Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
24. apr 2009

no budem priebezne nakukat, ci ste tu...Vilko kuka hokej, hanulka spi...tak mam casuuuuuu 😵

poobede nakoniec zaspala, ale az vonku, spraskala plnu misku zeleniny s maskom a vonku po par metroch zalomila 😵 ale spala len slabu polhodinku 😅 no aspon vecer nemala problem 😎

pipka
24. apr 2009

stale nikto? 😒 😕 😒

lumya
24. apr 2009

Ahojte kocky, pripajam sa do temy ku "cakatelkam" ako novacik, aj ked vidim, ze Pipka sa uz dockala 😀

mixka
24. apr 2009

ahoj lumya, vitaj 🙂

pipka
24. apr 2009

ano ano ja som sa uz dockala 😀

konecne tu niekto je 😀 😀 😀

pipka
24. apr 2009

mixi, preco nemas v pase mena babuliek? 😕

mixka
24. apr 2009

pipi, pre to iste co aj album 😀 lebo sem uz nechodim a je to zbytocne 😀

pipka
24. apr 2009

preco by to bolo zbytocne? 😕 niekedy ta nechapem...ale nevadi 😒
a ked sem prides, tak si to budes nahadzovat pokazde nanovo? 😕 tak to sa mozes uplne odhlasit a hotovo, nie? 😅

mixka
25. apr 2009

pipi, nebudem uz nic nahadzovat a pridavat, necham to tak, ako to je teraz. proste to citim tak, ze nemusi x ludi vediet, ake mame deti... skratka sukromie nie je na skodu veci.

pipka
25. apr 2009

sak ale ani mena? 😕 😅 ...to tam nemusis mat ani ze dcera... vymaz deti uplne 😒

pipka
25. apr 2009

my ideme dnes na Zeleznu....urcite tam bude ludiii...ale nevadi, aspon ze je krasne a my budeme v prirode 😵 😎

pipka
25. apr 2009

neviete mi povedat,kde sa daju kupit take celofanove sacky, co sa v nich da piect kura? 😕
neviem to nikde zohnat 🙄 uz som hladala aj v domacich potrebach aj v papiernictvach... a nist 😒 ☹

ajka23
25. apr 2009

pipi, myslis ako tie magi napady? 😕

ajka23
25. apr 2009

no ja som to veru este nikde nevidela, ale je pravda, ze som to ani nikde nehladala... 😒 😀 😀 😀
na zeleznu chodievam cez tyzden, aj vtedy je tam kooooopec ludi, tak si viem predstavit, co tam bude dnes... 😖 😖 😖 🙄
vcera sme kukali hokej na stavbe, vonku, hucali sme na cely Most... 😀 😀 😀 😀 katastrofalne sme to hrali, normalne som prisla o par rokov zivota pri tom... 😠 😀 😀 😀
idem sa ja opekat, papapa 😎 😎 😎 😎

pipka
25. apr 2009

ano aji, ako je pribaleny k tomu "Šťavnaté kura" Ale predavalo sa to aj samostatne, len tie sacky...a teraz to nikde neviem zohnat 😒

no ja som nakoniec na vylet nesla...som vyslala braska s Vilkom, tak chlapi kocikuju, sak je dnes "Bratislava pre vsetkych" tak vraj idu vsade, kde je co zadarmo 😀 ...ja sa chystam upratat, ale je mi nejak zle, neviem, ci si nepojdem lahnut 🙄 stale nejake krce v bruchu 🙄 😒 a klati ma k zemi...asi tlak 😝 😔

mixka
25. apr 2009

pipi, ako a co si napisem do pasu je cisto na mojom uvazeni a je zbytocne rozoberat, ci je to ci ono zbytocne.

pipka
25. apr 2009

mixi, zbytocna debata 😝 😀

mixka
25. apr 2009

vsak ale ja som ju nezacala 😀

pipka
25. apr 2009

sak ja som sa len opytala...a ty si to rozvila 😀

ponocujes? nasi uz spia 🙂

pipka
25. apr 2009

nakoniec som miesto oddychu, vyupratovala cely byt, prevliekla ciste periny nam aj malej, upiekla muffiny, vydrhla balkon a oprala dve varky 😝 😅 a kym dosli domov, tak som sa este osprchovala, umyla si hlavu a oholila nohy 😝 😅

mixka
25. apr 2009

ponocujem... nechce sa mi spat, zajtra rano ficime s babami na pohotovost, slenkou hlavne 😢 strasne kasle, sopli a ma vysoku teplotu, tak nechcem cakat zbytocne do pondelka...

pipka
25. apr 2009

a dnes zaspim s pocitom totalneho poriadku....a vycerpania 🙄 😀

pipka
25. apr 2009

chudatko ☹ no to vas lutujem...na Kramaroch budete cakat vecnost 🙄 😠 ☹

mixka
25. apr 2009

sa mas, ja mam sice mega upratovanie za sebou, ale zajtra budem musiet spravit take klasicke, ako povysavat a poumyvat...

pipka
25. apr 2009

normalne kam chodis s nimi k dokine? k nam na stredisko? 😕

mixka
25. apr 2009

hej, normalne na stredisko

pipka
25. apr 2009

no dnes som zamakala, zajtra uz len oddychujem, a mozem ist konecne do prirody 😵

pipka
25. apr 2009

Dnes sa mi podarilo vo svungu spalit si pracovnu dosku na linke 😠 😠 taka som bola na seba nasr.... 😠 😠
nova linka a ja som ju spalila 😠 ☹

pipka
25. apr 2009

som zabudla, ze som ohrievala knedle na pare, vyvrela mi voda pod parakom a ked som na to dosla, tak som rychlo hrniec stiahla nabok, a jak bol horuci, tak som si vypalila take dve dierky do pracovnej dosky ☹ ☹ 😠 a akurat na takom viditelnom mieste 😠

mixka
25. apr 2009

hups, to je blbe ☹