕 ta komoda je krasna 😉

jul
13. dec 2009

aj ja som videla koniec starej...kukala som na jojke mojsejovu 😅

ona spievala ako prva?

pipka
13. dec 2009

a co mojsejova? 😕 hviezdila? 😀 nemalo to byt v nejakych novinach plus? 😕