Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
5. jan 2010

ajka ja spím v ponožkách. 😝

ajka23
5. jan 2010

ked vecer mi je horuco, tak si ich dam dole a rano cencule... 😒

ajka23
5. jan 2010

to pocasie je tiez na prd, nech uz je aspon jar, hroza, cely den tma... 😖 😖 😖

jul
5. jan 2010

ja som dnes robila sosovicovy privarok a teraz mi doniesla svokra sisky,take obrovskeee...hlavne ze chudnem,co ich mam vyhodit? 😖

dudu
5. jan 2010

cawes
blahozelam k meninkam mixke a ajuske, prajem seeeecko najlepsie 😀 😀 hlavne to zdavicko aby bolo ako za pubery 😀

dudu
5. jan 2010

puberty som chcela napisat 😅

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 dudušššš

pipka
5. jan 2010

no hotova som 😉

pipka
5. jan 2010

nieeeee julis...nevyhadzuj, sak do siestej sa jest moze 😎 a zapijaj cajom na chudnutie 😀

dudu
5. jan 2010

ja som dnes robila masko a spagetky, pipika mi vnukla napad a kedze som sa plesla po vacku, a minula 5 eciek, viac som v penazenke nemala 😀 , kupila som za to len masko a udusila, budemem mat aj na zajtra.
Vyhlasujem na zajtra veget 😅 😉 😀

jul
5. jan 2010

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no jasneeeeee

pipka
5. jan 2010

ajus, aj ja furt nohy jak cencule 😅 ale teplo neteplo aj ja spavam v ponozkach 😅 😀 len na sex davam dole 😝 😅 😀

dudu
5. jan 2010

pipi a ty si uz aj osprskovana uz len tapetu spraavit, ty si aaaaale sikula 😅

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pipi

pipka
5. jan 2010

aj my mame francuzaky aj na zajtra 😎 dnes sme si dali len tak ...akoze...aby sme gace zapli 😅 😀 tak mame aj na zajtra 😎 😎

ved zajtra je svááátek, tak nevarim 😀

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 duduššš,ze tapetu

dudu
5. jan 2010

ja ked mam ponozky tak T ma antikoncepciu ako vysitu, on si na to len spomenie a uz sa pipik pozera na palceky 😅

lumah
5. jan 2010

jul mňaaaaaaaaaaaaaaam šišky, u nás sa ešte dojedajú vianočné koláčiky. 😝
vidíš, pipka ti dobre poradila šišiky+ čaj na chudnutie. 😀 😀

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipiii

pipka
5. jan 2010

uz som dudus komplet...aj vyzivnym mliekom som sa napackala....uz len make-up na ksicht a vyfenovat gebulu a hotovka 😎

jul
5. jan 2010

jaaaaaaaj rehocem sa tu z vaaaaas 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. jan 2010

teraz som V ponorila do vane s penou, tak mam chvilu klidek 😵

dudu
5. jan 2010

julis a nie, sak ja ked sa namalujem hned som o sto krat krajsia, takze nova tapeta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
5. jan 2010

pipi,ved dojdete z divadla hladny smadny.....tak zmiznu tie francuzske jak nic uvidiiiiššššš

pipka
5. jan 2010

no dudus...asi ako vsetci chlapi...aj na mna to tak posobi, ked vidim V holeho a ponozky...len mne sa nie pipik...ale cecky na kolena pozeraju 😅 😀 😀 😀 nastastie si ich vzdy stihne dat dole...alebo mu ich dam dole ja 😠 😀

dudu
5. jan 2010

no ja som aj rozmyslala, ze si tam vezmem zlepenec alebo nieco sak ja som furt hladna 😕

pipka
5. jan 2010

no nehrozi julis...po divadle embargo 😠 😀 mozme si tak mandarinky nasupat 😉

pipka
5. jan 2010

dudus..lepenaka do divadla...to len tehotne mozu 😅 😀 na mna by asi divno kukali 😀

dudu
5. jan 2010

dnes v reflexe bude nejaka chudnut pomocou hypnozi, tak kukajte a potom referujte

pipka
5. jan 2010

ja dostanem hlad v divadle urcite...ale kuknem na svoje gace a hlad ma prejde 😅 🙄