Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
29. nov 2009

aj zo szola juliššš??
caf mixi
kili sa rozvadza??na modrej str.som videla niekedy jej album,ale uz teraz sa tam nevyznam

mixka
29. nov 2009

hej, tiez som vravela ze chudatko, jej manzel sa spraval... ehm... nekomentujem pre istotu, lebo neviem, kto to tu vsetko cita... ale mozno uz aj su rozvedeni, ziadost mala uz davno podanu

lia
autor
29. nov 2009

to je strasne,ta zena si vytrpela ☹

mixka
29. nov 2009

hej lius, nemenila by som s nou 😔

lumah
29. nov 2009

Ja som si takto užila v prvom manželstve, dúfam že toto už bude v pohode, ale to sa vlastne ani zrovnať nedá-terajší MM mi vo všetkom pomáha a je super. 😀

lumah
29. nov 2009

A je mi úúúplne jedno, keď si to tu moj ex prečíta. 😀 😀

lia
autor
29. nov 2009

hej lumi,ale ona este skoro porodila aj dvojicky a prezivala strasne peklo

jul
29. nov 2009

liuššš,nooo hlavne zo stola,to nemozem mat nic na stole,on uz vyleze aj na stolicku a vsetko bere co tam akurat je,on by si myslel,ze je to nieco na hranie a uz by som to aj mala v strede izby na zemi a zbierala to po kuskoch 😠

jul
29. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 lum

jul
29. nov 2009

hmmmm...dufam,ze ja si tiez konecne najdem niekoho normalneho 😅

lumah
29. nov 2009

liuš ja som kvoli mojmu ex potratila v 6 mesiaci. 😒

lumah
29. nov 2009

jul a ty nemáš normálneho?

mixka
29. nov 2009

julis, my nemame ani stol doma momentalne kvoli detom a stolicku jednu a aj tu mame zavretu v nasej spalni 🙄

ajka23
29. nov 2009

cafte, juj, take mam nervy z tych chlapov, ze normalne by som radsej do roboty sla ako byt tu... 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄

jul
29. nov 2009

nemam nikoho lum 😠
moj sa na nas vykaslal v aprili a odstahoval sa 😝

jul
29. nov 2009

ajuuuššš ahoooj

co si na stavbe???? ci?

jul
29. nov 2009

lum,to faktt??? 😲 😲 😲 v 6 mesiaci??
preboha 😔

ajka23
29. nov 2009

som doma, oni poletuju, s mojim otcom je to hotovy kriz... 🙄 🙄 🙄 mam pocit , ze on si stavia dom a nie my... 🙄

ajka23
29. nov 2009

lum, no paradny chlap to musel byt... 😔 😔 😔

ajka23
29. nov 2009

kili ma noveho chlapa? 😕 😕 😕

lumah
29. nov 2009

jul to som nevedela, viem že ste sem prišli do Pk a postavili ste dom- to ma mrzí-niektorí chlapi sú fakt dementi! 😠
jul veru potratila, dcérka mala vtedy 2 roky, keď som čakala druhé dievčatko, v 6 mesiaci som to vlastne nie potratila, ale porodila, odtiekla mi plodová voda a dieťatko zomrelo-ten hnusák vtedy behal už za druhou.

mixka
29. nov 2009

ajka, preco myslis, ze ma kili noveho chlapa 😕 ???

ajka23
29. nov 2009

lum, tak je dobre, ze si sa ho zbavila, ono sa mu to vsetko raz vrati a dvojnasobne... 😉 😠 😠

lumah
29. nov 2009

ajka ahoj 🙂
jul preto si myslím, že mi pánbožko konečne poslal dobrého muža, s ktorým máme teraz krásnych chlapcov-moj MM ich miluje a mňa tiež- nedá sa to ani porovnať s predchádzajúcim-totálen neporovnateľné!!!! 🙂
Ten moj MM tu chrapká vedľa mňa, ešteže to nečíta. 😀

ajka23
29. nov 2009

ja neviem, ste pisali ze stavia dom, to eset ako s ex? 😕 😕 😕 som mimo obraz, prepacte... 😒 😀 😀

ajka23
29. nov 2009

lum, sak by bol rad,, ako o nom rozpravas, rychlo ho zobud... 😉 😀 😀 😀

mixka
29. nov 2009

nie aji, to stavia sama, ona to zacala stavat uz sama, este kym len mali podanu ziadost. jej rodicia jej s tym pomahaju 😉

lumah
29. nov 2009

ajka ja si myslím že sa mu to aj vrátilo, včul má takú sekeru. 😀 😝

ajka23
29. nov 2009

tak vidis... 😉 😀 😀 😀 tak mu treba... 😀 😀 😀

ajka23
29. nov 2009

aha mixi, takze rodicia jej stavaju rodinny dom... 🙂