Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
9. jan 2010

tá moderátorka sa pýta také somariny!

lumah
9. jan 2010

Ako je to možné, že sú ludia na tom plese takí uvolnení? No šak si vyslopú a sú uvolnení, nie?

pipka
9. jan 2010

lum...dobry nick ma...ze pampuch 😀 to asi preto je taka nafucana 😀 😀 😀

jul
9. jan 2010

no konecne...kto je na ten ples zvedavy 🙄

lumah
9. jan 2010

pipi určite je, lebo nemala problém mi odpísať, že taká ako ja ju neurazí. No čo už. Aj tak sa mi marí, že som pozerala odkial je-zdalo sa mi že Michalovce a už tam nemá nič.

pipka
9. jan 2010

no presne wigh 😀 ved do roka uz mu dalsie tri porodia 😅 😀 ktovie s kym tam pojde dalsi rok 😕 😀

pipka
9. jan 2010

no ved nic v zlom...ale hovori sa, ze z vychodu nic dobre necakaj 😀 😀 😀 sorry ninus...teba sa to netyka 😎

lumah
9. jan 2010

Šalení východniari- česť výnimkám samozrejme. 😀

wighy
9. jan 2010

pipka ved si ju nemala cim urazit,ved si len kontatovala co je zjavne

wighy
9. jan 2010

jaj malo to byt lumi

pipka
9. jan 2010

sak to 😀 ja fakt nepoznam normalneho vychdniara 😅 len salenych 😅 😀 teda okrem ninky 😉

lumah
9. jan 2010

wighy 😀
ninka ja v pohode. 😉

pipka
9. jan 2010

ja som chcela teraz o 22.15 kukat na STV film biela masajka, a tak mi to krasne nadvazovalo...keby tito dementi na jojke to neposunuli 😠 🙄 teraz asi neuvidim koniec...ved som to uz videla 😉

wighy
9. jan 2010

ja poznam len jedneho vyhcodniara, mojho bavaleho a ten bol teeez saaaleny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
9. jan 2010

ja poznám pár východniarov a sú celkom zlatí, ale ja takých strelených a namyslených.

pipka
9. jan 2010

je mi zima na nozky ☹ jak cencule ich mam 🙄

lumah
9. jan 2010

pipi ponožky si rýchlo daj, od noh najskor prechladneš.

jul
9. jan 2010

pipiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

este dobre,ze tu dnes nie je ninkaaaa

pipka
9. jan 2010

nemam tu...mam v spalni ☹ 🙄 ale V ma uz zamotal do perinky 😉 teda nohy mi zamotal...ruky mam volne, nech mozem tukotat 😀

jul
9. jan 2010

pipi tebe je furt na tie fety zima a furt si tie ponozky nedaššš 😠 😠 😠

pipka
9. jan 2010

zabka uklada filipka, a este ukludnuje mangela...ale slubila, ze ak nezaspi, tak dojde 😉

pipka
9. jan 2010

no az ked tu ostanem sediet bez pohybu...kym lietam, tak mi je teplo a vtedy ma to nanapadne 🙄 😅
ale uz je to vyriesene 😀

wighy
9. jan 2010

ja ma tiez ponozky lebo som skoro zmrzla

pipka zlaty to manzelik aj ja chcem tkaeho, ten moj isiel hulit na balkon a ece na mna aj pustil zimu 😝 😝 😝

pipka
9. jan 2010

no dnes ho veru musim pochvalit, dnes pomahal...sme sa tu rehotali, jak duduskin T kontroloval prach na vypinacoch 😀 tak v dnes vzal vlhcene utierky na prach a vsetky vypinace a tazko dostupne miesta poumyval, aj linku zhora 😉 😉 a ked som vytrela...tak isiel so smetim a vyzul sa este pred dverami na rohozke 😵

wighy
9. jan 2010

no pipka tak ty sa ece stazuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀

jul
9. jan 2010

pipi,naklonuj aj me jedneho takeho V 😀

jul
9. jan 2010

a preco zabka ukludnuje muzicka?

wighy
9. jan 2010

jul 😀 😀 😀

lumah
9. jan 2010

jul ty hovoríš fety a ja čongále. 😀

pipka
9. jan 2010

sak preto dnes makal, ze som ho vcera ohovarala 😀

julis, lebo opravoval auto a nejak sa mu nedarilo...ci co...tak ho musi chlacholit 😉